DODAJ

Warszawa: Modern Space – Robyg zbuduje setki mikroapartamentów na Włochach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Modern Space –
Mariusz Bartodziej
2019-11-14 09:27:24
Warszawski deweloper zrealizuje nową inwestycję w ramach osiedla City Sfera. Powstanie przy ulicy Wiktoryn. Dwa budynki apartamentowce pomieszczą przeszło 400 lokali o metrażach do 38 metrów kwadratowych, jedno- i dwupokojowych. Mieszkańcy skorzystają m.in. z fitnessu, pralni i repepcji z portierem. Znajdzie się też przestrzeń dla usług, sklepów oraz centrum medycznego.

Robyg Development Sp. z o.o. zapowiedział wczoraj najnowszy, jednoetapowy projekt. Zrealizuje go przy ul. Wiktoryn 12 na granicy trzech warszawskich dzielnic: Ochoty, Włoch i Woli. Start budowy wyznaczył na początek 2020 roku, zakończenia nie jest jeszcze w stanie wskazać. Ze sprzedażą ruszy 16 listopada podczas dni otwartych – wówczas poda ceny. Za dokumentację odpowiada pracownia GiS Architekci Sp. z o.o. z Warszawy. Generalnym wykonawcą jest Robyg Construction.

materiały inwestora


Mikroapartamenty, sklepy, centrum medyczne i nie tylko

Modern Space powstanie w ramach osiedla City Sfera. Dwa budynki (prawdopodobnie realizowane jednocześnie) mają osiem-dziewięć pięter. Znajdują się w nich 402 mikroapartamenty wykończone pod klucz, z możliwością odpisania podatku VAT. Są dostępne w układach jedno- (18 i 24 mkw.) oraz dwupokojowym (32; 36, a także 38 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony. Technologia Smart House jest w standardzie. Umożliwi m.in. zdalne sterowanie systemem bezpieczeństwa, elektroniką i ogrzewaniem, co, jak zapowiada inwestor, pozwala obniżyć rachunki za prąd o 30%.

Robyg zapewni miejsca parkingowe w garażu podziemnym i przy budynkach. Na parterze zaplanował lokale usługowe i sklepy, a na pierwszym piętrze m.in. centrum medyczne – powierzchnia komercyjna na obu tych kondygnacjach wyniesie 4,3 tys. mkw. Mieszkańcy skorzystają także z recepcji z portierem, fitnessu, pralni oraz suszarni. Inwestycja będzie monitorowana i chroniona.

materiały inwestora


Nowe osiedla w pobliżu

Inwestycji w okolicy przybędzie. W sąsiedztwie będzie budował Nexity Polska Sp. z o.o. W ubiegłym miesiącu donosiliśmy, że wprowadził do oferty inwestycję planowaną przy ul. Budki Szczęśliwickie. Golden Space to czteropiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 120 mieszkaniami o metrażach do 68 mkw.

materiały inwestora


Do tego dochodzą jeszcze kameralne projekty przy ul. Naukowej. W październiku pisaliśmy o Naukowej 16, a w sierpniu o Naukowej ABC. Łącznie w dwóch obiektach znajdzie się prawie 30 lokali.

materiały inwestora


materiały inwestora