Niestety nie mamy żadnych ogłoszeń z podanych parametrów wyszukiwania

Zobacz również dzielnice w Wrocław

Najnowsze artykuły z Wrocław

Wrocławski oddział Luxoft Poland przenosi się do nowego biura w zabytkowym domu handlowym Renoma
Wrocławski oddział Luxoft Poland przenosi się do nowego biura w zabytkowym domu handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40, w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Siedzibę ma tutaj również firma DXC Technology, która jest głównym akcjonariuszem spółki Luxoft. Wrocławskie biuro działało dotychczas w budynku Silver Tower Center.
Dostawca produktów dla branży gastronomicznej Bidfood Farutex powiększa wynajmowaną powierzchnię w Prologis Park Wrocław III
Bidfood Farutex, ceniony dostawca produktów dla branży gastronomicznej, został pierwszym najemcą największego budynku spekulacyjnego w historii Prologis. Od sierpnia 2023 roku Farutex będzie zajmował 9 795 mkw. na terenie Prologis Park Wrocław III.
We Wrocławiu powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych. I etap już gotowy! [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska powstaje nowa, duża atrakcja dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO) w Parku Tysiąclecia trwa budowa dużego placu zabaw "Średniowieczny Wrocław".
Holenderska firma UNIS Group otwiera we Wrocławiu oddział naprawczy dla elektroniki przemysłowej w Polsce
UNIS Group, partner świadczący pełen zakres usług w dziedzinie elektroniki przemysłowej, otworzył niedawno nowy oddział naprawczy we Wrocławiu. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na naprawy elektroniki przemysłowej, obiekt ten uzupełnia siedzibę główną w Holandii oraz obiekty w Brazylii, Wielkiej Brytanii i Chinach.
Firma FutureMeds nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu
Do grona najemców biurowca Infinity dołączyła firma FutureMeds, specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych nowych leków i terapii. Operator sieci nowoczesnych przychodni zajmie 1100 mkw. powierzchni w budynku powstającym przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu. Na parterze biurowca zostanie zaaranżowana klinika FutureMeds, a na pierwszym piętrze będzie mieściła się nowa siedziba firmy. Budynek Infinity, realizowany przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, będzie gotowy na przyjęcie najemców w II kw. 2023 r.
Wzrost o 102 procent. Świetny 2022 rok dla wrocławskiego lotniska
Blisko 2,9 mln pasażerów w Porcie Lotniczym Wrocław w 2022 roku. Minione 12 miesięcy wrocławskie lotnisko zalicza do szczególnie udanych. Liczba podróżnych podwoiła się względem poprzedniego roku i mocno zbliżyła do tej z rekordowego 2019 roku, a przewoźnicy chętnie uruchamiali nowe połączenia z Wrocławia.
We Wrocławiu trwa budowa nowych mostów Chrobrego. Powstaną z opóźnieniem [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Kolejna duża inwestycja komunikacyjna w stolicy Dolnego Śląska będzie miała opóźnienie. Tym razem chodzi o powstające nowe mosty Chrobrego. To już trzecia inwestycja związana z realizacją przeprawy mostowej we Wrocławiu, której realizacja będzie trwała dłużej niż pierwotnie deklarowano.
A gdyby tak Wrocław stał się idealnym miastem 15-minutowym?
Wrocław jest miastem zakorkowanym. Spędzamy w korkach wiele godzin tygodniowo, marnując swój czas, zatruwając środowisko, uprzykrzając życie innym mieszkańcom miasta. Szczególnie mocno cierpią z tego powodu mieszkańcy osiedli znajdujących się na obrzeżach oraz ci, z podwrocławskich miejscowości dojeżdżający codziennie do Wrocławia.
Jeden z największych brytyjskich banków stawia na Wrocław. Uruchamia biuro i rekrutuje pracowników
Międzynarodowa instytucja finansowa NatWest Group od stycznia 2023 roku uruchamia nowe biuro we Wrocławiu. To odpowiedź firmy na rosnący potencjał regionu. Od stycznia tego roku bank zatrudnia osoby do zespołów zajmujących się m.in. analityką danych, IT w finansach czy przeciwdziałaniem praniu pieniędzy. Firma przewiduje, że po otwarciu biura liczba osób zatrudnionych w regionie zwiększy się kilkukrotnie.
We Wrocławiu otwarto pierwszy sklep sieci Sweet Factory Store
W samym centrum stolicy Dolnego Śląska, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu Placu Solnego i Rynku, otwarto pierwszy sklep sieci Sweet Factory Store. Jego powierzchnia wynosi około 200 mkw. Jest to pierwszy obiekt tej sieci we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.
REKLAMA