Holenderska marka Rituals wchodzi do Wrocławia. W listopadzie otworzy dwa pierwsze sklepyMateriały prasowe

Holenderska marka Rituals wchodzi do Wrocławia. W listopadzie otworzy dwa pierwsze sklepy

Orzech
Orzech
REKLAMA

We wrześniu holenderska marka Rituals Cosmetics świętowała otwarcie swojego 1000. sklepu na świecie. Jednak to nie koniec ekspansji Rituals na ten rok, gdyż w listopadzie marka pojawi się aż w trzech nowych lokalizacjach w Polsce – w łódzkiej Manufakturze oraz dwóch galeriach na mapie Wrocławia (Galeria Dominikańska, Wroclavia). Sklepy w stolicy Dolnego Śląska będą pierwszymi w tym mieście salonami Rituals.

Już od 9 listopada zakupy w Rituals będą mogli zrobić klienci Galerii Dominikańskiej. Dwa tygodnie później (23.11) Rituals zawita do drugiej lokalizacji we Wrocławiu. Sklep dla klientów galerii Wroclavia otworzy się o godzinie 9.

Pierwszy stacjonarny sklep Rituals w Polsce otworzono w sierpniu ubiegłego roku w Westfield Arkadia. Od tego czasu marka rozwija się niezwykle dynamicznie, otwierając aż 15. kolejnych lokalizacji w 7 różnych miastach Polski. Oprócz 6. sklepów w samej Warszawie, Rituals dotarł do Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, Rzeszowa, a także Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk).

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Wszystkie sklepy Rituals charakteryzuje pięknie zagospodarowana przestrzeń, która w wyjątkowy sposób oddaje klimat marki, pozwalając doświadczyć prawdziwego brand experience. Oprócz przemyślanej ekspozycji produktów, ułożonych zgodnie z kolorystyką kolekcji, w każdym sklepie znajdziemy drzewo Sakury, czyli japońskiej wiśni, stanowiące element charakterystyczny wystroju każdego sklepu Rituals na świecie.

REKLAMA

Klienci mają też okazję na chwilę relaksu przy water island, czyli pięknej kamiennej umywalce, gdzie specjalnie wyszkolony personel przeprowadza 3-etapowy masaż dłoni z wykorzystaniem kultowych kosmetyków Rituals.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Obok pięknie opakowanych, jakościowych kosmetyków, przywiązanie do marki budują filiżanka odprężającej herbaty, masaż dłoni, czy indywidualne konsultacje w zakresie doboru pielęgnacji.

Rituals to kolejna znana europejska marka, która debiutuje w 2022 roku we Wrocławiu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA