REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Wielka inwestycja niemieckiej firmy Viessmann w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja niemieckiej firmy Viessmann w Legnicy
Niemiecka firma Viessmann po raz kolejny inwestuje w Legnicy. Wybuduje w tym dolnośląskim mieście no...
W Krakowie powstaje kolejny etap kompleksu biurowego Ocean Office Park [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstaje kolejny etap kompleksu biurowego Ocean Office Park [ZDJĘCIA]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...
Kolejna firma z branży IT zwiększy zatrudnienie w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma z branży IT zwiększy zatrudnienie w Gdańsku
Notowany na NYSE dostawca rozwiązań IT, firma Dynatrace w trzy lata powiększy polski zespół ulokowan...
W centrum Wrocławia Skanska buduje następny biurowiec w kompleksie Centrum Południe [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Wrocławia Skanska buduje następny biurowiec w kompleksie Centrum Południe [ZDJĘCIA]
W samym centrum Wrocławia, przy ulicy Powstańców Śląskich trwa budowa drugiego etapu kompleksu biuro...
Nexteer Automotive Poland wybuduje w Tychach centrum badawczo-rozwojoweartykuł
Pokaż artykuł
Nexteer Automotive Poland wybuduje w Tychach centrum badawczo-rozwojowe
Trwa przetarg na budowę centrum badawczo-rozwojowego firmy Nexteer Automotive Poland w Tychach. Obie...
Tak będzie wyglądać nowy zespół szkolno-przedszkolny przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Tak będzie wyglądać nowy zespół szkolno-przedszkolny przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Wiemy już jak będzie wyglądał nowy, duży zespół szkolno-przedszkolny jaki zostanie wybudowany na poł...
W Krakowie trwa budowa kolejnego biurowca w kompleksie Ocean Office Park [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie trwa budowa kolejnego biurowca w kompleksie Ocean Office Park [FILM + ZDJĘCIA]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony roweroweartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony rowerowe
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony rowerowe. Pierwszy skład na początku lipca wyjedzie na trasę z Wrocławia, przez Sobótkę do Świdnicy.
Za 45 milionów złotych Twierdza Srebrna Góra przejdzie wielką rewitalizacjęartykuł
Pokaż artykuł
Za 45 milionów złotych Twierdza Srebrna Góra przejdzie wielką rewitalizację
W środę, 9 marca na terenie największej górskiej twierdzy w Europie – Twierdzy w Srebrnej Górze wmurowano kapsułę czasu, która upamiętni największą w historii tego wielkiego, zabytkowego obiektu inwestycję. Dzięki środkom finansowym pozyskanym z funduszy norweskich ruszyły prace rewitalizacyjne i remontowe, w ramach których zostaną odtworzone i odgruzowane wnętrza, powstanie hostel, restauracja, odtworzony zostanie historyczny drewniany most i stworzona nowa oferta edukacyjna.
Coraz bliżej rozpoczęcia nowej, wielkiej inwestycji niemieckiej firmy Viessmann w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Coraz bliżej rozpoczęcia nowej, wielkiej inwestycji niemieckiej firmy Viessmann w Legnicy
Niemiecka firma Viessmann po raz kolejny inwestuje w Legnicy. Wybuduje w tym dolnośląskim mieście nową fabrykę. Będzie to największa inwestycja w historii tej znanej na całym świecie firmy.
W centrum handlowym Magnolia Park pojawiły się nowe sklepy, kilka innych zmieniło wygląd i lokalizacjęartykuł
Pokaż artykuł
W centrum handlowym Magnolia Park pojawiły się nowe sklepy, kilka innych zmieniło wygląd i lokalizację
Największe wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park pozyskało kilku nowych najemców, zwiększając swoją ofertę dla klientów. Obiekt należy do Union Investment Real Estate i zarządzany jest przez firmę Multi Poland. Znajduje się w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska, przy jednej z najważniejszych ulic – Legnickiej.
Japoński koncern Nippon Sheet Glass zakończył rozbudowę fabryki szyb Pilkington IGP w Ostrołęceartykuł
Pokaż artykuł
Japoński koncern Nippon Sheet Glass zakończył rozbudowę fabryki szyb Pilkington IGP w Ostrołęce
Dobiegła końca rozbudowa fabryki szyb Pilkington IGP w Ostrołęce. To kolejna inwestycja japońskiego koncernu Nippon Sheet Glas (NSG Group) w Polsce. W ostatnich latach Pilkington IGP modernizował i rozbudowywał oddziały w Krakowie i Skierniewicach, a także uruchomił nowy zakład przetwórstwa szkła w Białymstoku.
Polska firma GAAG, producent betonu architektonicznego zainwestuje w Środzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma GAAG, producent betonu architektonicznego zainwestuje w Środzie Śląskiej
GAAG ze Środy Śląskiej, jedna z wiodących firm w produkcji betonu architektonicznego oraz jego dystrybucji otrzymała decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu przedsiębiorstwo zainwestuje w budowę nowego zakładu i rozwinie swoją działalność w regionie. Nakłady inwestycyjne wynoszą 2 mln zł, a zadanie ma być zrealizowane do końca 2026 roku. Uroczyste wręczenie decyzji miało miejsce w środę, 20 września w Centrum Konferencyjnym LSSE w Legnicy.
Przebudowa ulicy Lazurowej na ostatniej prostejartykuł
Pokaż artykuł
Przebudowa ulicy Lazurowej na ostatniej prostej
Dobiega końca przebudowa ulicy Lazurowej na Bemowie – od ul. Górczewskiej do al. Obrońców Grodna. Inwestycja jest ostatnim etapem budowy ciągu drogowego łączącego Al. Jerozolimskie z trasą S8. Po zakończeniu prac – już w listopadzie – będą tu dwie jezdnie, rozwiązania dla ruchu rowerowego, wygodne chodniki i przystanki autobusowe.
Polska firma Rockfin zainwestuje 33 mln zł w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Gorlicachartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Rockfin zainwestuje 33 mln zł w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Gorlicach
Krakowski Park Technologiczny wydał decyzję o wsparciu w ramach programu Polska Strefa Inwestycji dla firmy Rockfin Sp. z o.o. Nowe przedsięwzięcie będzie polegać na zwiększeniu zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu w Gorlicach. Przedsiębiorca zainwestuje blisko 33 mln zł.
Nowe marki wchodzą do galerii handlowej Agora Bytomartykuł
Pokaż artykuł
Nowe marki wchodzą do galerii handlowej Agora Bytom
Nowe marki wchodzą do Agory Bytom. Galeria handlowa różnicuje swoją ofertę i dopasowuje ją jeszcze bardziej do potrzeb klientów. Wśród nowych najemców jest m.in. Empik, a salony giganta odzieżowego LPP przeszły duże zmiany.
Elemental Holding Group za ponad 400 mln zł wybuduje hutę miedzi i metali szlachetnych w Zawierciuartykuł
Pokaż artykuł
Elemental Holding Group za ponad 400 mln zł wybuduje hutę miedzi i metali szlachetnych w Zawierciu
Kolejna wielka inwestycja Elemental Holding Group w województwie śląskim. Elemental H2tech Sp. z o.o. – spółka należąca do Grupy Kapitałowej Elemental Holding Group otrzymała od Katowickiej Specjalne Strefy Ekonomicznej decyzję o wsparciu dla przygotowywanego projektu budowy huty miedzi i metali szlachetnych, odzyskiwanych ze zużytego sprzętu elektronicznego, która ma powstać w Zawierciu.
W centrum Warszawy powstanie nowy, 150-metrowy wieżowiec? [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstanie nowy, 150-metrowy wieżowiec? [WIZUALIZACJE]
Jest szansa, że panorama Warszawy wzbogaci się o kolejny wysoki wieżowiec. 150-metrowej wysokości budynek planowany jest do realizacji na działce przy ulicy Chmielnej 75 w centrum miasta.
JLL: rynek inwestycyjny wciąż na zaciągniętym hamulcuartykuł
Pokaż artykuł
JLL: rynek inwestycyjny wciąż na zaciągniętym hamulcu
Mimo trudnych okoliczności, na rynku nieruchomości komercyjnych można zaobserwować oznaki ostrożnego optymizmu. Część graczy liczy, że wzmożona aktywność inwestycyjna powinna wrócić wraz ze spadkiem inflacji i obniżką stóp procentowych w strefie euro w drugiej połowie 2024 r. Mniej optymistyczni inwestorzy twierdzą, że „normalność” na rynkach inwestycyjnych wróci dopiero w 2025 r. – uważają eksperci JLL.
W centrum Katowic powstanie Pijalnia Wódki i Piwa oraz Chicas&Gorillasartykuł
Pokaż artykuł
W centrum Katowic powstanie Pijalnia Wódki i Piwa oraz Chicas&Gorillas
Mex Polska, notowana na GPW spółka holdingowa, podpisała umowy na dwie nowe lokalizacje, które będą miały swoje otwarcie już w I kwartale 2024 roku. Kolejna Pijalnia Wódki i Piwa oraz Chicas&Gorillas, bo o nich mowa, tym razem powstaną w samym centrum Katowic, przy ulicy Mariackiej.
REKLAMA