NOWE MIESZKANIA KATOWICE TYSIĄCLECIA

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
metraże
62 - 70 m2
zakres cen
od 590 208 zł

Zobacz również dzielnice w Katowice

Najnowsze artykuły z Katowice

Qubus Hotel wznawia budowę nowego obiektu w Katowicach [WIZUALIZACJE]
Po niemal 2-letniej przerwie w budowie Qubus Hotel Katowice inwestycja rusza pełną parą. Zakończenie budowy planowane jest już pod koniec 2023 r. Qubus Hotel wraca do Katowic z całkowicie nowym konceptem hotelowym. Inwestycja będzie 12. obiektem tej marki w Polsce.
GlobalLogic otwiera w Katowicach swój nowy oddział w Polsce. Powstaną nowe miejsca pracy
Rozwój Katowic oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przyciąga firmy z całego świata, które coraz częściej decydują się otwierać tu swoje siedziby. Ten potencjał planuje również wykorzystać pochodząca z Doliny Krzemowej GlobalLogic, która właśnie w Katowicach otwiera swój nowy oddział. W ciągu roku pracę w biurze organizacji w kompleksie Face2Face Business Campus na ulicy Żelaznej 2 znajdzie ponad 100 specjalistów IT zajmujących się projektami dla sektora automotive.
Develia przekazuje mieszkania II etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach
Develia rozpoczyna przekazywanie nabywcom mieszkań wybudowanych w ramach II etapu osiedla Ceglana Park, realizowanego na katowickim Brynowie. W II etapie powstało w sumie 178 lokali w dwóch kameralnych, 3-piętrowych budynkach. Dzięki szerokiej gamie rozkładów i metraży – od 25 do nawet 120 metrów kwadratowych na dwóch poziomach – niemal wszystkie znalazły już nabywców. Pozostało 10 ostatnich gotowych mieszkań.
Pierwszy z wieżowców, które powstają w ramach inwestycji Atal Sky+, osiągnął wysokość konstrukcyjną [ZDJĘCIA]
W 14-piętrowym wieżowcu zakończono prace przy konstrukcji dachu. Aktualnie na piętrach stawiane są ściany działowe oraz prowadzone są prace instalacyjne. Trwają również prace przy dwóch innych budynkach (D i E). Na placu budowy pracuje aktualnie ok. 60 osób.
W Katowicach planowana jest budowa nowego, dużego biurowca [WIZUALIZACJE]
W Katowicach planowana jest budowa nowego, dużego biurowca. Obiekt ma powstać na blisko 0,6 hektarowym terenie przy ulicy Ceglanej, w pobliżu stacji paliw.
Estońska firma z branży energetycznej Enefit inwestuje w Katowicach
Kolejna zagraniczna firma stawia na Katowice i inwestuje w tym mieście. Tym razem swoje biuro zdecydowała się otworzyć firma Enefit, która należy do estońskiej państwowej grupy energetycznej Eesti Energia – jednego z producentów energii w krajach bałtyckich. Nad Wisłą jest obecny od 2016 roku, działa też na Łotwie, Litwie i w Finlandii.
Nowe przystanki na południu Katowic zwiększą dostęp do kolei
Dostęp do kolei będą mieć mieszkańcy południowych dzielnic Katowic. Nowe przystanki Katowice Ochojec, Murcki, Kostuchna i Podlesie Saska będą zbudowane na linii 142 Katowice Ligota – Tychy w ramach "Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetargi na projekt i budowę przystanków. Wartość zadania to ponad 9 mln zł netto.
LKQ Europe przedłuża umowę najmu i pięciokrotnie powiększa Centrum Innowacji i Usług w kompleksie .KTW
Począwszy od 2023 roku LKQ Europe będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług w wyższym biurowcu kompleksu .KTW w Katowicach.
Rekordowa podaż powierzchni biurowej w Katowicach
Oddana do użytku w pierwszej połowie roku nowa podaż na poziomie 117 000 mkw. jest rekordową wartością, do tej pory nienotowaną na tym rynku. Na koniec czerwca w budowie znajdowało się wciąż blisko 80 000 mkw.
Francuski koncern Alstom rozbudowuje centrum rozwoju produktów cyfrowych w Katowicach
Kolejny międzynarodowy koncern zdecydował się na zwiększenie zatrudnienia w swoim centrum w Katowicach. Alstom rozbudowuje swoje centrum rozwoju produktów cyfrowych w Katowicach i poszukuje 150 nowych programistów, testerów i innych specjalistów IT.
REKLAMA