[Wrocław] KFC i Starbucks na Głównym otwarte

[Wrocław] KFC i Starbucks na Głównym otwarte

REKLAMA
Od dziś podróżni mogą skorzystać z dwóch nowych lokali na dworcu Wrocław Główny. W zabytkowych wnętrzach wrocławskiego dworca otworzyły się kawiarnia Starbucks i restauracja KFC.

Znajdują się one w holu kasowym naprzeciwko Centrum Obsługi Klienta w pomieszczeniach historycznej poczekalni I, II i III klasy. – Bardzo cieszymy się, że podróżni i wrocławianie będą mogli skorzystać z dwóch nowych lokali na dworcu Wrocław Główny. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują szerszą gamę usług. W ubiegłym roku stworzyliśmy wyspecjalizowany i doświadczony zespół do pozyskiwania nowych najemców, a także nawiązaliśmy współpracę z najemcami sieciowymi w skali całego kraju, czego efektem jest zwiększenie wynajętych przestrzeni na dworcach – mówi Małgorzata Szychułda, Dyrektor Departamentu Komercjalizacji Nieruchomości PKP S.A.

 

Kawiarnia na dworcu to już siódmy lokal Starbucks we Wrocławiu. Została ona zaprojektowana tak, aby być dostępna zarówno dla klientów przychodzących od strony placu dworcowego, jak i dla osób wchodzących do holu kasowego od strony peronów. Kawiarnia Starbucks będzie otwarta od 5 do 23, aby podróżni mieli jak najwięcej okazji na chwilę relaksu przy aromatycznej kawie. Zespół profesjonalnych baristów zapewni klientom szybką i sprawną obsługę. Lokal ma powierzchnię aż 156 m2. Na amatorów kawy Starbucks czeka ponad 80 miejsc siedzących wewnątrz kawiarni oraz dodatkowe 20 miejsc na tarasie od strony placu dworcowego.

 

Po czterech latach KFC ponownie otwiera swoją restaurację na dworcu Wrocław Główny. Restauracja będzie czynna od 4 do 24. Lokal będzie sąsiadował z kawiarnią Starbucks i zajmie pomieszczenia historycznej poczekalni I i II klasy (łącznie 269 mkw.). Na amatorów zawsze świeżego, ręcznie przygotowywanego kurczaka KFC, czeka około 100 miejsc siedzących i 48 na tarasie od strony placu dworcowego.

 

KFC i Starbucks to kolejne lokale, które otworzyły się na dworcu Wrocław Główny w ostatnim czasie. Od końca ubiegłego roku na dworcu podróżni mogą skorzystać z piekarnio-cukierni Back Factory, małej gastronomii Bocadillo i kiosku Ruch na placu przed dworcem.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA