NOWE MIESZKANIA WARSZAWA URSYNÓW

Znaleziono inwestycji: 3
Pokaż inwestycję
Apartamenty Zielony Natolin
Warszawa, Ursynów, Raabego 13A
metraże
25 - 71 m2
Pokaż inwestycję
Pileckiego 59 (apartamenty 23% VAT)
Warszawa, Ursynów, Rotmistrza Witolda Pileckiego
metraże
21 - 52 m2
zakres cen
od 358 826 zł
Pokaż inwestycję
Apartamenty Varsovia
Warszawa, Ursynów, Pileckiego 59
metraże
23 - 61 m2
zakres cen
od 306 432 zł

Zobacz również dzielnice w Warszawa

Najnowsze artykuły z Warszawa

Warszawa Włochy: Za kilka miesięcy ruszy budowa Villi Verneda i Villi Cornela
Firma PQ Invest postawi dwa bliźniacze budynki mieszkalne wielorodzinne z garażem podziemnym. Inwestycja Villa Verneda i Villa Cornela powstanie przy ul. Mikołajskiej we warszawskich Włochach.
PHN S.A. wybuduje na warszawskiej Woli nowy biurowiec VENA [WIZUALIZACJE]
PHN S.A. planuje budowę nowego, kilkupiętrowego biurowca VENA w Warszawie. Nowy budynek uzupełni dwuetapowe osiedle Vis a Vis Wola obejmujące prawie 500 mieszkań. Obiekt o powierzchni około 15 tysięcy metrów kwadratowych może pomieścić kilkadziesiąt firm. Będzie gotowy za dwa lata.
Accor otworzy w 2023 roku nowy hotel ibis Styles w Warszawie
Accor, wiodąca na świecie grupa hotelowa, rozbudowuje portfolio marki ibis Styles w Polsce. Grupa podpisała umowę o zarządzanie z ISWM Real Estate Fund RAIF V.C.I.C. Ltd we współpracy z Goliat Capital dotyczącą nowego hotelu ibis Styles w Warszawie. Będzie to czwarty obiekt tej kreatywnej marki w stolicy. Otwarcie przewidziane jest jeszcze w tym roku.
Warszawskie biura wypełniają się najemcami
Popyt na warszawskie biura utrzymuje się na poziomie z czasu rynkowej hossy, mimo iż wielu najemców optymalizuje metraże. W 2022 roku popyt na biura w Warszawie przekroczył 860 tys. mkw.
Develia podpisała przedwstępną umowę sprzedaży biurowca Wola Retro w Warszawie
Develia sprzedaje biurowiec Wola Retro w Warszawie. Ogólnopolski deweloper podpisał już przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości ze spółką należącą do funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Adventum Group. Cenę sprzedaży ustalono na 69,8 mln euro (ok. 328,6 mln zł). Transakcja zostanie sfinalizowana w momencie spełnienia warunków zawieszających do 30 kwietnia 2023 roku.
Międzynarodowa sieć restauracji Master Burger otwiera w Warszawie swój pierwszy lokal w Polsce
Międzynarodowa sieć restauracji Master Burger otwiera swój pierwszy lokal w Polsce. Na pierwszą lokalizację wybrała Centrum Handlowe Blue City w Warszawie. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, reprezentując najemcę.
OKAM z finalną wizją Warzelni w kompleksie Bohema – Strefa Praga w Warszawie [WIZUALIZACJE]
OKAM, przy wsparciu pracowni architektonicznej KALLAN, stworzył finalną wizję rewitalizacji Warzelni w inwestycji BOHEMA – Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej na Pradze Północ. Pod koniec ub.r. deweloper uzyskał prawomocne pozwolenie na prace budowlane.
Grupa Dobry Hotel obejmuje w zarządzanie Centrum Eventowe Butelkownia w Praskim Koneserze [ZDJĘCIA]
Butelkownia to nowoczesne centrum eventowe, na które składa się prawie 1000 mkw. wysokiej klasy przestrzeni w Centrum Praskim Koneser – zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Starej Pradze. Obiekt został zaprojektowany w niezwykle oryginalnym, industrialnym stylu, a jego wyjątkowy design i elastyczna powierzchnia sprawiają, że Butelkownia stanowi idealne miejsce do organizacji eventów biznesowych oraz wieczornych imprez okolicznościowych na najwyższym standardzie.
Nowe koncepty Massimo Dutti i Oysho w Westfield Mokotów
W centrum handlowym Westfield Mokotów, jednym z najpopularniejszych miejsc na modowej mapie Warszawy, początek roku przyniósł m.in. otwarcie salonów Massimo Dutti i Oysho w nowych lokalizacjach. Większa przestrzeń oraz nowe aranżacje to tylko niektóre zmiany jakie czekają na miłośników tych marek Grupy Inditex.
Aktywność najemców biurowych w Warszawie wróciła do poziomu sprzed pandemii [RAPORT]
Według raportu firmy doradczej Newmark Polska "Office Occupier – Rynek biurowy w Warszawie" na koniec 2022 roku całkowite zasoby powierzchni biurowej w Warszawie wyniosły prawie 6,27 mln mkw., popyt brutto w stolicy sięgnął 860 000 mkw., a nowa podaż osiągnęła poziom prawie 237 000 mkw.
REKLAMA