REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
MLP Zgorzelecinwestycja
Pokaż inwestycję
MLP Zgorzelec
Zgorzelec, Sulikowska 4
[śląskie] Będą wspólnie utrzymywać DTŚ-kę. Umowę podpisały cztery miastaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Będą wspólnie utrzymywać DTŚ-kę. Umowę podpisały cztery miasta
W siedzibie Górnośląskiego Związku Metropolitalnego prezydenci czterech miast: Chorzowa, Świętochłow...
[Wrocław] W kwietniu ruszą trzy linie dowożące pasażerów do stacji Wrocław Psie Poleartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W kwietniu ruszą trzy linie dowożące pasażerów do stacji Wrocław Psie Pole
- To już nie są plany, to się dzieje. Uruchamiamy połączenia kolejowe Psiego Pola z centrum miasta -...
[Wrocław] Trzy nowe bramy dla rowerzystów w centrum miastaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Trzy nowe bramy dla rowerzystów w centrum miasta
Już niedługo zdecydowanie ma się poprawić sytuacja rowerzystów w ścisłym centrum miasta. ZDiUM właśn...
[Aglomeracja Wrocławska] Powstanie studium sieci linii Wrocławskiej Kolei Aglomeracyjnejartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Powstanie studium sieci linii Wrocławskiej Kolei Aglomeracyjnej
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły niedawno przetarg na opracowanie studium wykonalności dla rewita...
[Wrocław] Zabytkowy budynek przy Włodkowica sprzedany. Będzie tam hotel?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zabytkowy budynek przy Włodkowica sprzedany. Będzie tam hotel?
Urzędnikom wreszcie udało się znaleźć kupca na wpisany do rejestru zabytków budynek przy ulicy Pawła...
Wrocław: Miasto sprzedało działki na Brochowie pod zabudowę jednorodzinnąartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto sprzedało działki na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną
Magistrat otrzymał niemal 2 mln zł za teren o powierzchni ponad 1,5 ha. Próbował przekazać go w pryw...
Wrocław: Utworzenie centrów aktywności społecznej droższe, niż zakłada magistratartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Utworzenie centrów aktywności społecznej droższe, niż zakłada magistrat
Urzędnicy zamierzają przeznaczyć ponad 8 mln zł brutto na remont oficyn przy ulicach Prądzyńskiego i...
Wrocław: Tramwaj przez Popowice podzielony na etapy. Miasto szuka wykonawcyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Tramwaj przez Popowice podzielony na etapy. Miasto szuka wykonawcy
Magistrat chciał zrealizować całą inwestycję za niespełna 180 mln zł, jednak oczekiwania zainteresow...
Wrocław: Miasto znów szuka chętnego na działkę na Nowych Żernikach. Kooperatywa się wycofałaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto znów szuka chętnego na działkę na Nowych Żernikach. Kooperatywa się wycofała
Grupa osób chciała wybudować przy ulicy Heinricha Lauterbacha 11 mieszkań i lokal usługowy. Wycofała...
Wrocław: Agata rozpoczęła przygotowania do budowy salonu meblowego na Poświętnemartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Agata rozpoczęła przygotowania do budowy salonu meblowego na Poświętnem
Katowicka firma zrealizowała już blisko 30 sklepów. Ten planowany przy obwodnicy śródmiejskiej będzi...
Wrocław: Działka przy obwodnicy śródmiejskiej na sprzedaż. Do miejskiej kasy ma trafić ponad 10 milionówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Działka przy obwodnicy śródmiejskiej na sprzedaż. Do miejskiej kasy ma trafić ponad 10 milionów
Miasto sprzedało w ostatnim czasie już parę kilkuhektarowych działek w sąsiedztwie ulicy Nowaka-Jezi...
Wrocław: Działka na Nowych Żernikach sprzedana po raz drugi. Tym razem ma powstać mniejszy budynekartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Działka na Nowych Żernikach sprzedana po raz drugi. Tym razem ma powstać mniejszy budynek
Nieruchomość przy ulicy Heinricha Lauterbacha miała trafić w ręce jednej z kooperatyw już w zeszłym...
Zrobiono kolejny krok ku rozpoczęciu budowy nowych mostów Chrobrego we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Zrobiono kolejny krok ku rozpoczęciu budowy nowych mostów Chrobrego we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Dobre informacje dotyczące długo oczekiwanej inwestycji we Wrocławiu. W poniedziałek 7 lutego wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski podpisał decyzję o zezwoleniu na budowę nowych obiektów mostowych we Wrocławiu – Mostów Chrobrego w ciągu ulic Mickiewicza i Swojczyckiej.
Kolejny krok do realizacji ostatniego odcinka drogi ekspresowej S11 w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny krok do realizacji ostatniego odcinka drogi ekspresowej S11 w Wielkopolsce
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła Do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu (RDOŚ) wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) dla ostatniego odcinka S11 w Wielkopolsce. Postępowanie administracyjne zakończy się wydaniem decyzji, która ostatecznie zatwierdzi jej przebieg.
Kto wybuduje nowy miejski żłobek w Krakowie?artykuł
Pokaż artykuł
Kto wybuduje nowy miejski żłobek w Krakowie?
To będzie kolejna nowa placówka opiekuńcza dla maluchów na Wzgórzach Krzesławickich. Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetarg na projekt i budowę żłobka przy ul. Niebyłej.
MOP-y przy S6 w woj. pomorskim będą miały stację paliw i restauracjęartykuł
Pokaż artykuł
MOP-y przy S6 w woj. pomorskim będą miały stację paliw i restaurację
W lipcu ruszyła budowa stacji paliw i restauracji na Miejscach Obsługi Podróżnych Kamień (Północ i Południe), które zlokalizowane są po obu stronach Trasy Kaszubskiej, czyli drogi ekspresowej S6. Jeszcze w IV kwartale 2024 r. kierowcy będą mogli korzystać z nowo powstałej infrastruktury.
Polski inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Katowic. Co na niej powstanie?artykuł
Pokaż artykuł
Polski inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Katowic. Co na niej powstanie?
Szykuje się nowa, duża inwestycja w samym centrum Katowic. Polska spółka Cegal, należąca do Artura i Marka Gawików, która w Łodzi posiada trzy hotele pod marką Ambasador, wygrała przetarg na zakup działki o powierzchni 3,6 tys. metrów kwadratowych w centrum Katowic koło Spodka i MCK.
Najmłodsze uzdrowisko w Polsce planuje budowę nowego sanatorium za 30 mln złotychartykuł
Pokaż artykuł
Najmłodsze uzdrowisko w Polsce planuje budowę nowego sanatorium za 30 mln złotych
Najmłodsze uzdrowisko w Polsce, Latoszyn‑Zdrój koło Dębicy w województwie podkarpackim, odbudowane zaledwie kilka lat temu, przygotowuje się do kolejnego dużego kroku w rozwoju. Gmina Dębica zapowiada, że jeszcze w tym roku chce rozpocząć budowę nowego obiektu sanatoryjnego na 70 miejsc, który umożliwi kuracjuszom długoterminowe, stacjonarne leczenie.
Kolejny krok do budowy S19 w województwie mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny krok do budowy S19 w województwie mazowieckim
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie (RDOŚ) wydał decyzję środowiskową dla budowy drogi ekspresowej S19 w woj. mazowieckim. Chodzi o odcinek od granicy z woj. podlaskim do granicy z woj. lubelskim biegnący przez powiat łosicki. To kluczowy dokument dla dalszego przygotowania i realizacji tego fragmentu trasy Via Carpatia.
REKLAMA