NOWE MIESZKANIA KATOWICE DĄBRÓWKA MAŁA

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Słoneczne Apartamenty
Katowice, Dąbrówka Mała, Wiertnicza
metraże
53 - 86 m2

Zobacz również dzielnice w Katowice

Najnowsze artykuły z Katowice

Dwie duże, znane firmy dołączyły do grona najemców biurowca DL Tower w Katowicach
Do grona najemców nowej inwestycji DL Invest w Katowicach, biurowca DL Tower przy ul. Korfantego 138 dołączyły dwie znane, duże firmy. Jest to znana na całym świecie japońska firma Canon oraz polska spółka NDI Oddział Południe.
Katowicki Supersam z nowym najemcą
Grono najemców katowickiego Supersamu powiększyło się o nowego najemcę. Swoje nowe centrum otworzy w nim sieć stomatologiczna Grupy LUX MED. Nowa placówka zajmie blisko 500 mkw.
Strefa food court galerii handlowej Libero Katowice wynajęta w 100 proc.
Do oferty gastronomicznej galerii handlowej Libero Katowice dołącza kolejny najemca. To sieć popularnych, kurdyjskich restauracji Kebab King. Nowy lokal zostanie otwarty w strefie food court galerii już w II kwartale tego roku.
Rekordowy rok na rynku powierzchni biurowych w Katowicach
W 2022 roku Katowice uplasowały się na czwartym miejscu wśród rynków regionalnych, dysponując ponad 726 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Ubiegły rok był również rekordowy pod względem wolumenu powierzchni oddanej do użytku – ponad 127 tys. mkw.
Na terenie po KWK Wieczorek w Katowicach powstanie wielki HUB gamingowo-technologiczny [WIZUALIZACJE]
Katowice ogłosiły konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji dla II etapu budowy Hubu gamingowo-technologicznego. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie zabytkowego Nikiszowca jest realizowana etapami, a jej łączny koszt szacowany jest na ponad 600 mln zł.
W biurowcu Silesia Star powstanie dwujęzyczne przedszkole KIDS&Co. z odziałem żłobkowym
W biurowcu Silesia Star, należącym do Globalworth, powstanie dwujęzyczne przedszkole KIDS&Co. z odziałem żłobkowym. Będzie to pierwsza placówka tej sieci w Katowicach. Udogodnienie dla rodziców będzie dostępne od jesieni tego roku.
Katowice przyciągają inwestorów z całego świata
Atrakcyjna lokalizacja na przecięciu transeuropejskich szlaków transportowych, dostępność nowoczesnych powierzchni komercyjnych oraz wysoki profesjonalizm kadry pracowniczej przyciągają do Katowic przedstawicieli biznesu – inwestorów i najemców. Miasto dawniej kojarzone jedynie z przemysłem ciężkim należy dziś do grona najszybciej rozwijających się ośrodków i jest jedną z pięciu lokalizacji w Polsce najchętniej wybieranych przez przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Raport "Katowice, miasto z pasją!" pokazuje, jaki potencjał biznesowy drzemie w tym regionie, szczególnie w obszarze nieruchomości komercyjnych i związanych z nimi inwestycji.
W centrum Katowic trwa budowa ostatniego z wieżowców w kompleksie Global Office Park [FILM + ZDJĘCIA]
W Katowicach przy ul. Mickiewicza Cavatina Holding realizuje Global Office Park, kompleks typu mixed-use. Aktualnie trwają prace związane z budową ostatniego z trzech wieżowców.
Rekordowa nowa podaż powierzchni biurowych w Katowicach
Dostarczone na katowicki rynek biurowy w 2022 roku 10 inwestycji, powiększyły lokalne zasoby o rekordowe 127 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Również po stronie najemców widoczny był wzrost aktywności o 20% w porównaniu do 2021 roku.
Firma Noble House planuje budowę biurowca w Katowicach [FILM + WIZUALIZACJA]
Polski inwestor firma Noble House Sp. z o.o. S.K.A. z Siemianowic Śląskich planuje budowę biurowca w Katowicach. Inwestycja zostanie zlokalizowana przy ulicy Bocheńskiego 90.
REKLAMA