REKLAMA
Znaleziono 6286 wyników
[Lublin] Borg Automotive inwestuje w nową fabrykę w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Borg Automotive inwestuje w nową fabrykę w Lublinie
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na regenerowane części samochodowe, duńska firma Borg Automot...
Dwie koreańskie firmy chcą zainwestować w Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
Dwie koreańskie firmy chcą zainwestować w Złotoryi
Firma SungEel HiTech z Korei Południowej chce wybudować w Złotoryi, na Dolnym Śląsku instalację do r...
Luma Automation połączy potencjał zakładów w Gliwicach i Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Luma Automation połączy potencjał zakładów w Gliwicach i Warszawie
Grupa stawia na rozbudowę usług tłoczenia aluminium i rozwój kompetencji narzędziowych związanych z...
Zakład EcoBike Sp. z o.o.inwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład EcoBike Sp. z o.o.
Źródła, Wschodnia 12
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europieartykuł
Pokaż artykuł
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Mondi, światowy lider branży opakowaniowej i papierniczej wybudował w Mszczonowie (powiat żyrardowski) największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie. Wartość inwestycji wyniosła 90 milionów euro.
Dolny Śląsk: Jinxus zainwestuje w Nowej Rudzie 20 mln euroartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Jinxus zainwestuje w Nowej Rudzie 20 mln euro
Kilka tygodni temu rozstrzygnięty został przetarg na zakup terenu oraz prowadzanie działalności w gr...
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienie
Rusza rozbudowa fabryki firmy Pneumat System we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 160 (przy Obwodnicy Ś...
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rząduartykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rządu
Dąbrowa Górnicza w województwie śląskim ponownie przyciąga globalny kapitał. Brembo – światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Dolny Śląsk: Japończycy rozbudowali za 75 mln zł fabrykę automotive w Żarowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Japończycy rozbudowali za 75 mln zł fabrykę automotive w Żarowie
75 mln zł kosztowała rozbudowa fabryki z branży automotive japońskiej firmy YAGI Poland Factory w Po...
Dolny Śląsk: Niemiecka firma Eberspächer rozbudowała po raz kolejny fabrykę pod Oławąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Niemiecka firma Eberspächer rozbudowała po raz kolejny fabrykę pod Oławą
27 maja 2021 roku miała miejsce uroczystość oddania do użytku najnowszej, trzeciej hali produkcyjnej...
Cargill zainwestuje 45 milionów dolarów w Bielanach Wrocławskichartykuł
Pokaż artykuł
Cargill zainwestuje 45 milionów dolarów w Bielanach Wrocławskich
Amerykański koncern Cargill zainwestuje kolejne pieniądze w swoją fabrykę zlokalizowaną w Bielanach...
Dolny Śląsk: Nie 500, a aż 1000 osób znajdzie pracę w fabryce silników Mercedes-Benz w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Nie 500, a aż 1000 osób znajdzie pracę w fabryce silników Mercedes-Benz w Jaworze
Dziś w Jaworze odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej wiechy na budowie fabryki silników Me...
Mlekpol inwestuje w zakłady produkcyjne w Kolnie i Zambrowie artykuł
Pokaż artykuł
Mlekpol inwestuje w zakłady produkcyjne w Kolnie i Zambrowie
Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, jeden z największych producentów mleczarskich w Europie, konsekwentnie inwestuje w rozwój infrastruktury środowiskowej. W lipcu i sierpniu br. Spółdzielnia zawarła z firmą SEEN Technologie umowy na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i środowiskowej dla nowoczesnych oczyszczalni ścieków w zakładach produkcyjnych w Kolnie i Zambrowie. Realizacja tych przedsięwzięć stanowi istotny etap w procesie dalszej modernizacji zakładów, zwiększenia ich samowystarczalności oraz zapewnienia pełnej zgodności z obowiązującymi standardami środowiskowymi.
Energotechnika rozbuduje fabrykę w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Energotechnika rozbuduje fabrykę w woj. podlaskim
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie podlaskim, w północno-wschodniej części Polski. Zarząd SSSE S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji. Otrzymał ja przedsiębiorca ENERGOTECHNIKA Sp. z o.o. który ma swoja siedzibę w Warszawie.
[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnychartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnych
Dobiega końca rozbudowa fabryki niemieckiej firmy Kessel na terenie strefy inwestycyjnej w podwrocła...
[Aglomeracja Wrocławska] Empol wybuduje nową fabrykę w Miękiniartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Empol wybuduje nową fabrykę w Miękini
Fabryka okien Empol zdecydowała się zainwestować na terenie podstrefy Miękinia należącej d...
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcu
Kolejna inwestycja z branży samochodowej jest przygotowywana na Górnym Śląsku. Spółka Pol-Technology...
[wielkopolskie] 400 osób znajdzie pracę w nowej fabryce w Lesznieartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] 400 osób znajdzie pracę w nowej fabryce w Lesznie
Elektrycy, mechanicy, mechatronicy, programiści i magazynierzy. Dla takich właśnie specjalistów wkró...
Dolny Śląsk: Koreańska firma SungEel HiTech inwestuje pod Brzegiem Dolnymartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Koreańska firma SungEel HiTech inwestuje pod Brzegiem Dolnym
Koreański inwestor wybuduje w Bukowicach pod Brzegiem Dolnym zakład zajmujący się odzyskiwaniem cenn...
Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcjiartykuł
Pokaż artykuł
Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji
Kolejna duża inwestycja w województwie opolskim. Firma Rare Metals Sp. z o.o. wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji.
REKLAMA