REKLAMA
Znaleziono 7351 wyników
Amerykańska firma Satellite Industries otworzyła fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Satellite Industries otworzyła fabrykę w Wielkopolsce
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie wielkopolskim. Jeden z czołowych producentów przenośnych sanitariatów – amerykańska firma Satellite Industries – uruchomiła nowy zakład produkcyjny w Kaliszu. W uroczystym otwarciu uczestniczył prezydent Krystian Kinastowski. Powstaną nowe miejsca miejsc pracy.
Łódź: Były publiczne łaźnie, będą apartamenty premium [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Były publiczne łaźnie, będą apartamenty premium [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]
Kolejna nowa inwestycja w centrum Łodzi. Kiedyś w tym miejscu funkcjonował Zakład Kąpielowy „Higiena”, dziś powstają apartamenty klasy premium. Zabytkowa kamienica przy ul. Mielczarskiego w Łodzi zostanie zrewitalizowana i połączona z nową kubaturą, tworząc oryginalną całość w typowo łódzkim stylu.
Nowe miejsca pracy. Wavin Polska inwestuje w fabrykę pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Wavin Polska inwestuje w fabrykę pod Poznaniem
W podpoznańskim Buku trwa dynamiczna rozbudowa zakładu produkcyjnego Wavin Polska. W związku z rozwojem fabryki firma prowadzi rekrutację na nowe stanowiska, w ramach której pracę znajdzie co najmniej 50 osób. Firma specjalizuje się w produkcji systemów i produktów dla instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz odwodnieniowych.
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!
Szykuje się nowa, olbrzymia inwestycja zagraniczna w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!
Szykuje się kolejna wielka, zagraniczna inwestycja w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
[Lublin] Niemiecki inwestor w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Niemiecki inwestor w Lublinie
Niemiecka firma ABM Greiffenberger, specjalizująca się w produkcji silników elektrycznych i skrzyń b...
[Kraków] Dawna fabryka "Polmos" idzie do rozbiórki, wkrótce nowe inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Dawna fabryka "Polmos" idzie do rozbiórki, wkrótce nowe inwestycje
Deweloper otrzymał pozwolenie na rozbiórkę magazynów i hal dawnej fabryki "Polmos" na Grzegórzkach....
Polska robi światową karierę. Liczba miejsc pracy w branży nowoczesnych usług dla biznesu przekroczy 100 tysięcy do końca 2012 r.artykuł
Pokaż artykuł
Polska robi światową karierę. Liczba miejsc pracy w branży nowoczesnych usług dla biznesu przekroczy 100 tysięcy do końca 2012 r.
Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce, wraz z partnerami strategicznymi Jones Lang LaSa...
Tunele, apartamenty, biurowce. Te inwestycje zmienią Łódź w 2024 r.! [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Tunele, apartamenty, biurowce. Te inwestycje zmienią Łódź w 2024 r.! [WIZUALIZACJE]
Choć branża deweloperska jeszcze wydobywa się z niedawnego kryzysu, w Łodzi nadal buduje się sporo, głównie mieszkań, których rynek wciąż jest głodny (ale nie tylko). Przygotowaliśmy przegląd różnego rodzaju inwestycji, których realizację będzie można obserwować w 2024 r. – tych dużych, istotnych lub po prostu ciekawych (wybór nie obejmuje inwestycji miejskich).
[Polska] Polski rynek biurowy nakręca sektor BPOartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Polski rynek biurowy nakręca sektor BPO
Większość powstającej powierzchni biurowej w Polsce kontraktowana jest przez sektor nowoczesnych usł...
[Oświęcim] Galeria "Vendo Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Oświęcim] Galeria "Vendo Park"
Oświęcim, Legionów
Elements Hotel & Spa Świeradów-Zdrójinwestycja
Pokaż inwestycję
Elements Hotel & Spa Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój, Olszyna, Zakopiańska 20a
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie
Fabryka gum do żucia Mars w Poznaniu od trzech dekad jest jednym z najważniejszych punktów na globalnej i europejskiej mapie produkcyjnej firmy. Dziś to największy należący do Mars zakład produkcji gumy do żucia w Europie i drugi co do wielkości na świecie. Każdego roku powstają tu miliardy drażetek, które trafiają do konsumentów w ponad 40 krajach – od Polski i krajów Europy Centralnej, po Niemcy, Francję, ale też Nigerię czy Ekwador. Firma ma kolejne plany inwestycyjne dotyczące zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w stolicy Wielkopolski.
01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckhfirma
Pokaż firmę
01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
Kraków, Księcia Józefa 11/7
Koreańska firma AJU Steel inwestuje w Polsce. Wybrała Wielkopolskęartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma AJU Steel inwestuje w Polsce. Wybrała Wielkopolskę
Kolejna duża inwestycji koreańska w Polsce. Firma AJU POLAND, należąca do południowokoreańskiego koncernu AJU Steel zbuduje w Bytyniu, w województwie wielkopolskim fabrykę wyrobów stalowych z blach powlekanych. Powstający w powiecie szamotulskim zakład zatrudni ponad 200 osób.
Ponad 1000 miejsc pracy! Duńska firma Vestas zapowiada budowę kolejnej fabryki w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 1000 miejsc pracy! Duńska firma Vestas zapowiada budowę kolejnej fabryki w Szczecinie
Duńska firma Vestas, światowy potentat w branży offshore zapowiada budowę kolejnego zakładu produkcyjnego w Szczecinie. W fabryce powstawać będą łopaty najnowszej generacji do turbin wiatrowych. Zgodnie z planem zakład ruszy pełną parą w 2026 roku i ma wygenerować ponad tysiąc nowych miejsc pracy.
Tajwański gigant buduje pierwszą fabrykę w Polsce i Europie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Tajwański gigant buduje pierwszą fabrykę w Polsce i Europie [ZDJĘCIA]
W województwie śląskim realizowana jest kolejna duża inwestycja. Na terenie Wschodniej Strefy Ekonomicznej przy ul. Gdańskiej w Czeladzi powstaje pierwszy w Polsce i jednocześnie w Europie zakład produkcyjny Compal Electronics. Tajwańska firma będzie w naszym kraju produkować najnowocześniejsze podzespoły do samochodów elektrycznych. Inwestor otrzymał rządowe wsparcie na jej realizację.
Wielka fabryka rosyjskich miliarderów na Dolnym Śląsku ma nowego właścicielaartykuł
Pokaż artykuł
Wielka fabryka rosyjskich miliarderów na Dolnym Śląsku ma nowego właściciela
Fabryka wełny mineralnej Technonicol Insulation w Wykrotach na Dolnym Śląsku, która jeszcze do niedawna była w rękach rosyjskich miliarderów Sergeya Kolesnikova i Igora Rybakova, wzbudzała ogromne zainteresowanie w procesie sprzedaży aktywów spółek Boerner Insulation sp. z o.o. oraz Boerner Service sp. z o.o. Proces, nadzorowany przez zarządcę przymusowego zakończył się sprzedażą. Oferta Holcim Polska S.A. (należącej do globalnej, szwajcarskiej firmy Holcim), została oceniona jako najkorzystniejsza spośród złożonych propozycji. Zakład produkcyjny w Wykrotach jest jednym z największych pracodawców w okolicy.
Polska firma z branży elektromobilności APS Energia S.A. ma grant na 29 mln zł i planuje budowę drugiego zakładuartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma z branży elektromobilności APS Energia S.A. ma grant na 29 mln zł i planuje budowę drugiego zakładu
Notowana na warszawskiej GPW spółka APS Energia S.A. w ramach dofinansowania opracuje we współpracy z Politechniką Warszawską unikalne systemy magazynowania energii. Jednocześnie firma podjęła decyzję o budowie drugiego zakładu w województwie mazowieckim.
W Gdańsku za 100 milionów euro powstanie fabryka wież dla morskiej energetyki wiatrowej artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku za 100 milionów euro powstanie fabryka wież dla morskiej energetyki wiatrowej
Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP S.A.) planuje wielką inwestycję w Gdańsku. 11 lutego 2022 roku zostało zawarte porozumienie pomiędzy spółkami z Grupy Kapitałowej ARP S.A. a hiszpańską spółką GRI Renewable Industries, S.L. dotyczące współpracy w zakresie budowy nowej fabryki wież dla morskiej energetyki wiatrowej (MEW) w stolicy Pomorza. Wartość szacowanej inwestycji to ponad 100 mln euro. Planowane uruchomienie produkcji wyznaczono na rok 2024.
REKLAMA