NOWE MIESZKANIA KRAKÓW CZYŻYNY

Znaleziono inwestycji: 4
Pokaż inwestycję
Centralna Park
Kraków, Czyżyny, Centralna
metraże
32 - 86 m2
zakres cen
do 648 801 zł
Pokaż inwestycję
Botanika
Kraków, Czyżyny, Tomickiego
metraże
38 - 76 m2
zakres cen
od 451 920 zł
Pokaż inwestycję
Lema III (Lema 28)
Kraków, Czyżyny, Stanisława Lema 28
metraże
45 - 98 m2
zakres cen
od 731 592 zł
Pokaż inwestycję
Sołtysowska 23
Kraków, Czyżyny, Sołtysowska
metraże
54 - 79 m2
zakres cen
od 700 940 zł

Najnowsze artykuły z Kraków

W Krakowie, w dzielnicy nowa Huta, trwa przebudowa Alei Róż [ZDJĘCIA + FILM]
W dzielnicy Nowa Huta w Krakowie trwa przebudowa Alei Róż. W ramach inwestycji pojawi się blisko 1300 krzewów róż i 3,5 tysiąca innych krzewów, Będzie mniej betonu. Posadzone zostaną także 24 lipy.
Na krakowskim Płaszowie z inicjatywy deweloperów powstaje nowa droga gminna
Na krakowskim Płaszowie z inicjatywy deweloperów powstaje nowa droga gminna. Ma ona służyć mieszkańcom okolicznych osiedli, tych już istniejących oraz nowopowstających. Inwestycja ma służyć uporządkowaniu ruchu w rejonie ulic: Myśliwskiej, Nowohuckiej i Koszykarskiej.
W Krakowie trwa rozbiórka Galerii Plaza. STRABAG wybuduje w tym miejscu wielki kompleks wielofunkcyjny [FILM + ZDJĘCIA]
Trwa rozbiórka krakowskiej Galerii Plaza, której właścicielem jest spółka deweloperska STRABAG Real Estate. Prace zakończą się w drugim kwartale 2023 roku. W miejsce nieczynnego centrum handlowego powstanie nowoczesny kompleks kilku obiektów. Inwestycja jest na etapie projektowania.
Zakończył się I etap modernizacji zabytkowego hotelu Royal w Krakowie [ZDJĘCIA]
Zakończył się I etap modernizacji zabytkowego, przedwojennego Hotelu Royal wchodzącego w skład Grupy PHH. To pierwszy etap gruntownej modernizacji obiektu, który docelowo będzie funkcjonował pod szyldem marki Le Méridien, należącej do sieci Marriott International. Będzie to również pierwszy hotel tej prestiżowej marki w Polsce.
Cavatina buduje kolejne budynki w kompleksie biurowym Ocean Office Park w Krakowie [ZDJĘCIA]
Ocean Office Park to wielofunkcyjny projekt realizowany na krakowskim Zabłociu. Cavatina Holding prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kompleksu. Powstający budynek Ocean B zaoferuje ponad 26,5 mkw.
Dobiega końca remont i przebudowa Sceny Stolarnia przy Teatrze Ludowym w Krakowie [ZDJĘCIA]
W Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Teatralnym dobiegają końca prace remontowe w budynku dawnej Sceny Stolarnia przy Teatrze Ludowym, który po ich zakończeniu zamieni się w centrum o charakterze kulturalno-edukacyjnym. Koszt wszystkich prac wyniesie 24 miliony złotych.
Grupa ATERIMA zwiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w kompleksie Bonarka for Business "B4B" w Krakowie
Grupa ATERIMA to firma z ponad 10-letnią tradycją, specjalizująca się w opiece domowej dla seniorów, a także rekrutacji i zatrudnianiu pracowników. Niedawno przedłużyła umowę najmu w kompleksie Bonarka for Business "B4B", wchodzącym w skład portfela Revetas Capital w Polsce, oraz wynajęła dodatkową powierzchnię w Budynku H, zajmując łącznie 1900 mkw. W procesie negocjacji z wynajmującym najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Trwa budowa Wschodniej Obwodnicy Krakowa, czyli krakowskiego odcinka drogi ekspresowej S7 [ZDJĘCIA]
Polsko-tureckie konsorcjum, w skład którego wchodzą firmy Mosty Łódź S.A. i Gulermak buduje Wschodnią Obwodnicę Krakowa, czyli krakowski odcinek drogi ekspresowej S7. Koszt kontraktu opiewa na kwotę ponad półtora miliarda złotych.
Najbardziej luksusowy hotel w Krakowie już gotowy [ZDJĘCIA]
W samym centrum Krakowa, przy ul. Stradomskiej oddany został do użytku pięciogwiazdkowy hotel Stradom House, należący do Autograph Collection Hotels by Mariott. Ma to być najbardziej luksusowy hotel w Krakowie. Inwestycja została zrealizowana przez Angel Poland Group. Inwestycja powstała w ramach rewitalizacji zabytkowej kamienicy z XIV wieku.
W Krakowie dobiega końca budowa Studenckiego Centrum Konstrukcyjnego AGH [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Nowy obiekt będzie miejscem realizacji innowacyjnych przedsięwzięć studentów od fazy projektowej do budowy prototypów. W nowym budynku studenci będą doskonalić dotychczasowe projekty typu łodzie i samoloty solarne, rakiety, łaziki czy pojazdy autonomiczne oraz kreować nowe.
REKLAMA