Solar zwiększa zatrudnienie w Łodzifot. Jakub Zazula

Solar zwiększa zatrudnienie w Łodzi

REKLAMA

Kolejna firma stawia na swój dalszy rozwój w Łodzi. Międzynarodowa firma zaopatrzeniowo-usługowa Solar, która posiada oddziałały w kilku krajach Europy Północnej, w 2017 r. zdecydowała się połączyć wszystkie swoje lokalne centra usług wspólnych w jedną organizację z siedzibą w Łodzi. W ciągu ostatnich 5 lat łódzkie biuro spółki zanotowało szybki rozwój i rozrosło się z 3 do aktualnie już ponad 150 pracowników.

Firma Solar zdecydowała się z tego właśnie powodu na powiększenie swojego biuro w kompleksie Symetris Business Park przy ul. Piłsudskiego 86. Najważniejszym założeniem było uzyskanie komfortowego środowiska pracy, które dba o potrzeby ludzi, sprzyja kreatywnemu myśleniu i tworzeniu więzi ze współpracownikami.

– To w naszym zespole tkwi siła do rozwoju biznesu i potencjału firmy. Wierzymy w hasło „Stronger together”, które będzie towarzyszyło nam w nowej siedzibie. Chcielibyśmy, żeby biuro nas łączyło, a jego przestrzeń nie tylko wspierała w wykonywaniu pracy i codziennych obowiązków, ale także przyczyniała się do integracji i wymiany doświadczeń – informuje Aurelia Paruszewska, HR manager z firmy Solar Polska.

REKLAMA

Projektując stanowiska pracy, firma Solar przede wszystkim położyła nacisk na wygodę użytkowników. Biurka są ustawiane elektrycznie, a krzesła wyposażone w różne udogodnienia, aby osiągnąć optymalne warunki ergonomiczne. Nie zapomniano także o akustyce środowiska biurowego, dlatego wszystkie stanowiska pracy wyposażono w akustyczne ściany frontowe.

Podczas przebudowy biura w Łodzi zwiększono liczbę salek konferencyjnych, stref do pracy zespołowej oraz toalet, wraz z łazienką dla osób z niepełnosprawnościami. W nowym otoczeniu znajduje się również przestronna, odpowiednio wyposażona kuchnia, zlokalizowana na każdym piętrze biura.

fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA