NOWE MIESZKANIA WROCŁAW ZAKRZÓW

Znaleziono inwestycji: 3
Pokaż inwestycję
Nova Stoczniova
Wrocław, Zakrzów, Stoczniowa
metraże
85 - 85 m2
zakres cen
od 755 442 zł
Pokaż inwestycję
Lokum Verde
Wrocław, Zakrzów, Stoczniowa 79
metraże
37 - 89 m2
zakres cen
od 349 000 zł
Pokaż inwestycję
Nowa Zatorska
Wrocław, Zakrzów, Zatorska 128-144
metraże
55 - 66 m2
zakres cen
od 462 456 zł

Zobacz również dzielnice w Wrocław

Najnowsze artykuły z Wrocław

Niemiecka firma Fresenius Kabi stawia na Wrocław. Zwiększy zatrudnienie w Centrum Usług Wspólnych
Kolejna duża i znana globalna firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Niemiecki Fresenius Kabi zdecydował się zwiększyć zatrudnienie w swoim Centrum Usług Wspólnych, które znajduje się we Wrocławiu.
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK).
Będzie można kupić mieszkania w kompleksie Quorum we Wrocławiu
Resi Capital, spółka należąca do Cavatina Group, budująca do tej pory portfel inwestycji PRS, dywersyfikuje działalność wchodząc dodatkowo na rynek sprzedaży mieszkań.
We Wrocławiu trwa budowa nowych mostów Chrobrego [FILM + ZDJĘCIA]
We Wrocławiu trwa budowa nowych mostów Chrobrego. Przeprawa ma być gotowa w drugiej połowie 2023 roku. Połączy Sępolno i Wielką Wyspę z Swojczycami. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma TRAKCJA S.A. z Warszawy.
Polski software house stawia na Wrocław. Otwiera biuro w MidPoint 71
Jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce – firma Scalo – stawia na stolicę Dolnego Śląska. Firma zdecydowała się ulokować swój wrocławski oddział w biurowcu MidPoint 71 przy ul. Powstańców Śląskich.
We Wrocławiu trwa budowa mostu Wschodniego [ZDJĘCIA]
We Wrocławiu trwa budowa jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w historii stolicy Dolnego Śląska – Alei Wielkiej Wyspy i mostu Wschodniego na Odrze. Nowa trasa połączy al. Armii Krajowej z Biskupinem i Sępolnem, po drodze przecinając rzeki Odrę i Oławę.
W samym centrum Wrocławia, obok Renomy, belgijski deweloper zrealizuje swoją nową inwestycję [WIZUALIZACJA]
BPI Real Estate Poland, należące do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 roku, otrzymało pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji w Polsce. Tym razem jest to nowy projekt mieszkaniowo-usługowy w samym centrum stolicy Dolnego Śląska.
W centrum Wrocławia Cavatina buduje wielki kompleks wielofunkcyjny Quorum [FILM + ZDJĘCIA]
W ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska, zaledwie kilkaset metrów od Rynku, przy ul. Sikorskiego, tuż nad rzeką Odrą powstaje największy projekt typu mixed-use we Wrocławiu i jeden z największych tego typu w Polsce.
W centrum handlowym Magnolia Park pojawiły się nowe sklepy, kilka innych zmieniło wygląd i lokalizację
Największe wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park pozyskało kilku nowych najemców, zwiększając swoją ofertę dla klientów. Obiekt należy do Union Investment Real Estate i zarządzany jest przez firmę Multi Poland. Znajduje się w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska, przy jednej z najważniejszych ulic – Legnickiej.
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wysoki apartamentowiec [WIZUALIZACJE]
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wysoki apartamentowiec. Swoją najnowszą inwestycję w stolicy Dolnego Śląska zrealizuje Angel Poland Group. Przy ulicy Walońskiej, na Przedmieściu Oławskim powstanie 17-kondygnacyjny budynek The Upper House by Angel.
REKLAMA