REKLAMA
Znaleziono 8550 wyników
Volkswagen rozbuduje wielką fabrykę samochodów dostawczych pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen rozbuduje wielką fabrykę samochodów dostawczych pod Poznaniem
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna w Polsce. Zakład Volkswagen Poznań we Wrześni, który w przyszłym roku będzie obchodził jubileusz dziesięciolecia, czeka ważna rozbudowa. W ramach planowanej dalszej elektryfikacji palety produktów Volkswagen Samochody Dostawcze powstaną dwie nowe hale produkcyjne, w których będzie produkowana kolejna generacja w pełni elektrycznego modelu Crafter.
Volkswagen zainwestuje 1,5 mld złotych w rozbudowę fabryki pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen zainwestuje 1,5 mld złotych w rozbudowę fabryki pod Poznaniem
Zakład Volkswagen Poznań we Wrześni, który w przyszłym roku będzie obchodził jubileusz dziesięciolecia, czeka ważna rozbudowa. W ramach planowanej dalszej elektryfikacji palety produktów Volkswagen Samochody Dostawcze powstaną dwie nowe hale produkcyjne, w których będzie produkowana kolejna generacja w pełni elektrycznego modelu Crafter. W poniedziałek wmurowany został kamień węgielny pod tę wartą 1,5 miliarda złotych inwestycję.
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rząduartykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rządu
Dąbrowa Górnicza w województwie śląskim ponownie przyciąga globalny kapitał. Brembo – światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Nowy etap w projekcie przyłączenia Polski do systemu rurociągów NATOartykuł
Pokaż artykuł
Nowy etap w projekcie przyłączenia Polski do systemu rurociągów NATO
Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego rozpoczął kolejny etap projektu przyłączenia polskiej infrastruktury paliwowej z systemem rurociągów NATO.
GARO Polska zamyka fabrykę po 30 latach. Szwedzi wygaszają produkcję w Szczecinie, a 200 pracowników czeka na decyzjeartykuł
Pokaż artykuł
GARO Polska zamyka fabrykę po 30 latach. Szwedzi wygaszają produkcję w Szczecinie, a 200 pracowników czeka na decyzje
Kolejna zagraniczna firma wygasza produkcję w Polsce. GARO Polska (należący do szwedzkiego koncernu GARO) – jeden z kluczowych producentów ładowarek do samochodów elektrycznych w Europie – kończy działalność po trzech dekadach obecności na polskim rynku. Decyzję o wygaszeniu zakładu w Szczecinie podjęła szwedzka centrala, a informację przekazał prezes polskiego oddziału, Marek Samborski. Jak podkreślił, „Z ciężkim sercem przyjęliśmy decyzję o wygaszeniu produkcji w Polsce”.
Największy producent chałwy i sezamków nie tylko w Polsce, ale też Europie stawia na Łódźartykuł
Pokaż artykuł
Największy producent chałwy i sezamków nie tylko w Polsce, ale też Europie stawia na Łódź
Największy producent chałwy i sezamków nie tylko w Polsce, ale też Europie, polska firma Unitop, przenosi część działalności do nowego obiektu w Prologis Park Łódź. Firma chce zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić dystrybucję produktów. Decyzja o pozostaniu w regionie była istotna z punktu widzenia historii firmy. Marka działa od 1945 roku i od początku związana jest z Łodzią.
firma
Pokaż firmę
Comfort Plus M. Pankiewicz, A. Pietrzak Spółka Jawna | Wosk do parkietu lakierowanego
Wrocław, Braniborska 70
[Dolny Śląsk] Niemiecki UZIN rozbuduje fabrykę w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Niemiecki UZIN rozbuduje fabrykę w Legnicy
UZIN planuje właśnie kolejną rozbudowę swojej fabryki w Legnicy. W planach firma ma zwiększenie ofer...
[Dolny Śląsk] Izraelski inwestor rozbuduje fabrykę w Świdnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Izraelski inwestor rozbuduje fabrykę w Świdnicy
Izraelska firma TAMA Polska uzyskała w połowie kwietnia pozwolenie na rozbudowę swojej fabryki w Świ...
Ponad 160 miejsc pracy uratowane! Koreański inwestor kupił dużą fabrykę w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 160 miejsc pracy uratowane! Koreański inwestor kupił dużą fabrykę w woj. opolskim
Bardzo dobra informacja dla powiatu strzeleckiego i województwa opolskiego. Udało się uratować ponad 160 miejsc pracy w liczących ponad 18 tysięcy mieszkańców Strzelcach Opolskich.
OPmobility Lighting zainwestuje 186,8 mln zł w nową fabrykę pod Lublinem. Powstanie centrum produkcji elektroniki do oświetlenia samochodowegoartykuł
Pokaż artykuł
OPmobility Lighting zainwestuje 186,8 mln zł w nową fabrykę pod Lublinem. Powstanie centrum produkcji elektroniki do oświetlenia samochodowego
Kolejna duża inwestycja produkcyjna na wschodzie Polski. Spółka OPmobility Lighting Kraków (należąca do francuskiej grupy OPmobility), zrealizuje jedną z największych inwestycji przemysłowych w województwie lubelskim. Spółka otrzymała publiczne wsparcie od polskiego rządu (Ministerstwa Rozwoju i Technologii) na projekt wart co najmniej 186,8 mln zł, który obejmuje budowę nowego zakładu produkcyjnego w miejscowości Niemce pod Lublinem (powiat lubelski). Dzięki inwestycji powstanie co najmniej 50 nowych miejsc pracy, w tym znacząca część dla specjalistów z wyższym wykształceniem.
Fabryka Mebli Wersalinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Mebli Wersal
Jankowy, Jankowy 1
Park handlowy Nowa Rudainwestycja
Pokaż inwestycję
Park handlowy Nowa Ruda
Nowa Ruda, Pułkownika Józefa Sokoła
[Boguszów-Gorce] Osiedle, ul. Chopinainwestycja
Pokaż inwestycję
[Boguszów-Gorce] Osiedle, ul. Chopina
Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój
[Aglomeracja Wrocławska] Dzięki inwestycji Lufthansy Dolny Śląsk stanie się nową doliną lotniczą?artykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Dzięki inwestycji Lufthansy Dolny Śląsk stanie się nową doliną lotniczą?
Zakład XEOS w Środzie Śląskiej ma stać się światowej klasy centrum innowacji i nowoczesnych technolo...
[Wrocław] Były chłodnie, będą mieszkania. VD inwestuje obok Magnolii, a Nordis przenosi się pod Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Były chłodnie, będą mieszkania. VD inwestuje obok Magnolii, a Nordis przenosi się pod Wrocław
Przy ulicy Małopanewskiej, nieopodal zbiegu z ulicą Legnicką, powstanie ponad 600 mieszkań. Grunt, n...
inwestycja
Pokaż inwestycję
Hala produkcyjno - usługowa, Zachodnia
Bytom, Zachodnia
Regionalny Park Handlowyinwestycja
Pokaż inwestycję
Regionalny Park Handlowy
Toruń, Forteczna 10
[Gdańsk] Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Parkartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Park
Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, wprowadza do sprz...
Monday Development SA planuje nową emisję akcji. Spółka ogłosiła strategię rozwoju.artykuł
Pokaż artykuł
Monday Development SA planuje nową emisję akcji. Spółka ogłosiła strategię rozwoju.
Monday Development – spółka deweloperska notowana na NewConnect – planuje przeprowadzenie do końca r...
REKLAMA