Kolejna firma stawia na swój dalszy rozwój w Łodzi. Międzynarodowa firma zaopatrzeniowo-usługowa Solar, która posiada oddziałały w kilku krajach Europy Północnej, w 2017 r. zdecydowała się połączyć wszystkie swoje lokalne centra usług wspólnych w jedną organizację z siedzibą w Łodzi. W ciągu ostatnich 5 lat łódzkie biuro spółki zanotowało szybki rozwój i rozrosło się z 3 do aktualnie już ponad 150 pracowników.
Firma Solar zdecydowała się z tego właśnie powodu na powiększenie swojego biuro w kompleksie Symetris Business Park przy ul. Piłsudskiego 86. Najważniejszym założeniem było uzyskanie komfortowego środowiska pracy, które dba o potrzeby ludzi, sprzyja kreatywnemu myśleniu i tworzeniu więzi ze współpracownikami.
– To w naszym zespole tkwi siła do rozwoju biznesu i potencjału firmy. Wierzymy w hasło „Stronger together”, które będzie towarzyszyło nam w nowej siedzibie. Chcielibyśmy, żeby biuro nas łączyło, a jego przestrzeń nie tylko wspierała w wykonywaniu pracy i codziennych obowiązków, ale także przyczyniała się do integracji i wymiany doświadczeń – informuje Aurelia Paruszewska, HR manager z firmy Solar Polska.
Projektując stanowiska pracy, firma Solar przede wszystkim położyła nacisk na wygodę użytkowników. Biurka są ustawiane elektrycznie, a krzesła wyposażone w różne udogodnienia, aby osiągnąć optymalne warunki ergonomiczne. Nie zapomniano także o akustyce środowiska biurowego, dlatego wszystkie stanowiska pracy wyposażono w akustyczne ściany frontowe.
Podczas przebudowy biura w Łodzi zwiększono liczbę salek konferencyjnych, stref do pracy zespołowej oraz toalet, wraz z łazienką dla osób z niepełnosprawnościami. W nowym otoczeniu znajduje się również przestronna, odpowiednio wyposażona kuchnia, zlokalizowana na każdym piętrze biura.







![Wybrano wykonawcę kolejnej obwodnicy w woj. zachodniopomorskim [FILM]](https://investmap.pl/_i/gallery/206/78/658894_100x70.jpg)

![Znany polski piłkarz Arkadiusz Milik sprzedaje kamienicę w centrum Katowic. Cena robi wrażenie [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/34/34/79394_100x70.jpg)
![We Wrocławiu powstaje trasa autobusowo-tramwajowa na Swojczyce [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/205/77/655821_100x70.jpg)

![Za ponad miliard złotych trwa wielka modernizacja Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/25/25/79385_100x70.jpg)


![[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnych](https://investmap.pl/_i/image/241/113/24305_100x70.jpg)
![[Gdynia] Największa transakcja biurowa w Trójmieście w tym roku](https://investmap.pl/_i/image/70/70/25414_100x70.jpg)
![[Kraków] Sektor BPO nakręca krakowski rynek biurowy](https://investmap.pl/_i/image/193/65/16833_100x70.jpg)
![[Wrocław] Niemiecki AXIT zwiększa zatrudnienie w swoim Globalnym Centrum Technologii](https://investmap.pl/_i/image/41/41/29737_100x70.jpg)

![[podlaskie] Finiszuje budowa farmy słonecznej w Lipsku](https://investmap.pl/_i/image/98/98/9826_100x70.jpg)

![[Dolny Śląsk] Japoński TBAI do 2018 roku zwiększy zatrudnienie w fabryce automotive w Nowogrodźcu-Wykrotach](https://investmap.pl/_i/image/203/75/25291_100x70.jpg)