NOWE MIESZKANIA KRAKÓW GRZEGÓRZKI

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Grzegórzecka 77
Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka 77
metraże
29 - 94 m2
zakres cen
do 896 578 zł

Zobacz również dzielnice w Kraków

Najnowsze artykuły z Kraków

W zabytkowym Dworku Tarnowskich w Krakowie po remoncie otwarty zostanie hotel pod marką voco [WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytkowy obiekt w samym centrum stolicy Małopolski odzyska swoją dawną świetność. W dawnym Dworku Tarnowskich przy ul. Szlak w pobliżu Dworca Głównego w Krakowie po remoncie tego obiektu, powstanie hotel.
Trwa budowa Małopolskiego Centrum Nauki w Krakowie [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Krakowie trwa budowa Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Czyżyny przy ulicy alei Bora-Komorowskiego. Koszt budowy Małopolskiego Centrum Nauki wraz z wyposażeniem to 226 mln zł. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.
Tak wygląda plac Biskupi w Krakowie po remoncie [FILM]
Kolejne miejsce na Starym Mieście w Krakowie przeszło metamorfozę. Zmodernizowany plac Biskupi stało się miejscem odpoczynku dla dorosłych i dzieci. Wszystko dzięki trzem specjalnym strefom.
W Krakowie powstanie zespół inżynierski Google tworzący elementy chmury obliczeniowej
Kolejna inwestycja światowego giganta Google w Polsce i kontynuacja inwestycji tej firmy w Krakowie. W stolicy Małopolski powstanie zespół inżynierski tworzący elementy chmury obliczeniowej.
InPost z nową siedzibą w Krakowie. Wybrał Ocean Office Park
InPost, lider rynku nowoczesnych usług logistycznych w Polsce przenosi siedzibę główną do krakowskiego kompleksu Ocean Office Park. Firma wynajęła 8300 mkw. powierzchni w budynku B, realizowanym w tej inwestycji. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków najmu spółce doradzała firma Walter Herz.
Co słychać na rynku powierzchni biurowych w Krakowie? [RAPORT]
Stosunkowo nieduży wolumen nowej podaży w I kwartale 2022 roku na krakowskim rynku biurowym oraz wysoka, w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim, aktywność najemców wpłynęła na spadek wskaźnika pustostanów. Z zasobami na poziomie blisko 1,64 mln mkw. Kraków niezmiennie utrzymuje pozycję lidera wśród rynków regionalnych – informuje w swoim najnowszym raporcie międzynarodowa firma doradcza w dziedzinie nieruchomości Knight Frank.
Przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie trwa budowa prywatnego akademika sieci Student Depot [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Największa sieć prywatnych akademików w Polsce Student Depot planuje jesienią bieżącego roku otwarcie swojego siódmego domu studenckiego, który będzie zlokalizowany w centrum stolicy Małopolski przy ulicy Grzegórzeckiej.
W Krakowie powstaje nowe rondo u zbiegu ulic Sołtysowskiej i Centralnej [ZDJĘCIA]
Przy zbiegu ulic Sołtysowskiej i Centralnej w Dzielnicy XIV Czyżyny trwa budowa nowego ronda. Wcześniej w tym miejscu znajdowało się zwykłe skrzyżowanie, które w godzinach szczytu generowało duże korki.
Przy ulicy Fabrycznej w Krakowie trwa budowa biurowca Brain Park [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Echo Investment S.A. buduje w stolicy Małopolski nowy, duży kompleks biurowy. Brain Park powstaje w dzielnicy Grzegórzki, przy skrzyżowaniu alei Pokoju i ulicy Fabrycznej.
W Krakowie trwa remont i przebudowa ulicy Ptaszyckiego [FILM + ZDJĘCIA]
W ramach inwestycji przebudowane zostanie torowisko tramwajowe na al. Jana Pawła II i ul. Ptaszyckiego, na odcinku od placu Centralnego do ul. Bardosa, wraz z siecią trakcyjną, odwodnieniem i kolidującą infrastrukturą techniczną.
REKLAMA