DODAJ

Savills został wyłącznym agentem budynku Grzybowska Corporate Center

Biura / Warszawa
Savills został wyłącznym agentem
Kajtman
2012-11-15 16:18:36

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, został wybrany przez firmę deweloperską Golub GetHouse (GGH) jako wyłączny agent przy komercjalizacji budynku Grzybowska Corporate Center w Warszawie.


 


Grzybowska Corporate Center to projekt budynku biurowego klasy A o formie 83-metrowej wieży i 23 kondygnacjach zlokalizowany na ulicy Grzybowskiej 78, jednej z najbardziej dynamicznych ulic w Warszawie. Budynek oferuje 20 109 m2 powierzchni biurowej i wydajne powierzchnie pięter od 836  m2 do 1257 m2. Budynek zaprojektowany przez Epstein wspólnie z biurem architektonicznym Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago, będzie spełniał wszystkie wymagania certyfikatu BREAM.


 


“Grzybowska Corporate Center będzie pierwszym projektem realizowanym przez Golub GetHouse Property Fund FIZ, fundusz nieruchomościowy zarządzany przez Golub GetHouse. Przywiązujemy uwagę do szczegółów projektu, w tym bogatych wnętrz, eleganckich powierzchni wspólnych oraz szeregu udogodnień szczególnie cenionych przez najemców. Oczekujemy, że nasze starania przełożą się na wielki sukces tego przedsięwzięcia,” mówi Czarek Jarząbek, Współwłaściciel i Prezes Zarządu GGH.


 


Zespół Golub GetHouse posiada bogate doświadczenie poparte zrealizowanymi w Warszawie projektami, w tym: Warsaw Financial Center na ulicy Emilii Plater oraz International Business Center przy Rondzie Jazdy Polskiej. Projekt architektoniczny budynku Grzybowska Corporate Center będzie istotnym uzupełnieniem panoramy Warszawy. Najemcom i ich klientom spodoba się wyjątkowa architektura, łącząca wysokiej jakości, ponadczasowe materiały wykończeniowe, efektywny i funkcjonalny podział powierzchni biurowych, szereg udogodnień dla najemców oraz doskonała lokalizacja w centrum biznesowym Warszawy.


 


GGH przystąpi do realizacji projektu pod koniec roku, tuż po otrzymaniu pozwolenia na budowę. Ukończenie prac budowlanych powinno zająć około 22 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy w połowie 2013 roku. Pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku trzy miesiące po jego ukończeniu.