
"Amilo" napisał:
[quote="Orzech":2bzp0dv3]W przyszłym tygodniu rozpocznie się demontaż sprowadzonego z Belgii dźwigu, który na czas rozbiórki wciągnął na dach koparki.
"Orzech" napisał:
W przyszłym tygodniu rozpocznie się demontaż sprowadzonego z Belgii dźwigu, który na czas rozbiórki wciągnął na dach koparki.
"Darek" napisał:
W najnowszej "Polityce" (nr 39) w artykule "Ucieczka na wieżę" wypowiada się wiceprezes LC Corp i podaje wysokość SKY TOWER = 258 metrów.
Tak więc tą wysokość możemy chyba przyjąć za pewnik.
"WroFanatyk" napisał:
Te wizualki chyba wyjaśniają dzisiejszą maxymalną cenę i obroty LCC
Szkoda, że cena spadła na koniec dnia


"Orzech" napisał:
Policzcie orientacyjnie ilość kondygnacji w tych trzech niższych wieżach i podajcie swoje wyliczenia :)
Mnie wyszły następujące ilości: 28-30 kondygnacji naziemnych (ta pierwsza z prawej), Około 25-26 ta wieża w miejscu Poltegoru (pierwsza z lewej). Choć mniej od tej pierwszej z prawej, to wysokość będzie miała pewnie podobną do tamtej (mniej kondygnacji, ale za to wyższe, bo ma to być biurowiec).
17-18 kondygnacji - wysokość najniższej z wież.
"Orzech" napisał:
Chodzi ci o tą pierwszą wieżę z lewej? To raczej następca Poltegora, który stanie niemal w tym samym miejscu co on.
