Jeszcze pokombinujemy z filtrami, bajerami, etc, ale wstępnie check the shit out ;)
http://www.youtube.com/watch?v=JL7OwVk8uwc
Zaloguj aby dodać komentarz
Słyszałem, że dzisiaj wichura była we Wrocławiu. Może zakleiło obiektyw śniegiem...
Zaloguj aby dodać komentarz
Chyba zasypało kamerę:/
Zaloguj aby dodać komentarz
no tak chodzi o okršgłoci wież

Zaloguj aby dodać komentarz
Z wszystkich wersji, ta jest najbardziej podobna ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
05.01.2008
Foto: Sławek K



Zaloguj aby dodać komentarz
chcesz powiedzieć że sky tower będzie wyglšdał podobnie do tego koszmarku z tej wizualizacji?
Zaloguj aby dodać komentarz
Pamiętacie?? Coś jednak było na rzeczy ;)

Zaloguj aby dodać komentarz
Chyba przesadziłem z tymi wysokosciami poszczególnych budynków Sky Tower, wg danych z lata te wysokosci miały wynosic:
1 – niższa czesc +23m / +26 m
2 – najwyższa wieża, 221 m
3 – budynek od strony łąki 18-29 kondygnacji tj. 75-116 m
4 - 3 budynki od wielkiej, dwa mieszkalne przedzielone biurowcem 14 do 27 kondygnacji, 60-109 m, ten środkowy to biurowiec o wysokosci 25-26 kondygnacji tj. 114-119 m
Zaloguj aby dodać komentarz
Dla wyobrażenia sobie wielkości kompleksu Sky Tower, popatrzcie na tą samotną, dużą kamienicę stojącą przy Gwiażdzistej (kamienica na środku zdjęcia):

...takiej mniej więcej wysokości będzie to jasne przyziemie w kompleksie Sky Tower:

Foto: Posad (SSC)
Skan nocnej wizualizacji zamieszczonej w Gazecie Wyborczej: Mazz_wro (SSC)
Zaloguj aby dodać komentarz
28.12

Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz

Foto: grywal.magma-net.pl
Zaloguj aby dodać komentarz
U mnie normalnie :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
a kiedy w końcu pokażš wizualizacje Sky Towera? takie dokładniejsze
Zaloguj aby dodać komentarz
14 stycznia rusza sprzedaż
Zaloguj aby dodać komentarz
Fotorelacja Jaccuzy z placu budowy Sky Tower (bardzo dużo zdjęć!):
http://amazingworld.blox.pl/2007/12/Pol ... ec-99.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Sprawa wygląda następująco:
1. Obraz na lcc to nasza kamerka: eksportujemy na ich serwer umówioną ilość, a one odświeżają się na ich stronie co jakiś czas.
2. Kamerka działa, ale jednocześnie pod tym linkiem nie może być więcej niż kilka naście osób. Rozdzielczość jest bardzo dużo, a obraz 20 zdjęć na sekundę...
Rozwiązaniem jest podgląd obrazu z kamery o częstotliwości zdjęcia na sekundę bezpośrednio na naszej stronie. Lada dzień :/
Dowód na to że jest akcja:

Zaloguj aby dodać komentarz
Ten screen taki mały, że

A sama kamerka rzeczywiście rzadko kiedy działa

Na razie nic się wielkiego na placu budowy nie dzieje, ale warto jednak by kamerka zaczęła w końcu dzialać i to 24h/dobę.
Zaloguj aby dodać komentarz
Ludzie własnej kamerki nie poznajecie (screena - dokładnie)

A tak na serio to coś ta kamerka na tym serwerze słabo działa

Ja mogę się tylko połączyć między 14 a 17 a poza tym czasem nic.
Zaloguj aby dodać komentarz
To chyba raczej nie jest kamera internetowa, tylko zdjęcie z kamery sprzed 3 godzin.
I coś wydaje mi się, że z kamerki Investmapy...
Zaloguj aby dodać komentarz
Kamera internetowa na oficialnej stronie LC Corp:
http://www.lcc.pl/?level=projekty&id=5&menu=38,44
To ta InvestMapowa?
Zaloguj aby dodać komentarz
Obudowa głębokiego wykopu na budowie SkyTower we Wrocławiu
http://i-b.pl/gt/archiwum.php?nr=015&str=046
Zaloguj aby dodać komentarz

Źródło: Michał Wojtczuk / Gazeta Wyborcza
Zaloguj aby dodać komentarz
Strona internetowa autorów nowej wersji Sky Tower czyli pracowni Walas...w przebudowie: http://www.walas.com.pl
Zaloguj aby dodać komentarz
Czy to prawda, że rozpoczęła się już oficialna sprzedaż apartamentów w Sky Tower?
Zaloguj aby dodać komentarz
No niby zgodnie z tą rozpiską w ostatnim raporcie...to do końca marca 2008. Ale nasza sonda dotycząca rozbiórki Poltegorka, dotyczyła jego pełnej rozbiórki, razem z jego "nogami"...a więc i tymi palami na których stał :) Tak więc bilet na pierwszy kurs wrocławskim metrem wygrają te osoby, które postawiły na to, że rozbiórka Poltegorka skończy się dopiero w 2008 roku :)
Zaloguj aby dodać komentarz
pierwotnie pale miały byc zlikwidowane do końca marca 2008, a nadziemna część do końca grudnia 2007 r. Tak więc maja jakies 3 miechy w zapasie :)
Zaloguj aby dodać komentarz
...w naszej forumowej sondzie dotyczącej ostatecznego terminu rozbiórki pytaliśmy o ostateczny termin, do kiedy znikną ostatnie resztki Poltegorka. No i na razie jeszcze trochę tego Poltegorka zostało im do rozebrania. Bo te pale - "nogi" Poltegorka", są przeciez jego integralną częścią. I chyba do 31 grudnia nie zdąrzą ich do końca rozebrać?
Zaloguj aby dodać komentarz