OKAM z pozwoleniem na budowę osiedla CITYFLOW na warszawskiej Woli Materiały dewelopera

OKAM z pozwoleniem na budowę osiedla CITYFLOW na warszawskiej Woli

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
CITYFLOW
adresWarszawa, Redutowa 9
inwestorOKAM Capital Sp. z o.o.
projektantDedeco
REKLAMA

OKAM Capital otrzymał prawomocne pozwolenie na realizację inwestycji CITYFLOW. Projekt realizowany będzie na terenie warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Redutowej 9. Powstanie tam wyjątkowe osiedle mieszkaniowe, z ok. 750 przestronnymi i komfortowymi mieszkaniami, w otoczeniu zieleni i strefy aktywności dla mieszkańców.

CITYFLOW zostanie zrealizowane na działce, której ok. 40% będzie powierzchnią biologicznie czynną. Ogród warzywny, amfiteatr, strefa relaksu z leżakami i hamakami, przestrzeń dla czworonogów czy klub mieszkańca - to tylko niektóre z atutów projektu. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w IV kwartale 2022 r.

Na całość inwestycji składać się będzie docelowo 743 mieszkań, o wysokości do 2,8 m, w 4 budynkach, od 4 do 8 pięter. W ramach I etapu powstaną dwa 8-piętrowe budynki z 334 mieszkaniami o metrażach od 29 do 193 mkw., w tym na ostatnich kondygnacjach również penthouse'y z tarasami na dachu, a także lokal z przeznaczeniem pod strefę mieszkańca na parterze. Pozostałe mieszkania wzbogacone będą o przestronne balkony i ogródki. W garażu podziemnym przewidziano 926 miejsc postojowych, a także niemal 300 komórek lokatorskich. Na terenie inwestycji znajdzie się również miejsce na stojaki rowerowe.

Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera

Niezwykłym atutem tego projektu będzie jego otoczenie wyznaczone przez strefy zieleni. Inwestycja CITYFLOW otoczona będzie nie tylko przez sąsiadujące z nią zewnętrzne parki i skwery. Zostanie także wypełniona przez wewnętrzne pasy zieleni, z centralnym placem z fontanną, dzięki czemu mieszkańcy będą mieć na wyciągnięcie ręki stały kontakt z naturą. Projekt przewiduje również powstanie specjalnej strefy aktywności, relaksu i spotkań, w której każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Na terenie kompleksu mieszkaniowego do wspólnego użytkowania powstanie ogródek warzywny, zaciszna enklawa z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną, plac zabaw czy część przeznaczona dla miłośników street workoutu; znajdzie się tu również teren rekreacyjny dla zwierząt.

Materiały dewelopera
REKLAMA
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera

Autorem koncepcji architektonicznej CITYFLOW jest pracownia Dedeco. Rozpoczęcie prac budowlanych w ramach tej fazy planowane jest IV kwartale 2022 r., zaś ich zakończenie w IV kwartale 2024 r.

Aktualnie OKAM Capital realizuje w Warszawie także inwestycję CENTRAL HOUSE – na Mokotowie oraz BOHEMA - Strefa Praga na Pradze Północ. Przed OKAM także wielowymiarowy, rozłożony w czasie projekt na Żeraniu w ramach zakupionych w 2021 r. 62 hektarów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA