NOWE MIESZKANIA WROCŁAW KLECZKÓW

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Wybrzeże Reymonta
Wrocław, Kleczków, Reymonta 10
metraże
64 - 71 m2
zakres cen
do 778 914 zł

Zobacz również dzielnice w Wrocław

Najnowsze artykuły z Wrocław

Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otworzy drugi sklep we Wrocławiu
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych dm-drogerie markt GmbH, jeden z głównych konkurentów Rossmanna, otwiera swój drugi sklep we Wrocławiu. Będzie to 9. drogeria tej marki w Polsce.
Firma Orange Polska wystawiła na sprzedaż zabytkowy budynek dawnej Poczty Paczkowej i Telegrafu na Starym Mieście [ZDJĘCIA]
Przedwojenny, zabytkowy budynek dawnej Poczty Paczkowej i Telegrafu przy zbiegu ulic Janickiego i Purkyniego we Wrocławiu należy dziś do Orange Polska i pełni funkcję biurową. Oprócz biur w gmachu znajdują się także sale konferencyjne i inne pomieszczenia. Firma telekomunikacyjna już od kilku lat chce sprzedać tę nieruchomość, znajdującą się na wrocławskim Starym Mieście, tuż obok placu Nowy Targ i kilkaset metrów od Rynku.
Jeszcze w tym roku otwarte zostaną oba gotowe, kolejne odcinki Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILMY]
Bardzo dobre informacje dotyczące Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Uda się jednak jeszcze w tym roku otworzyć dla kierowców oba wybudowane i gotowe, kolejne odcinki tej trasy.
Miasto otworzyło oferty w przetargu na budowę buspasa na Jagodno. Zaproponowane ceny pozytywnie zaskakują [FILM]
We wtorek, 29 listopada miasto otworzyło oferty w przetargu pn. Przebudowa ulic Bardzkiej oraz Buforowej i rozbudowa ul. Kajdasza, polegająca na budowie trasy komunikacji zbiorowej na Jagodno. Chodzi o słynną i długo wyczekiwaną przez mieszkańców tej części stolicy Dolnego Śląska inwestycję – budowę nowej linii tramwajowej na osiedle Jagodno. Niestety, na razie dostaniemy pewien rodzaj "substytutu". Zamiast torowiska tramwajowego ma powstać wydzielona droga dla autobusów, tzw. "buspas".
Na wrocławskich Wojszycach powstaje nowy, wielki kompleks szkolno-przedszkolny [FILM]
Przy ulicy Asfaltowej, na wrocławskich Wojszycach trwa budowa nowego, wielkiego kompleksu szkolno-przedszkolnego. Znajdzie się w nim miejsce dla 1000 uczniów i 200 przedszkolaków. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma AWM Budownictwo S.A. z Wrocławia, które zrealizuje całe przedsięwzięcie za kwotę 47 921 796,45 zł. Ta właśnie spółka wygrała przetarg na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na Wojszycach.
Nad Odrą znajdziesz dobry adres do życia i inwestowania
Długa 15 to inwestycja mieszkaniowa, która powstaje na wrocławskim Szczepinie, w znakomitej lokalizacji nad brzegiem Odry.
Wrocławskie lotnisko stara się o bezpośrednie połączenia lotnicze do Seulu
Podczas misji gospodarczej do Seulu dolnośląska delegacja spotkała się z prezesem lotniska Incheon Kim Kyung-Wook. Rozmawiali o możliwościach bezpośrednich lotów z Wrocławia do Seulu. Delegacji przewodniczyli Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Cezary Pacamaj – Wiceprezes Port Lotniczy Wrocław S.A.
Prywatny inwestor rozpoczął we Wrocławiu budowę nowego, dużego zespołu przedszkolno-żłobkowego [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska ruszyła budowa nowego, dużego zespołu przedszkolno-żłobkowy. Prywatny inwestor przy ul. Rajskiej na wrocławskich Złotnikach wybuduje przedszkole dla 200 dzieci oraz żłobek dla 80 dzieci.
Miasto ogłosiło konsultacje rynkowe w sprawie studium korytarzowego tramwaju na Psie Pole [WIZUALIZACJE]
Wrocławski magistrat chce sprawdzić jaką trasą powinien pojechać kiedyś tramwaj na Psie Pole? W tym celu miejska spółka Wrocławskie Inwestycje ogłosiła konsultacje rynkowe dotyczące opracowania studium korytarzowego planowanej trasy tramwajowej.
Podpisano umowę na budowę nowej siedziby Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i CBZC [WIZUALIZACJE]
W wtorek 22 listopada Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu podpisała umowę z firmą CLIMAMEDIC Sp. z o.o. umowę na budowę nowej siedziby Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i wrocławskiego Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu.
REKLAMA