Poznań, Jeżyce

NOWE MIESZKANIA POZNAŃ JEŻYCE KIEKRZ

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Osiedle Bojerowa
Poznań, Jeżyce, Bojerowa

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Poznań przyciąga wielki biznes!
Stolica Wielkopolski to od lat jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce. Liczba realizowanych tam projektów deweloperskich rośnie, a miasto pozostaje wiodącym ośrodkiem biznesowym w kraju. W samym centrum tej dynamicznie rozwijającej się metropolii Orange Polska sprzedaje nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym.
Miliony unijnego dofinansowania na zieleń w Poznaniu
Bardzo dobra informacja dla stolicy Wielkopolski. Miasto Poznań otrzymało blisko 14 milionów złotych unijnego dofinansowania. Pieniądze będą przeznaczone na przywracanie terenów zieleni. Dzięki temu zagospodarowany zostanie m.in. obszar wokół stadionu Szyca. Zyskają też uczniowie i mieszkańcy Rataj.
Miasto dofinansuje renowacje kolejnych poznańskich zabytków
Miejscy radni zdecydowali, które obiekty w tym roku otrzymają pieniądze na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych. Wszystkie budynki są wpisane do rejestru zabytków i znajdują się na terenie Poznania, nie są jednak własnością miasta.
Leroy Merlin otworzył pierwszy GIGAmarket w Poznaniu
Na mapie Poznania przy ulicy Serbskiej 7 pojawił się 6. sklep Leroy Merlin w aglomeracji poznańskiej, a pierwszy GIGAmarket Leroy Merlin z bogatą ofertą dostępnych od ręki produktów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych. Na odwiedzających czeka ponad 38 tysięcy produktów dostępnych od ręki i nowoczesna strefa projektowania. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo 175 pracowników sklepu. Z okazji otwarcia nowego poznańskiego marketu przygotowana została specjalna oferta promocyjna.
W Poznaniu powstaje nowy, wielki kompleks szkolno-przedszkolny [FILM+ZDJĘCIA]
W stolicy Wielkopolski postępuje budowa nowego, wielkiego kompleksu edukacyjnego w rejonie ulic Fieldorfa, Rostworowskiego i Karskiego. W budynku przewidziano miejsce na 32 oddziały szkolne oraz 8 przedszkolnych. Widać znaczący postęp prac murarskich.
Firma GSK Poland otrzymała status Centrum Badawczo-Rozwojowego
Firma GSK z rąk Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii otrzymała status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Tym samym spółka dołączyła do elitarnego grona 61 polskich firm prowadzących cenne dla krajowej gospodarki badania lub prace rozwojowe. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza pozycję GSK jako jednego z liderów w sektorze biofarmaceutycznym oraz zaangażowanie firmy w rozwój nowych technologii i innowacji medycznych.
Business Link z nową lokalizacją w Poznaniu!
Nowy Business Link powstanie w poznańskim kompleksie biurowym Nowy Rynek. Operator powierzchni biurowej premium kontynuuje tym samym ekspansję w biurowcach Skanska. Oddanie lokalizacji do użytku zaplanowano na IV kwartał 2024 r.
W Poznaniu powstaje biurowiec AND2, najwyższy budynek w mieście [FILM+ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
Ruszyła przebudowa Starej Rzeźni w Poznaniu [FILM+ZDJĘCIA]
W stolicy Wielkopolski ruszyła realizacja kolejnego wielkiego projektu wielofunkcyjnego. Vastint rozpoczął przebudowę kompleksu Stara Rzeźnia przy ul. Garbary 101/111. W I etapie zostanie przeprowadzony remont wraz ze zmianą funkcji trzech pierwszych budynków historycznych. W ramach prac zostaną one odrestaurowane i przekształcone w obiekty biurowe.
Trwa rozbiórka jednego z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce [FILM]
Kolejny wielki kompleks handlowo-rozrywkowy w Polsce nie przetrwał na rynku, nie wytrzymał rywalizacji z konkurencją i jest w trakcie rozbiórki. Galeria Malta w Poznaniu zostanie rozebrana, a nieruchomość przygotowana pod przyszłą, nową inwestycję.
REKLAMA