DODAJ

Kolejna budynek mieszkalny stanie na Muchoborze Wielkim. Tak ma wyglądać [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Kolejna budynek mieszkalny stanie
Tomasz Matejuk
2017-01-31 14:02:35
Przy ulicy Gagarina na wrocławskim Muchoborze Wielkim trwa budowa kolejnej inwestycji deweloperskiej. W budynku znajdzie się niespełna 30 mieszkań.

Nowy obiekt powstaje na samym końcu ulicy Gagarina, przy wylocie z Wrocławia w kierunku Smolca. 

W inwestycji przy Gagarina powstaną dwie klatki (27 mieszkań) z terminem realizacji na jesień 2017 roku – tłumaczy portalowi InvestMap.pl Tomasz Paszkowski z firmy OZ-BUD, która jest inwestorem całego przedsięwzięcia.

Za projekt budynku odpowiada wrocławska pracownia Greg Architekci.

mat. inwestora


>Zobacz więcej wizualizacji tej inwestycji

Naprzeciwko będzie park handlowy

Po drugiej stronie ulicy Gagarina powstanie z kolei park handlowy N-Park. W styczniu inwestor  firma Napollo  podpisał umowę z generalnym wykonawcą – spółką Mirbud.

Centrum o powierzchni najmu 2600 metrów kwadratowych zostanie otwarte w IV kwartale bieżącego roku. 

 NPark przy ul. Gagarina to kameralny obiekt handlowy typu convenience, czyli oferujący wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób, które przejeżdżają w kierunku Smolca  zapowiada inwestor.

mat. inwestora


W obiekcie zaplanowano 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (popularny wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w NParku znajdą się również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza.

Dostarczamy na rynek projekty handlowe, które nie tylko oferują szerokie spektrum produktów istotnych z punktu widzenia codziennych zakupów i usług, ale także są funkcjonalnie zaprojektowane i łatwo dostępne, również pod kątem komunikacyjnym – mówi Katarzyna Rzetecka z Napollo.

Autorem projektu architektonicznego jest Q2Studio Pracownia Projektowa Marcin Kucharski z Wrocławia.