NOWE MIESZKANIA ŁÓDŹ WIDZEW

Znaleziono inwestycji: 2
Pokaż inwestycję
Impresja Park II
Łódź, Widzew, Piwnika Ponurego 17
metraże
62 - 82 m2
zakres cen
od 495 760 zł
Pokaż inwestycję
Zenit
Łódź, Widzew, Widzewska 22
metraże
64 - 64 m2
zakres cen
od 532 943 zł

Zobacz również dzielnice w Łódź

Najnowsze artykuły z Łódź

Ogłoszono przetarg na remont dworca kolejowego Łódź Kaliska [WIZUALIZACJE]
Wielkimi krokami zbliża się remont dworca Łódź Kaliska. PKP S.A. ogłosiła właśnie przetarg na wyczekiwaną przez wszystkich przebudowę. Wyczekiwaną, bo remont zapowiadany jest od lat, a wg pierwotnych planów powinien nawet ruszyć w zeszłym roku. Co się zmieni i kiedy rozpoczną się prace?
Nowe osiedle na łódzkim Widzewie z lex deweloper? [WIZUALIZACJE]
Łódzka firma chce zbudować na Widzewie-Wschodzie osiedle kilku piętrowych budynków. Musi wykorzystać specjalny tryb "Lex Deweloper", bo zgodnie z planem można tam budować jedynie niskie domy.
W centrum Łodzi trwają prace przy przebudowie najważniejszego placu w tym mieście – Placu Wolności [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Łodzi trwają prace przy przebudowie najważniejszego placu w tym mieście – Placu Wolności. Zlikwidowane zostanie rondo tramwajowe, a przystanki przeniesione w okolicę pomnika Tadeusza Kościuszki.
Amerykańska firma Alorica Inc. inwestuje w Łodzi. Zatrudni nawet 1000 osób!
Firma Alorica Inc., lider w dziedzinie rozwiązań CX nowej generacji, ogłosiła plany rozwoju w Afryce i Europie. Nowe centrum amerykańskiego inwestora powstanie m.in. w Łodzi. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2023 roku. Alorica zapowiada zatrudnienie w Łodzi nawet 1000 osób.
W Łodzi trwa remont pasażu Schillera [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W pasażu Schillera praca wre – już wkrótce ta ważna miejska przestrzeń zmieni się nie do poznania. Możemy tu już oglądać fragment nowej, właśnie położonej nawierzchni, ale także... dawnych zabudowań, które odkryto podczas przebudowy.
Deweloper z Poznania zakupił działkę na terenie Nowego Centrum Łodzi [ZDJĘCIA]
Kolejna niezagospodarowana działka w Nowym Centrum Łodzi zostanie zabudowana. Tym razem będzie to nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Wodnej 3. Właścicielem tej niezabudowanej działki została poznańska firma deweloperska Duda Development S.A., która zapowiada tam realizację inwestycji mieszkaniowej.
Szykują się kolejne zmiany w centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym Port Łódź
Nieustanny rozwój, poszerzanie oferty handlowej, nowe udogodnienia dla klientów, generalna modernizacja węzłów sanitarnych, inwestycje na terenie zewnętrznym, a także akcje społeczne i pomocowe. Tak w skrócie można podsumować miniony rok w Porcie Łódź.
Rossmann zwiększa zatrudnienie w Centrum Informatycznym w Łodzi
Firma Rossmann, lider sprzedaży produktów drogeryjnych, deklaruje, że zatrudnia ludzi zdolnych i ambitnych. Aktualnie poszukiwani są pracownicy do dynamicznie rozwijającego się Centrum Informatycznego w Łodzi.
Na kolejowej mapie aglomeracji łódzkiej pojawi się nowy przystanek Łódź Zarzew [FILM + ZDJĘCIA]
W Łodzi mieszkańcy i podróżni zyskają dodatkowy dostęp do kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na zaprojektowanie i budowę nowego przystanku na łódzkim Zarzewie. Inwestycja jest realizowana na linii Łódź Widzew - Łódź Chojny z "Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". Szacowana wartość ok. 9 mln zł.
Budowa II etapu Alchemium Politechniki Łódzkiej przebiega zgodnie z planem [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Łodzi trwa budowa drugiego etapu "Alchemium – magia chemii jutra" Politechniki Łódzkiej. Już za kilkanaście miesięcy ten nowoczesny obiekt będzie służyć społeczności akademickiej Wydziału Chemii. Pomimo zimowej aury prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem.
REKLAMA