REKLAMA
Znaleziono 4575 wyników
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska przenosi centralę do zmodernizowanego biurowca HOPartykuł
Pokaż artykuł
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska przenosi centralę do zmodernizowanego biurowca HOP
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (GIOŚ) wynajął 4600 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w zmodernizowanym budynku HOP z portfolio Syrena Real Estate przy ul. Chmielnej w Warszawie.
Osiedle Fitinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Fit
Tychy, Żwaków, Al. Bielska
Szerokie Residenceinwestycja
Pokaż inwestycję
Szerokie Residence
Lublin, Kazimiery Litwiniukowej
Biurowiec Biznes Portinwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowiec Biznes Port
Wrocław, Fabryczna, Białowieska
Osiedle Kościeliskainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Kościeliska
Szczecin, Kościeliska 33
Kolejne FLIRTy dla Kolei Mazowieckichartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne FLIRTy dla Kolei Mazowieckich
Koleje Mazowieckie kontynuują odbiory pojazdów ER160 FLIRT, wyprodukowanych przez Stadler Polska. Właśnie odebrano kolejnych sześć elektrycznych zespołów trakcyjnych.
MPK Wrocław rozstrzygnęło przetarg na zakup autobusów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
MPK Wrocław rozstrzygnęło przetarg na zakup autobusów elektrycznych
MPK Wrocław rozstrzygnęło przetarg na zakup autobusów elektrycznych z systemami ich ładowania
Woj. kujawsko-pomorskie kupuje pięć nowych pociągów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
Woj. kujawsko-pomorskie kupuje pięć nowych pociągów elektrycznych
Samorząd województwa kupuje w Pesie Bydgoszcz pięć nowych nowoczesnych pociągów elektrycznych, które bydgoski producent dostarczy w 2027 roku. Podczas ceremonii przekazania stosownej umowy z wiceprezesem spółki Maciejem Maciejewskim spotkali się w piątek (28 czerwca) marszałek Piotr Całbecki i wicemarszałek Aneta Jędrzejewska.
W woj. lubuskim powstanie wielka fabryka rowerów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
W woj. lubuskim powstanie wielka fabryka rowerów elektrycznych
Kolejna duża inwestycja w województwie lubuskim. Tym razem w gminie Szprotawa, dla której 2025 rok rozpoczyna się wielkim sukcesem i pozyskaniem nowego inwestora. Powstanie wiele nowych miejsc pracy.
Co dalej z budową fabryki samochodów elektrycznych Izera?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z budową fabryki samochodów elektrycznych Izera?
Co dalej z budową w Jaworznie, w województwie śląskim wielkiej fabryki samochodów elektrycznych Izera? Po ostatnich wyborach parlamentarnych pojawiały się pytania o to, co nowy rząd zrobi z projektem budowy polskich samochodów elektrycznych marki Izera?
Na ulice Gdyni wyjechało 11 nowych autobusów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
Na ulice Gdyni wyjechało 11 nowych autobusów elektrycznych
3 autobusy przeznaczone zostaną do obsługi linii 147 łączącej Dąbrowę, Wiczlino, Chwarzno i Witomino ze Śródmieściem, a pozostałe do obsługi linii 194 łączącej Śródmieście z Obłużem, Pogórzem i Suchym Dworem. W sezonie letnim dodatkowo pojazdy będzie można spotkać na linii G, łączącej Gdynię z Sopotem i Ogrodem Zoologicznym w Gdańsku.
[Warszawa/Wrocław] Skanska znów ze złotem i platynąartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa/Wrocław] Skanska znów ze złotem i platyną
Atrium 1 – najbardziej zielony budynek biurowy Europy Środkowo-Wschodniej zdobył platynowy certyfika...
[Wrocław] Nowy budynek Plant Racławickich z bezpośrednim widokiem na zieleń parkowąartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowy budynek Plant Racławickich z bezpośrednim widokiem na zieleń parkową
Planty Racławickie, inwestycja inspirowana naturą, zlokalizowana na Krzykach, zyskuje nowe widoki. G...
Dolny Śląsk: Ruszyła budowa I etapu wielkiej inwestycji w Sycowie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Ruszyła budowa I etapu wielkiej inwestycji w Sycowie [WIZUALIZACJE]
Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood rozpoczął budowę pierwszej hali w nowym projekci...
Panattoni wybuduje dla Align Technology wielką fabrykę we Wrocławiu. Pracę w niej znajdzie 2500 osóbartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni wybuduje dla Align Technology wielką fabrykę we Wrocławiu. Pracę w niej znajdzie 2500 osób
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, otwiera drzwi globalnemu dostawcy tech...
Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10 etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10 etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota w Warszawie
Cieszące się dużą popularnością Miasteczko Nova Ochota rośnie. Victoria Dom rozpoczęła właśnie sprz...
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!
Szykuje się nowa, olbrzymia inwestycja zagraniczna w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!
Szykuje się kolejna wielka, zagraniczna inwestycja w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
MPK Wrocław zakupiło dodatkowe nowe autobusy elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
MPK Wrocław zakupiło dodatkowe nowe autobusy elektryczne
Flota MPK Wrocław wzbogaci się o dwa dodatkowe nowe autobusy elektryczne. We wtorek, 19 lipca spółka podpisała umowę na zakup za kwotę 7,7 mln Mercedesów e-Citaro G. Wcześniej przedsiębiorstwo kupiło już 11 tego typu wozów za 40 mln zł.
Debata ORLEN: tak jak Łukasiewicz wierzył w naftę, tak my powinniśmy zacząć wierzyć w potencjał wodoruartykuł
Pokaż artykuł
Debata ORLEN: tak jak Łukasiewicz wierzył w naftę, tak my powinniśmy zacząć wierzyć w potencjał wodoru
Ponad 350 tysięcy ton rocznie - tyle odnawialnego i niskoemisyjnego wodoru planuje wykorzystywać w swych procesach Grupa ORLEN w perspektywie 2035 roku. To ambitny cel, wymagający pozyskania znaczących nadwyżek „zielonej energii” m.in. z OZE czy atomu. Stawką jest jednak stworzenie fundamentów „gospodarki wodorowej”, opartej na czystym paliwie oraz efektywnych technologiach magazynowania energii.
REKLAMA