We Wrocławiu ruszyła budowa nowego parku handlowego Materiały inwestora

We Wrocławiu ruszyła budowa nowego parku handlowego

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W stolicy Dolnego Śląska rozpoczęła się budowa nowego parku handlowego. Tym razem w północno-wschodniej części miasta. Trei Real Estate Poland rozpoczął budowę Vendo Parku we Wrocławiu przy ul. Kiełczowskiej.

Pierwszy Vendo Park w stolicy Dolnego Śląska powstanie przy skrzyżowaniu ulic Kiełczowskiej i Poleskiej, na Psim Polu w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej 372, stanowiącej część wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Zostanie zlokalizowany na działce o powierzchni około 16,5 tys. mkw., oferując ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu. Wśród najemców, którzy otworzą tam swoje sklepy, znajdą się takie marki, jak Media Expert, Dealz, Rossmann, Pepco, KiK, TEDi czy Sinsay. Ofertę wrocławskiego Vendo Parku uzupełni także obiekt Aldi o powierzchni 1700 mkw., a na klientów czekać będzie łącznie 238 miejsc parkingowych.

– Vendo Park we Wrocławiu to nasz czwarty po Świdnicy, Jaworze i Lubinie park handlowy w województwie dolnośląskim, a jednocześnie kolejny otworzony w kilkusettysięcznej aglomeracji. Choć większość Vendo Parków zlokalizowanych jest w mniejszych miejscowościach, widzimy rosnącą popularność tego typu obiektów na obrzeżach dużych miast, w niedalekiej odległości od osiedli mieszkaniowych. Umożliwiają one bowiem ich mieszkańcom, a także osobom z okolicznych miejscowości, na łatwe i komfortowe zakupy pierwszej potrzeby, bez konieczności udawania się do centrum, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Choć budowa Vendo Parku we Wrocławiu dopiero ruszyła, już teraz jest on w 100% skomercjalizowany – mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

Otwarcie Vendo Parku we Wrocławiu planowane jest na listopad 2024 roku.

REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora

O inwestorze:

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1.2 miliarda EUR, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 900 milionów euro. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.

We Wrocławiu Trei Real Estate wybudował także osiedle mieszkaniowe na Bartoszowicach (Wielka Wyspa) - Bacciarellego 54.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA