NOWE MIESZKANIA POZNAŃ KIEKRZ

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Osiedle Bojerowa
Poznań, Kiekrz, Bojerowa
metraże
123 - 123 m2
zakres cen
od 940 000 zł

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Radisson Hotel Group otwiera w Poznaniu pierwszy w Polsce Hotel Radisson Individuals
Radisson Hotel Group ogłasza otwarcie ​Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson​ ​Individuals​, zaznaczając tym samym debiut tej marki w Polsce. Obecne portfolio w naszym kraju składa się z 17 aktywnych hoteli, a w najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia, dzięki którym liczba obiektów na rynku wzrośnie do 23, liczących łącznie ponad 5 200 pokoi.
Panattoni rozwija segment City Logistics – nowy obiekt miejski powstanie w Poznaniu
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, postawi nowy obiekt o powierzchni 12 000 mkw. w Poznaniu. W ramach segmentu City Logistics, Panattoni wybudował już ok. 370 000 mkw. w 22 lokalizacjach.
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu
Kompleks biurowy Nowy Rynek w Poznaniu pozyskał nowego najemcę. Phoenix Contact Wielkopolska, spółka należąca do Grupy Phoenix Contact, światowego lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji, wprowadzi się do budynku Nowy Rynek D, w którym urządzi swoje biuro na ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni. W procesie najmu uczestniczyli doradcy z Colliers.
Firma SOFTSWISS podwoi zatrudnienie w swoim polskim centrum technologicznym w Poznaniu
Bardzo dynamiczny rozwój branży IT zachęca wielkie korporacje międzynarodowe do wejścia na polski rynek. Wiodący twórca oprogramowania, firma SOFTSWISS, otworzyła centrum technologiczne w Poznaniu zaledwie rok temu osiągając czterokrotny poziom zatrudnienia od zakładanego w biznesplanie otwarcia Spółki w Polsce. Polska jest jednym z czterech krajów, w których jest oficjalne przedstawicielstwo tej firmy IT.
Poznań w dalszym ciągu bez nowej podaży na rynku powierzchni biurowych
Całkowite zasoby biurowe Poznania od początku roku nie zmieniły się i na koniec czerwca 2022 roku wynosiły ponad 620 400 mkw. Realizowane obecnie projekty będą sukcesywnie oddawane w latach 2023-2025. Duża aktywność najemców w II kwartale roku przyniosła ponad 21 400 mkw. wynajętej powierzchni.
MODIVO otworzyło pierwszy salon w Poznaniu
Eobuwie.pl, mieszczące się w centrum handlowym Stary Browar, to popularny wśród mieszkańców Poznania i regionu sklepu. Od 21 lipca jego oferta została poszerzona o produkty z portfolio MODIVO. Klienci mogą korzystać ze strefy interaktywnych przymierzalni oraz usługi Rezerwuj i Przymierz.
Adecco otworzy biuro w poznańskim Okrąglaku
Do grona najemców budynku biurowego Okrąglak w Poznaniu dołączy jedna z największych agencji doradztwa personalnego Adecco. Firma zdecydowała się na wynajęcie blisko 350 mkw. na drugim piętrze.
IIF inwestuje w Poznaniu. Wybuduje park logistyczny dla dużych firm
Ideal Idea City Park Poznań to najnowszy projekt magazynowy Ideal Idea Formad (IIF). Obiekt o powierzchni 17 tys. mkw. i z 200 miejscami parkingowymi stanie sześć kilometrów od centrum Poznania.
P3 Logistic Parks rozpoczyna budowę ostatniego magazynu w parku P3 Poznań
P3 długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych rozpoczął budowę ostatniego magazynu o powierzchni 77 630 mkw. na terenie swojego poznańskiego parku. Niemal jedna trzecia powierzchni, bo 25 507 mkw. została już wynajęta firmie logistycznej Kurier należącej do VAN group.
Transcom Worlwide Poland otwiera biuro w Poznaniu
Transcom Worlwide Poland Sp. z o.o. otwiera kolejny oddział w Polsce, wybierając Poznań jako swoją nową lokalizację. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego i usług w zakresie zarządzania wierzytelnościami. W nowym biurze w Poznaniu Transcom Worlwide planuje zatrudnić ok. 100 osób.
REKLAMA