DODAJ

Biurowiec Bielany Business Point ma pozwolenie na użytkowanie

Biura / Bielany Wrocławskie
Biurowiec Bielany Business Point (foto: materiały inwestora)
Orzech
2017-03-08 18:36:49
Nowy biurowiec Bielany Business Point uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Pięciokondygnacyjny biurowiec klasy A powstał w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1. Oferuje 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Inwestorem jest grupa deweloperska Megapolis z Krakowa dla której był to debiut na wrocławskim rynku nieruchomości biurowych. 

Na każdej kondygnacji Bielany Business Point można zaaranżować biuro już o wielkości 150 mkw. a na większych najemców czekają moduły liczące nawet po 2,5 tys. mkw. Inwestor zaprojektował powierzchnię biurową kierując się standardem tzw. "jednego stanowiska na 10 mkw". 

W budynku zaplanowano także parking na 272 miejsca postojowe, z czego 141 znajduje się w podziemnym garażu. Krakowski deweloper wprowadził również udogodnienia dla rowerzystów oraz innowacyjną platformę car sharingową do dyspozycji najemców biurowca. 

Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Jot-Be Nieruchomości. Projekt budynku został wyłoniony w konkursie zorganizowanym przez inwestora. Biurowiec zaprojektowała pracownia architektoniczna Projekt Grupa z Piekar Śląskich. Generalnym wykonawcą biurowca była firma Montis Megapolis Sp. z o.o. z Krakowa.