Kolejna niemiecka firma planuje i realizuje kolejne nowe inwestycje w Polsce. Producent automatyki przemysłowej Phoenix Contact w ciągu najbliższych 8 lat planuje podwoić produkcję w Polsce. W tym celu zdecydował się na realizację kolejnych inwestycji w Nowym Tomyślu (województwo wielkopolskie) i w Tarnobrzegu (województwo podkarpackie).
W Nowym Tomyślu Phoenix Contact prowadzi aktualnie rozbudowę swojego kompleksu fabrycznego. Do grudnia 2025 roku zostanie wybudowana i uruchomiona nowa hala nr 8 o powierzchni 11 tys. mkw.

Phoenix Contact, / Kompleks fabryczny w Nowym Tomyślu



![Lubelskie: Zbliża się przebudowa historycznego, zabytkowego dworca w Dęblinie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/110/110/83822_100x70.jpg)

![Poznań: Setki nowych mieszkań PTBS przy ul. Żelaznej [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/101/101/83813_100x70.jpg)






![[Opole] IFM Ecolink otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe](https://investmap.pl/_i/image/4/4/25860_100x70.jpg)

![[Katowice] Panattoni wybuduje nowy zakład produkcyjny dla Rockwella w Katowicach](https://investmap.pl/_i/image/220/92/48348_100x70.jpg)





![[Dolny Śląsk] Będzie nowy, duży inwestor z branży motoryzacyjnej?](https://investmap.pl/_i/image/123/123/24443_100x70.jpg)
