DODAJ

Victoria Dom wprowadza do oferty osiedle Viva Garden 3

Warszawa
Victoria Dom wprowadza do
Kajtman
2016-06-06 14:57:37
Warszawski deweloper startuje z nowym projektem na terenie Białołęki. W ramach projektowanych trzech kameralnych budynków dostarczy łącznie 91 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Deweloper Victoria Dom S.A. rozpoczyna realizację osiedla Viva Garden 3. Nowa inwestycja jest położona w cichej i zielonej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Białołęckiej 251. W ramach osiedla powstaną trzy kameralne budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie. Inwestycja oferuje łącznie 91 mieszkań, a do każdego przynależeć będzie balkon. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe o metrażach od 28 do 81 mkw. Ceny wybranych promocyjnych mieszkań zaczynają się już od 5490 zł/mkw. Na osiedlu planowanych jest ponad 100 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz w ramach miejsc naziemnych. Do mieszkań przynależeć będą komórki lokatorskie zlokalizowane na piętrach budynków, a także w garażu w postaci boksów. Oferowane mieszkania spełniają kryteria programu MDM.

Osiedle Viva Garden 3 powstanie w pobliżu budowanego już osiedla Viva Garden 2 i będzie miało do niego zbliżony wygląd. Wyróżni je nowoczesna architektura, duże balkony, a mieszkania na parterze będą miały słoneczne i przestronne ogródki o powierzchni nawet do 170 mkw. Wszystkie klatki schodowe wyposażone będą w cichobieżne windy. W ramach przestrzeni wspólnych powstanie plac zabaw dla dzieci oraz część rekreacyjna z fontanną. W pobliżu znajdują się parki oraz tereny zielone.

Realizacja inwestycji ruszy w 3 kwartale br., natomiast oddanie do użytkowania budynków planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r. Projekt architektoniczny przygotowała spółka Forma Tadeusz Janicki, a wykonawcą będzie firma Łucz-Bud.

„Inwestycja adresowana jest do osób ceniących sobie komfort i wygodę mieszkania blisko pięknej natury, terenów rekreacyjnych z dogodną komunikacją do centrum Warszawy oraz bliskością centrów handlowych i usługowych. Szeroka oferta od kawalerek do mieszkań 5 pokojowych, w atrakcyjnych cenach, gwarantuje jednocześnie znalezienie odpowiedniego lokalu zarówno przez singli, jak i rodziny z dziećmi” – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Victoria Dom S.A.

Osiedle Viva Garden 3 zlokalizowane jest w okolicy Factory Annopol, niecałe 10 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Szybki transport zapewni komunikacja miejska. W pobliżu inwestycji znajdują się  przystanki autobusowe, a w nieco dalszej tramwajowe. Dodatkową zaletą jest znajdująca się w pobliżu rozbudowana infrastruktura miejska oferująca mieszkańcom dostęp do placówek publicznych, szkół, przedszkoli, sieci handlowych. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki Klientów.`