REKLAMA
Znaleziono 7351 wyników
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej
Szwedzka firma Froche specjalizująca się w w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukuje pracowników...
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicą
W tym miesiącu ma zostać otwarta nowa fabryka na Dolnym Śląsku. Chodzi o inwestycję niemieckiej firm...
XIX-wieczny dworzec Kraków Swoszowice doczeka się remontuartykuł
Pokaż artykuł
XIX-wieczny dworzec Kraków Swoszowice doczeka się remontu
Niebawem rozpocznie się remont budynku dworca, położonego na linii Kraków Płaszów – Oświęcim. Od 199...
W Legnicy wybudowana zostanie nowa miejska ciepłownia. Stara zostanie wyburzonaartykuł
Pokaż artykuł
W Legnicy wybudowana zostanie nowa miejska ciepłownia. Stara zostanie wyburzona
Szykują się bardzo duże zmiany, które powinny wpłynąć na jakość powietrza w Legnicy. Wojewódzkie Prz...
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskichartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskich
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Polski oddział amerykańskiej firmy zajmu...
Globalny producent kabli światłowodowych po raz kolejny inwestuje w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Globalny producent kabli światłowodowych po raz kolejny inwestuje w Gliwicach
Kolejna wielka, globalna firma stawia na swój rozwój w Gliwicach i województwie śląskim. Tym razem jest to amerykańska firma AFL Telecommunications, która zdecydowała się na zainwestowanie w swój polski zakład produkcyjny, znajdujący się w Gliwicach. Spółka otrzymała właśnie decyzję w wsparciu swojej inwestycji od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE).
Szwajcarski koncern Stadler rozbuduje fabrykę w woj. wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Szwajcarski koncern Stadler rozbuduje fabrykę w woj. wielkopolskim
Szwajcarski koncern Stadler produkujący pojazdy szynowe, z kolejną nową inwestycją w Polsce. Ta znana, globalna firma rozbuduje swój zakład produkcyjny w województwie wielkopolskim, zlokalizowany w Środzie Wielkopolskiej. Generalnym wykonawcą inwestycji została wybrana firma WPIP Construction.
Polska firma wybuduje nową fabrykę urządzeń i maszyn chłodniczych w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma wybuduje nową fabrykę urządzeń i maszyn chłodniczych w woj. śląskim
Kolejna polska firma zainwestuje w województwie śląskim, przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w liczących ok. 62 tysiące mieszkańców Żorach. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ATUT” Sp. z o.o. zrealizuje w tym mieście nową inwestycję , o łącznej wartości 6 000 000 PLN.
W Opolu za 230 mln złotych powstaje nowa fabryka Nutricia, koncernu DANONE [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Opolu za 230 mln złotych powstaje nowa fabryka Nutricia, koncernu DANONE [FILM]
W Polsce realizowana jest kolejna duża inwestycja znanej, globalnej firmy. W Opolu powstaje nowa fabryka Nutricia, firmy DANONE. Będzie pierwszą w Polsce, a drugą na świecie fabryką tego francuskiego koncernu, wytwarzającą preparaty do żywienia dojelitowego w samozasysających butelkach. To drugi zakład produkcyjny tej firmy w tym mieście. Powstaną nowe miejsca pracy.
firma
Pokaż firmę
Ekocentrum Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
AG Projekt Biuro Projektowania Architektonicznego i Usług Geodezyjnych
firma
Pokaż firmę
Biuro Projektów Handlu i Usług Projekton Tomasz Szmit
Compal buduje z Panattoni nowoczesną fabrykę komponentów elektroniki samochodowej w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Compal buduje z Panattoni nowoczesną fabrykę komponentów elektroniki samochodowej w woj. śląskim
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, wybuduje dla firmy Compal obiekt produkcyjny typu BTO (build to own). W nowoczesnej fabryce, która powstanie w Czeladzi, produkowane będą komponenty elektroniczne dla branży motoryzacyjnej. Uroczystość wbicia pierwszej łopaty miała miejsce 29 lipca, a ukończenie budowy zaplanowane jest na maj 2025 roku. Koszt inwestycji szacowany jest na około 14,5 miliona euro.
Centrum Konwersji CustomFit w Gliwicach zrealizowało 5 000. adaptację pojazdu bazowegoartykuł
Pokaż artykuł
Centrum Konwersji CustomFit w Gliwicach zrealizowało 5 000. adaptację pojazdu bazowego
Centrum Konwersji CustomFit, funkcjonujące w strukturze Centrum Produkcyjno-Technologicznego Stellantis Gliwice, zrealizowało 5 000. adaptację pojazdu bazowego - modelu Peugeot Boxer w wersji furgon L3H2, wyposażonej w silnik Diesla o mocy 180 KM oraz 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów.
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycje
KGHM Polska Miedź S.A., jedna z największych polskich spółek skarbu państwa, konsekwentnie stawia na rozwój Huty Miedzi w Legnicy, jednego z największych pracodawców w tym mieście. Miedziowa spółka planuje kolejne, duże inwestycje na terenie tego kompleksu przemysłowego.
W Zawierciu ruszyła budowa wielkiego zakładu recyklingu akumulatorów litowo-jonowych Elemental Strategic Metals [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Zawierciu ruszyła budowa wielkiego zakładu recyklingu akumulatorów litowo-jonowych Elemental Strategic Metals [WIZUALIZACJE]
Należąca do Grupy Elemental Holding spółka Elemental Strategic Metals rozpoczęła w Zawierciu, w województwie śląskim, budowę zakładu, w którym recyklingowi poddawane będą zużyte akumulatory litowo-jonowe do pojazdów elektrycznych, baterie z laptopów, telefonów komórkowych i innych urządzeń, a także katalizatory.
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilności
W województwie opolskim trwa realizacja kolejnej dużej inwestycji zagranicznej. W Brzegu powstaje pierwsza w Polsce fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility. Obiekt budowany jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol Budownictwo.
Fabryka Fortaco Polska w Knurowie oficjalnie otwartaartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Fortaco Polska w Knurowie oficjalnie otwarta
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Fińska Grupa Fortaco otworzyła zakład produkcyjny w Knurowie, w powiecie gliwickim. Hala produkcyjna o powierzchni 34,5 tys. metrów kwadratowych znajdująca się na terenach Katowickiej Specjalne Strefy Ekonomicznej (KSSE) w Knurowie, w województwie śląskim, została wyposażona w zaawansowane instalacje do produkcji komponentów stalowych. W nowym zakładzie znajdzie zatrudnienie ok. 200 pracowników. Inwestycja otrzymała decyzję o wsparciu od KSSE, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzuartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzu
Panattoni realizuje kolejną inwestycję BTO dla Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie ogrzewnictwa, chłodnictwa, automatyki przemysłowej i napędów elektrycznych. W Tuchomiu (gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie) powstaje nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni ok. 22 500 m kw., którego budowa zakończy się wiosną bieżącego roku. Nowy zakład wzmocni obecność firmy w Polsce i wesprze lokalny rynek pracy. Zakład pomieści łącznie 500 pracowników.
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycje
Jubileusz 50-lecia działalności Browaru Warka, należącego do Grupy Żywiec, to nie tylko okazja do świętowania, lecz także moment ogłoszenia ambitnych planów inwestycyjnych. Zakład zapowiada dalszą modernizację parku maszynowego oraz intensyfikację działań na rzecz zrównoważonej produkcji.
REKLAMA