Poznań, Jeżyce

NOWE MIESZKANIA POZNAŃ JEŻYCE GOLĘCIN

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
[Poznań] Budynek wielorodzinny "Dojazd 10a"
Poznań, Jeżyce

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Leroy Merlin otworzył pierwszy GIGAmarket w Poznaniu
Na mapie Poznania przy ulicy Serbskiej 7 pojawił się 6. sklep Leroy Merlin w aglomeracji poznańskiej, a pierwszy GIGAmarket Leroy Merlin z bogatą ofertą dostępnych od ręki produktów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych. Na odwiedzających czeka ponad 38 tysięcy produktów dostępnych od ręki i nowoczesna strefa projektowania. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo 175 pracowników sklepu. Z okazji otwarcia nowego poznańskiego marketu przygotowana została specjalna oferta promocyjna.
W Poznaniu powstaje nowy, wielki kompleks szkolno-przedszkolny [FILM+ZDJĘCIA]
W stolicy Wielkopolski postępuje budowa nowego, wielkiego kompleksu edukacyjnego w rejonie ulic Fieldorfa, Rostworowskiego i Karskiego. W budynku przewidziano miejsce na 32 oddziały szkolne oraz 8 przedszkolnych. Widać znaczący postęp prac murarskich.
Firma GSK Poland otrzymała status Centrum Badawczo-Rozwojowego
Firma GSK z rąk Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii otrzymała status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Tym samym spółka dołączyła do elitarnego grona 61 polskich firm prowadzących cenne dla krajowej gospodarki badania lub prace rozwojowe. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza pozycję GSK jako jednego z liderów w sektorze biofarmaceutycznym oraz zaangażowanie firmy w rozwój nowych technologii i innowacji medycznych.
Business Link z nową lokalizacją w Poznaniu!
Nowy Business Link powstanie w poznańskim kompleksie biurowym Nowy Rynek. Operator powierzchni biurowej premium kontynuuje tym samym ekspansję w biurowcach Skanska. Oddanie lokalizacji do użytku zaplanowano na IV kwartał 2024 r.
W Poznaniu powstaje biurowiec AND2, najwyższy budynek w mieście [FILM+ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
Ruszyła przebudowa Starej Rzeźni w Poznaniu [FILM+ZDJĘCIA]
W stolicy Wielkopolski ruszyła realizacja kolejnego wielkiego projektu wielofunkcyjnego. Vastint rozpoczął przebudowę kompleksu Stara Rzeźnia przy ul. Garbary 101/111. W I etapie zostanie przeprowadzony remont wraz ze zmianą funkcji trzech pierwszych budynków historycznych. W ramach prac zostaną one odrestaurowane i przekształcone w obiekty biurowe.
Trwa rozbiórka jednego z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce [FILM]
Kolejny wielki kompleks handlowo-rozrywkowy w Polsce nie przetrwał na rynku, nie wytrzymał rywalizacji z konkurencją i jest w trakcie rozbiórki. Galeria Malta w Poznaniu zostanie rozebrana, a nieruchomość przygotowana pod przyszłą, nową inwestycję.
Poznań najdynamiczniej rozwijającym się miastem w Polsce
Międzynarodowi eksperci z branży nowoczesnych usług dla biznesu docenili stolicę Wielkopolski. Poznań zdobył tytuł "najdynamiczniej rozwijającego się miasta w Polsce". Nagrody przyznano podczas konferencji CEE Business Services Summit&Awards 2024.
Poznań jako czwarte miasto rozważane pod kątem nowych inwestycji [RAPORT]
Poznań kontynuuje swój dynamiczny rozwój, przyciągając inwestorów i talenty z całego kraju oraz zagranicy. Średnia ocena wszystkich wskaźników dla miasta wyniosła w najnowszej edycji raportu BEAS aż 7,5/10. W porównaniu do edycji badania z 2021 roku wynik ten wzrósł o 0,4 punkta. Dzięki strategii skoncentrowanej na innowacjach, wsparciu dla biznesu i rozwijającej się infrastrukturze, stolica Wielkopolski umacnia swoją pozycję na mapie najbardziej atrakcyjnych lokalizacji inwestycyjnych w Polsce.
Trwa budowa biurowca AND2, najwyższego budynku w Poznaniu [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
REKLAMA