NOWE MIESZKANIA KRAKÓW WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Malownicze Tarasy
Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Gustawa Morcinka
metraże
25 - 69 m2
zakres cen
od 248 038 zł

Zobacz również dzielnice w Kraków

Najnowsze artykuły z Kraków

Rozpoczęła się rozbiórka krakowskiej Galerii Plaza. STRABAG wybuduje w tym miejscu wielki kompleks wielofunkcyjny [ZDJĘCIA]
Rozpoczęła się rozbiórka krakowskiej Galerii Plaza, której właścicielem jest spółka deweloperska STRABAG Real Estate. Prace zakończą się w drugim kwartale 2023 roku. W miejsce nieczynnego centrum handlowego powstanie nowoczesny kompleks kilku obiektów. Inwestycja jest na etapie projektowania.
W Krakowie trwa budowa nowego, wielkiego, prywatnego akademika [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Grzegórzeckiej 20 w Krakowie trwa budowa nowego akademika Den Living. Znajdzie się w przebudowanym, historycznym budynku Domu Medyków z 1927 roku. W ramach inwestycji powstaje też zupełnie nowy budynek na działce obok.
Leroy Merlin otwiera kolejny market w Krakowie
Od czwartku, 1 grudnia 2022 r. mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli robić zakupy w nowym sklepie budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin przy ulicy Karola Bunscha 19. Będzie to już 77. sklep Leroy Merlin w Polsce, czwarty obiekt sieci w aglomeracji krakowskiej i szósty w Małopolsce.
W centrum Krakowa powstaje nowa estakada Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej [ZDJĘCIA]
W samym centrum stolicy Małopolski trwa budowa estakady Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Międzynarodowa trasa kolejowa E30 zwiększy możliwości podróży w regionie i w połączeniach dalekobieżnych. Linia o współczesnym, europejskim standardzie wpisuje się w zabytkowe otoczenie stolicy Małopolski.
Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otwiera pierwszy sklep w Krakowie
Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otwiera pierwszą drogerię w stolicy Małopolski. Uroczyste otwarcie siódmego sklepu w Polsce odbędzie się w środę, 30 listopada o godzinie 9:00 na terenie Centrum Handlowego Atut, mieszczącego się przy ul. Karola Bunscha 19.
W Krakowie zostanie otwarty jeden z największych parków handlowych w Polsce [WIZUALIZACJE]
KG Group już w najbliższą środę otworzy centrum Atut Ruczaj 2 w Krakowie. Nowy park handlowy krakowskiego dewelopera będzie mieć ponad 25 000 mkw. GLA i tym samym będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.
Trwają prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Krakowa, czyli krakowskiego odcinka drogi ekspresowej S7 [ZDJĘCIA]
Polsko-tureckie konsorcjum, w skład którego wchodzą firmy Mosty Łódź S.A. i Gulermak buduje Wschodnią Obwodnicę Krakowa, czyli krakowski odcinek drogi ekspresowej S7. Koszt kontraktu opiewa na kwotę ponad półtora miliarda złotych.
Kolejne inwestycje w rozwój krakowskiego lotniska
22 listopada 2022 r. w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport podpisane zostały umowy na budowę nowego terminala cargo oraz budynku stacji transformatorowej wraz z obiektami i infrastrukturą towarzyszącą. Obie inwestycje powstaną na terenie Portu Lotniczego Kraków – Balice.
Rusza przetarg na budowę nowego przystanku kolejowego w Krakowie
Przystanek znajdujący się w pobliżu krakowskiego Osiedla Piastów zwiększy dostęp do kolei na północy Krakowa. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie nowego przystanku.
W Nowej Hucie dobiega końca remont i przebudowa Sceny Stolarnia przy Teatrze Ludowym [ZDJĘCIA]
W Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Teatralnym trwają prace remontowe w budynku dawnej Sceny Stolarnia przy Teatrze Ludowym, który po ich zakończeniu zamieni się w centrum o charakterze kulturalno-edukacyjnym. Koszt wszystkich prac wyniesie 24 miliony złotych.
REKLAMA