NOWE MIESZKANIA WARSZAWA TARGÓWEK

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Osiedle Wilno
Warszawa, Targówek
metraże
36 - 85 m2
zakres cen
od 430 440 zł

Zobacz również dzielnice w Warszawa

Najnowsze artykuły z Warszawa

Pod koniec sierpnia w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce firmowy sklep Haribo
Haribo potwierdza, że pod koniec sierpnia otwarty zostanie pierwszy w Polsce firmowy sklep tej znanej marki. Zlokalizowany będzie w warszawskim centrum outletowym Factory Ursus w Warszawie.
Zabytkowa Fabryka Perun w Warszawie w nowym wcieleniu [WIZUALIZACJE]
Na warszawskim Kamionku trwają prace nad projektem zagospodarowania dawnej fabryki Perun przy ulicy Grochowskiej. Nowa koncepcja opracowana przez pracownię WWAA zakłada rewitalizację zabytkowych hal przemysłowych, stworzenie nowej zabudowy mieszkaniowej z funkcjami usługowymi w parterach oraz otwartej, zapraszającej przestrzeni publicznej. Całość założenia inspirowana jest industrialną historią Grochowa i Kamionka, czerpiąc jednocześnie z współczesnych trendów w zakresie miejskich projektów wielofunkcyjnych. Prezentacja nowej koncepcji to kolejny etap dialogu na temat inwestycji realizowanej według przepisów specustawy mieszkaniowej.
Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej Frontex wybuduje nową, stałą siedzibę w Warszawie
Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej, czyli Frontex, wybuduje w Warszawie swoją stałą siedzibę. Ogłoszono już przetarg na realizację tej dużej inwestycji. Nowy budynek ma być gotowy w 2026 roku.
Firma Franke ESSC przenosi warszawskie biuro do myhive Nimbus
Marka Franke zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy sprzętu kuchennego oraz urządzeń dla gastronomii. Szwajcarska jakość Franke znana jest w 39 krajach na świecie. W Polsce marka obecna jest od prawie 30 lat.
Shopee wybrało wieżowiec Warsaw UNIT na swoją polską siedzibę [ZDJĘCIA]
Shopee, globalna platforma e-commerce, łącząca kupujących, marki i sprzedających, otworzyła swoją lokalną siedzibę w Warsaw UNIT – najbardziej zaawansowanym technologicznie i ekologicznym wieżowcu w Polsce.
Postępują prace przy przebudowie dworca kolejowego Warszawa Zachodnia [FILM + ZDJĘCIA]
Ze stacji Warszawa Zachodni korzystają podróżni pociągów dalekobieżnych regionalnych i aglomeracyjnych. Równocześnie przebudowywane są perony, powstała nowa hala peronowa i budowane są przejście podziemne.
Firma EPP przeprowadziła się do należącego do niej Parku Rozwoju na warszawskim Mokotowie
Firma EPP z początkiem lipca przeprowadziła się do należącego do niej Parku Rozwoju, nowoczesnego kompleksu biurowego, położonego w spokojnej, zielonej części biznesowej warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Konstruktorskiej.
EURO-net wynajmuje prawie cały dziewiąty biurowiec w kompleksie The Park Warsaw
Polska spółka EURO-net – właściciel sieci sklepów RTV EURO AGD zdecydował się na wynajęcie 80 proc. dziewiątego budynku biurowego w kompleksie The Park Warsaw, którego budowa rozpoczęła się w grudniu 2021 roku. Najemca wprowadzi się do niego w połowie 2023 r. The Park Warsaw jest realizowany przez White Star Real Estate w dzielnicy Włochy.
Nowa stacja metra w Warszawie M2 Bemowo funkcjonuje od ponad miesiąca [FILM + ZDJĘCIA]
II linia metra na Bemowo została oficjalnie otwarta 30 czerwca 2022 r., tym samym wydłużyła się o dwie nowe stacje – Ulrychów i Bemowo. Stacja linii M2 metra Bemowo w Warszawie znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Górczewskiej z ul. Powstańców Śląskich, w sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy Bemowo.
Polska spółka deweloperska 7R sfinalizowała sprzedaż 7R City Flex Warsaw Airport I
Polska spółka deweloperska 7R sfinalizowała sprzedaż obiektu 7R City Flex Warsaw Airport I. Nabywcą jest firma Macquarie Asset Management. Miejski magazyn składa się z trzech budynków o powierzchni 15,9 tys. mkw.
REKLAMA