Warszawa

NOWE MIESZKANIA WARSZAWA REMBERTÓW

Znaleziono inwestycji: 3
Pokaż inwestycję
Osiedle Kadrowa
Warszawa, Rembertów, Kadrowa 19
Pokaż inwestycję
Młoda Wawa
Warszawa, Rembertów, Młodnicka 17
Pokaż inwestycję
Park Leśny Rembertów
Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska
Pokaż inwestycję
Pasaż Rembertów
Warszawa, Rembertów
Chruściela 29
Pokaż inwestycję
Chruściela 29
Warszawa, Rembertów, Chruściela 29
Fort Rembertów
Pokaż inwestycję
Fort Rembertów
Warszawa, Rembertów, Strażacka 114
[Warszawa] Akwarela
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Akwarela
Warszawa, Rembertów, Paderewskiego 16
[Warszawa] Paderewskiego 34
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Paderewskiego 34
Warszawa, Rembertów, Paderewskiego 34
[Warszawa] Zawodowa 3
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Zawodowa 3
Warszawa, Rembertów, Zawodowa 3
[Warszawa] Osiedle Topograficzna
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Osiedle Topograficzna
Warszawa, Rembertów, Topograficzna 7a
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Przy Bibliotece II"
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Przy Bibliotece II"
Warszawa, Rembertów, Fiszera 21
[Warszawa] Willowy Rembertów
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Willowy Rembertów
Warszawa, Rembertów, Republikańska 23
[Warszawa] Przy Bibliotece
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Przy Bibliotece
Warszawa, Rembertów, Fiszera 9
[Warszawa] Czerwonych Beretów 13
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Czerwonych Beretów 13
Warszawa, Rembertów, Czerwonych Beretów 13
[Warszawa] Apartamenty Katiuszy
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Apartamenty Katiuszy
Warszawa, Rembertów, Katiuszy 7
[Warszawa] Chruściela 10
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Chruściela 10
Warszawa, Rembertów, Chruściela 10
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Zielony Rembertów"
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Zielony Rembertów"
Warszawa, Rembertów, Pontonierów
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Apartamenty Księcia Witolda"
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Apartamenty Księcia Witolda"
Warszawa, Rembertów, Księcia Witolda 3
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Rembertów Residence"
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Rembertów Residence"
Warszawa, Rembertów, Fiszera 16
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Apartamenty Kordiana"
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Apartamenty Kordiana"
Warszawa, Rembertów, Kordiana 100

Rembertów położony jest we wschodniej części Warszawy. Mieszkańcy cenią swoją dzielnice za dużą ilość zieleni i niewielki jak na Warszawę ruch samochodów. W Rembertowie dobrze mieszka się seniorom i rodzinom z dziećmi. mają tutaj swoje siedziby uczelnie wyższe, więc na obszarze dzielnicy można spotkać również studentów. Niestety w Rembertowie nie ma stacji metra. Jednak można tutaj dojechać z centrum Warszawy autobusem lub koleją.

Jakie są osiedla w Rembertowie?

Rembertów położony jest w prawobrzeżnej części Warszawy. Dzielnice dzielą się na następujące osiedla: Wygoda, Nowa Wygoda, Kawęczyn, Rembertów, Nowy Rembertów, Czaplowizna, Karolówka, Zygmuntów, Magenta i Mokry Ług.

Rembertów graniczy z takimi dzielnicami Warszawy jak: Wesoła, Wawer, Praga-Południe oraz Targówek.

Ile osób mieszka w Rembertowie?

Powierzchnia Rembertowa to jedyne 19,3 km2. Jest to jedna z mniejszych dzielnic Warszawy pod względem wielkości obszaru. Według danych z 2021 roku liczba mieszkańców wynosi 24,7 tys. Pod tym względem jest to najmniejsza dzielnica Warszawy. Gęstość zaludnienia (1 279 os./km2) jest niewielka. Wynika to z tego, że dominuje tu zabudowa jednorodzinna oraz niskie domy wielorodzinne.

Dla kogo rekomendowana jest dzielnica Rembertów?

40% mieszkańców Rembertowa mieszka tu od urodzenia. Dzielnica ma jeden z najwyższych wskaźników ślubów i najniższy rozwodów w Warszawie. Ceny nieruchomości są tu niższe niż pozostałych dzielnicach Warszawy. Dlatego rodziny z dziećmi mogą sobie pozwolić na kupno pierwszego mieszkania z rynku pierwotnego. 13% mieszkańców dzielnicy to seniorzy. Często są to osoby, które się tu urodziły. Studenci zamieszkujący Rembertów to większości osoby uczące się w Akademii Sztuki Wojennej lub Szkole Wyższej Pedagogiki Specjalnej.

Ile czasu potrzeba na dotarcie do centrum miasta z Rembertowa?

Komunikacja publiczna, która dociera do Rembertowa z centrum Warszawy to autobusy i kolej (PKP i Szybka Kolej Miejska). Mieszkańcy dobrze oceniają stan komunikacji. Podróż z Rembertowa do Śródmieścia Szybką Koleją Miejską zajmuje około 20 minut. W weekend tą samą trasę można pokonać samochodem w około 25 minut. W Rembertowie nie kursują ani metro, ani tramwaje.

Rynek nieruchomości w Rembertowie

W Rembertowie deweloperzy budują raczej kameralne budynki wielorodzinne 3-4 kondygnacyjne, z podstawowym zapleczem usługowym. Większość nowych obiektów mieszkalnych budowanych jest w podwyższonym lub wysokim standardzie. W bardziej zurbanizowanej części dzielnicy dominuje charakter wielkomiejski budynków. W bardziej kameralnym otoczeniu powstają obiekty o charakterze willi miejskich.

Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają w zasadzie w każdym z trzech obszarów pomocniczych: Kawęczyn-Wygoda, Nowy Rembertów i Stary Rembertów. Jednak największą popularnością wśród kupujących cieszy się ten ostatni obszar.

Rembertów może być również ciekawym miejscem dla inwestorów, ze względu na niskie ceny nowych mieszkań, jak również bliskość uczelni wyższych. Inwestorzy mogą zarabiać na wynajmie mieszkań studentom, jak również na wzroście wartości nieruchomości. 2 pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego o wielkości 40,4 mkw. na osiedlu Kawęczyn-Wygoda można kupić za ok. 430 tys. zł.

Gdzie jest najwięcej nowych inwestycji mieszkaniowych w Rembertowie?

Najatrakcyjniejszym obszarem do inwestycji dla deweloperów w Rembertowie jest centralna część dzielnicy, czyli Stary Rembertów.

Mieszkania na sprzedaż w Rembertowie bezpośrednio od dewelopera

W naszej bazie ogłoszeń znajdziesz nowe mieszkania na sprzedaż w Rembertowie. Zobacz oferty bezpośrednio od deweloperów lub od agencji nieruchomości.

Jakie są ceny mieszkań w Rembertowie?

Ceny nieruchomości w Rembertowie są stosunkowo niskie jak na Warszawę (średnia: 12 tys. zł/mkw.). Obecnie przeciętna cena mieszkania w tej dzielnicy wynosi 9,2 tys. zł/mkw. Jest to znacznie poniżej średniej dla całej Warszawy (12 tys. zł/mkw.). Najwyższe ceny mieszkań są na osiedlach: Kawęczyn-Wygoda (9,7 tys. zł/mkw.), Nowy Rembertów (9,4 tys. zł/mkw.) oraz Stary Rembertów (9 tys. zł/mkw.).

Do najdroższych ulic dzielnicy należą: Pancerna (9,5 tys. zł/mkw.), Władysława Szeflera "Włada" (9 tys. zł/mkw.), Kuglarska (9 tys. zł/mkw.).

Najnowsze artykuły z Warszawa

W centrum Warszawy powstaje nowy, 174-metrowy biurowiec The Bridge [FILMY + ZDJĘCIA]
Wieżowiec The Bridge, którego inwestorem jest firma Ghelamco Poland, powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
Trwa budowa największego węzła przesiadkowego w Polsce – nowego dworca Warszawa Zachodnia [FILMY]
Postępują prace przy przebudowie dworca Warszawa Zachodnia. Będzie największym węzłem przesiadkowym w Polsce. Modernizacja Dworca Zachodniego w Warszawie miała się zakończyć jesienią 2023 roku. Niestety, rozbudowa ma opóźnienie i to spore. Uciążliwa dla pasażerów inwestycja przedłuży się do 2024 r.
Hotel Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami [ZDJĘCIA]
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie wykonane z odzyskanych zaworów, rur i transformatorów, stare fotografie w formie obrazów, a także znalezione i wyeksponowane w gablotach ręcznie pisane dzienniki pracowników to tylko kilka historycznych artefaktów dawnej elektrowni miejskiej, które zaskoczą gości.
Duże wsparcie dla warszawskich zabytków
Ważne warszawskie zabytki zostaną uratowane. Ogłosili to premier Mateusz Morawiecki i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego profesor Piotr Gliński.
Wybrano wykonawcę modernizacji ulicy Chmielnej. Przejdzie zieloną metamorfozę [WIZUALIZACJE]
Wyposażona w ławki oraz obsadzona drzewami i krzewami, a przez to przyjazna mieszkańcom i turystom – taka będzie wkrótce ul. Chmielna. W środę 27 września wybrany został wykonawca modernizacji tej śródmiejskiej, reprezentacyjnej ulicy, która przez ostatnie lata postrzegana była jako miejsce nieatrakcyjne i zdegradowane. Pierwsze prace już w listopadzie, przebudowa zakończy się w przyszłym roku.
Archicom i Echo Investment rozpoczynają budowę Modern Mokotów [WIZUALIZACJE]
W dotychczas typowo biurowym krajobrazie pomiędzy ulicami Wołoską, Domaniewską i Postępu w Warszawie wkrótce pojawi się wyjątkowa zabudowa mieszkaniowa, płynnie przeplatającą się z ogólnodostępnymi terenami zielonymi i usługami. Archicom, należący do Grupy Echo Investment, startuje z realizacją miastotwórczej inwestycji typu "destination", która zmieni dawny biznesowy kompleks z betonowym parkingiem w tętniący życiem wielofunkcyjny kwartał z nową placówką edukacyjną w pobliżu.
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
Międzynarodowy broker internetowy otwiera w Warszawie pierwsze biuro w Polsce
Freedom Finance Europe należący do Freedom Holding Corp. (NASDAQ: FRHC) i znany pod marką Freedom24, otworzył swoją pierwszą placówkę w Warszawie. Nowa siedziba firmy znajduje się w prestiżowym wieżowcu Warsaw Financial Center (WFC), przy ul. Emilii Plater 53. Tym samym firma wzmacnia swoją obecność w Europie Środkowo-Wschodniej, a stała siedziba w naszym kraju zapewni jej wrażliwość na lokalne potrzeby.
Centrum handlowo-rozrywkowe Westfield Mokotów z nowymi najemcami
Z końcem lata centrum Westfield Mokotów poszerzyło swoją ofertę o różnorodne propozycje. Na Mokotów powróciła m.in. ceniona polska marka La Mania, która zaprasza do swojego flagowego salonu. To jednak nie jedyna nowość, którą w ostatnim czasie zaskakuje Westfield Mokotów.
W centrum Warszawy powstaje wielki kompleks wielofunkcyjny ze 150-metrowymi wieżowcami [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W centrum Warszawy, na Woli, trwają pierwsze prace związane z budową nowego, wielkiego kompleksu wielofunkcyjnego o nazwie Towarowa 22. To nowa inwestycja AFI Europe i Echo Investment S.A.
REKLAMA