Rynek pierwotny
Mieszkania
Domy
Lokale użytkowe
POPULARNE MIASTA
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Białystok
Lublin
Gdynia
Katowice
Gdynia
Biura
Forum
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
Mieszkania
Domy
Aparthotele
INWESTYCJE KOMERCYJNE
Biura
Handel
Hotele
Przemysł
Logistyka
Energetyka
INWESTYCJE PUBLICZNE
Oświata
Drogi i mosty
Komunikacja publiczna
Sport i rekreacja
Kamienice i zabytki
Budynki użyteczności publicznej
POPULARNE MIASTA
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Katowice
Lublin
Gdańsk
Łódź
Białystok
Szczecin
Bydgoszcz
Toruń
Wiadomości
źródło: materiały inwestora
Mieszkańcy podpisują petycję w sprawie dokończenia budowy WOW
Wrocław
Mariusz Bartodziej
10.12.2017, 22:45
Wschodnia Obwodnica Wrocławia (Bielany-Łany-Długołęka)
inwestor
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA)
,
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei
Tagi:
wrocław
wysoka
Jerzy Michalak
Wschodnia Obwodnica Wrocławia
WOW
decyzja środowiskowa
Najnowsze artykuły
Największy operator logistyczny na świecie stawia na aglomerację wrocławską i Wrocław Campus 2
Kto zaprojektuje rozbudowę 24 km odcinka autostrady A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem?
Kolejny krok ku budowie nowej obwodnicy w woj. świętokrzyskim
Kto zaprojektuje rozbudowę autostrady A4? Poznaliśmy oferty
Kolejowa rewolucja stulecia. Rząd ogłasza gigantyczny plan dla PKP za 610 miliardów złotych!
Holendrzy pomagają zszyć południe Gdańska. Wstępna koncepcja dla 164 hektarów
Port Polska: rozpoczynają się rozmowy z czterema konsorcjami, które chcą wybudować tunel i dworzec pod nowym lotniskiem
Kolejny etap remontu drogi ekspresowej S8 w Warszawie
Hill International ponownie wybrany na Generalnego Inżyniera Kontraktu dla nowego lotniska krajowego
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. uzyskała koncesję na rozpoznanie złoża "Dębieńsko 1"
Podobne artykuły
Osiedlowy radny o decyzji zarządu województwa w sprawie WOW: To krok w dobrym kierunku
Wrocław: Radni północnych osiedli zbierają głosy za dokończeniem obwodnicy
Wschodnia obwodnica Wrocławia minie Wysoką? Mieszkańcy znów mogą składać uwagi
[Wrocław] Na Psim Polu chcą obwodnicy. Jest petycja do magistratu
Wójt Kobierzyc apeluje do marszałka województwa w sprawie WOW. Oczekuje realizacji wariantu omijającego Wysoką
[Wrocław] Co z budową Obwodnicy Psiego Pola? Miasto: na razie nie mamy takich planów
[Wrocław] Ponad 100 mln złotych za północny odcinek WOW. Kiedy nim pojedziemy?
[Wrocław] Jest apel do Rafała Dutkiewicza o przywrócenie linii D na dawną trasę
WOW Łany-Długołęka – czy drugi przetarg był niezbędny?
REKLAMA