REKLAMA
Napisz komentarz
jc
jednak mieli rację że podali datę rozbiórki do końca roku bo przecież jeszcze nie skończyli rozbierać Poltegora. pale nie usunięte do końca
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
190587.jpg

190586.jpg

190585.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"marek" napisał:
podobnona 56 pietrze bedzie restauracja :thumleft::thumleft::thumleft:


Widziałeś rzuty?? ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Gdyby rzeczywiście zrobili na szczycie najwyższej wieży restaurację, to byłby strzał w dziesiątkę.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
12.12

jaPC120559.jpg

Kilkanaście zdjęć z 12.12 http://amazingworld.blox.pl/html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Ptasia grypa zaatakowała nowoczesne media :/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
111
Aaaa tutaj jest o kamerce, to wklejam to co w shoutboxie. Była chyba jakaś niezła impreza na investmapie? :):P Kamerka pokazuje taki obraz:
videovg2.th.jpg
Ptasiory jakieś latają cały czas w kadrze :P
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
W końcu dziś trzynasty, a trzynasty jest ponoć pechowy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
Kur... w 81 nie było teleranka, a teraz nie ma kamerki...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
"WroFanatyk" napisał:
[quote="marek":1gmlzw6d]
jakby byly jakies uwagi - kierowac je do mnie, jezeli bedzie sytuacja awaryjna, moj tel to 604780807


mam uwage, odbierz telefon

http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1875[/quote:1gmlzw6d]

do niego tez pisałem sms-a rano ;)
Na kamerce widac szajki gołębi...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"marek" napisał:

jakby byly jakies uwagi - kierowac je do mnie, jezeli bedzie sytuacja awaryjna, moj tel to 604780807


mam uwage, odbierz telefon

http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1875
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
U mnie dziś kamera działa, ale trzeba czekać około 2-3 minut żeby się pojawił obraz.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
"Gesah" napisał:
działa, tylko teraz otwierając ten wątek muszę się logować.


To było prawdopodobnie spowodowane tym, że wkleiłem tu dziś zdjęcie placu budowy, które jest bezpośrednio na tym serwerze, co i kamera. Wykasowałem ten post i teraz zniknęła konieczność logowania się wchodząc tu, do tego wątku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
jc
ja mam zainstalowany active x i dalej czarna plama i nic więcej :(
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Gesah
działa, tylko teraz otwierając ten wątek muszę się logować.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
jc
działa wam ta kamerka? bo u mnie po połšczeniu z serwerem wywietla się tylko ciemny obraz :((
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Nowe zdjęcia z placu budowy: http://amazingworld.blox.pl/html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Kamera zatrzymała się o 16:56 w poniedziałek :( Ostatnie zdjęcie (rozmazane) pochodzi z tej godziny.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"Rafis" napisał:
niestety po godzinie nie mozna bylo juz wlaczyc wersji wiekszego ekranu ateraz nie mozna juz ani jednej ani drugiej


"marek" napisał:

jakby byly jakies uwagi - kierowac je do mnie, jezeli bedzie sytuacja awaryjna, moj tel to 604780807


kręć
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
niestety po godzinie nie mozna bylo juz wlaczyc wersji wiekszego ekranu ateraz nie mozna juz ani jednej ani drugiej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Pogody nie zmienimy. Na żywo nie zobaczysz więcej...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
Niestety przy tej pogodzie kompletnie nic nie widac :(
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
Świetna sprawa z tą kamerą, właśnie sobie patrzę. :shock: Tylko ta "dziadowska" pogoda. o_O
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Darek
Panorama placu budowy z 6 grudnia 2007 r:

189753.jpg

189755.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
Polal sie pierwszy beton :cheers:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Cierpliwości :/ Już działa, ale jeszcze konfiguracja i miejsce na stronie musimy znaleźć.

Przepraszam wszystkich oczekujących - sam jestem już sfrustrowany :/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
jc
i gdzie ta obiecana kamerka?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Sławek_K
Budowa Sky Tower
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
To tajne, pytaj na gg :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
Gdzie ta kamerka?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA