REKLAMA
Znaleziono 2654 wyników
[Poznań] Budynek handlowo - usługowo - biurowy, "Naramowice Office"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Budynek handlowo - usługowo - biurowy, "Naramowice Office"
Poznań, Stare Miasto
Fabryka wózków widłowych Grupy KIONinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka wózków widłowych Grupy KION
Fabryka WPBM "Mój Dom" S.A.inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka WPBM "Mój Dom" S.A.
Źródła, Stalowa
3000 nowych miejsc pracy! Pod Łodzią powstaje wielka fabryka pomp ciepła Daikin [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
3000 nowych miejsc pracy! Pod Łodzią powstaje wielka fabryka pomp ciepła Daikin [FILM]
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna w aglomeracji łódzkiej. Jeszcze w tym roku, w grudniu, w Ksawerowie (powiat pabianicki) pod Łodzią zostanie otwarta fabryka pomp ciepła japońskiej firmy Daikin. Inwestycja realizowana jest w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Będzie to pierwszy zakład produkcyjny tego znanego globalnego koncernu w Polsce.
Amerykański Mars planuje kolejne inwestycje w Polsce. Jedna właśnie rusza!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Mars planuje kolejne inwestycje w Polsce. Jedna właśnie rusza!
Fabryka wyrobów czekoladowych w Janaszówku od trzech dekad nieprzerwanie wytwarza uwielbiane przez konsumentów produkty kultowych marek z portfolio Mars. Niewiele osób wie, że produkowane tu batony Snickers, Twix, czy czekoladowe i orzechowe M&M’s spod Sochaczewa trafiają na sklepowe półki nie tylko w Polsce czy Centralnej Europie. Ich smakiem mogą się cieszyć konsumenci z ponad 50 krajów na świecie.
Grupa Arche podpisała ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Arche podpisała ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu
Grupa Arche podpisała wczoraj ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Firma zakupiła bytomski zabytek za 10 mln złotych.
Norweska firma IKM HVAC Production buduje nową fabrykę w Elbląguartykuł
Pokaż artykuł
Norweska firma IKM HVAC Production buduje nową fabrykę w Elblągu
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie warmińsko-mazurskim, w północno-wschodniej części Polski. Tym razem w Elblągu. W sąsiedztwie Elbląskiego Parku Technologicznego, powstaje zakład produkcyjny firmy IKM HVAC Production, należącej do norweskiego koncernu IKM działającego w sektorze energetycznym.
  Niemiecka firma z branży automotive KIRCHHOFF rozbudowuje fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma z branży automotive KIRCHHOFF rozbudowuje fabrykę w Wielkopolsce
Fabryka KIRCHHOFF Polska w Gnieźnie w Wielkopolsce (należąca do niemieckiego koncernu Kitchhoff Automotive) notuje jeden z najważniejszych etapów rozwoju od momentu powstania. Nowe nominacje od głównego klienta — Volkswagen Poznań — oraz pozyskanie kolejnych odbiorców sprawiły, że firma podjęła decyzję o ponownej, znaczącej reinwestycji w zakładzie.
Mlekpol inwestuje w zakłady produkcyjne w Kolnie i Zambrowie artykuł
Pokaż artykuł
Mlekpol inwestuje w zakłady produkcyjne w Kolnie i Zambrowie
Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, jeden z największych producentów mleczarskich w Europie, konsekwentnie inwestuje w rozwój infrastruktury środowiskowej. W lipcu i sierpniu br. Spółdzielnia zawarła z firmą SEEN Technologie umowy na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i środowiskowej dla nowoczesnych oczyszczalni ścieków w zakładach produkcyjnych w Kolnie i Zambrowie. Realizacja tych przedsięwzięć stanowi istotny etap w procesie dalszej modernizacji zakładów, zwiększenia ich samowystarczalności oraz zapewnienia pełnej zgodności z obowiązującymi standardami środowiskowymi.
[śląskie] Messer Eutectic Castolin w Diamond Business Park Gliwiceartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Messer Eutectic Castolin w Diamond Business Park Gliwice
Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. (MEC) przeniesie siedzibę do Diamond Business Park Gliwice. W tr...
[Wrocław] Skanska stawia kolejny biurowiec - niemal przy samym Ostrowie Tumskimartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Skanska stawia kolejny biurowiec - niemal przy samym Ostrowie Tumskim
Będzie miał ponad 15 tys. mkw. powierzchni najmu i zostanie zbudowany z wykorzystaniem energooszczęd...
Dolny Śląsk: ASP Polska planuje rozbudowę fabryki w Głogowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: ASP Polska planuje rozbudowę fabryki w Głogowie
ASP Polska w przyszłym roku rozbuduje swoją fabrykę w Głogowie i rozszerzy działalność. Rozpocznie p...
[Warszawa] Firma komunikacyjna wprowadza się do biurowca Metropolitan w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Firma komunikacyjna wprowadza się do biurowca Metropolitan w Warszawie
Polycom, producent i dostawca najnowszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, wynajął biuro o powier...
GigafactoryX inwestycja
Pokaż inwestycję
GigafactoryX
Pruszków, Strzeniówka
inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka kawy Jacobs Douwe Egberts
Jawor
Willa Papierniainwestycja
Pokaż inwestycję
Willa Papiernia
Konstancin-Jeziorna, Mirkowska 60
Intel rozpoczął rekrutację pracowników do swojej wielkiej fabryki, którą wybuduje pod Wrocławiem artykuł
Pokaż artykuł
Intel rozpoczął rekrutację pracowników do swojej wielkiej fabryki, którą wybuduje pod Wrocławiem
16 czerwca 2023 r. ówczesny Premier RP Mateusz Morawiecki i CEO Intel Corporation Pat Gelsinger zainicjowali największą bezpośrednią inwestycję zagraniczną w historii Polski. Gigant technologiczny z Doliny Krzemowej zainwestuje blisko 20 mld zł (4,6 mld dol.) w Zakład Integracji i Testowania Półprzewodników, który powstanie w miejscowości Kadłub w gminie Miękinia pod Wrocławiem.
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku. Powstanie park przemysłowyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku. Powstanie park przemysłowy
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Po raz kolejny zainwestuje niemiecki, globalny gigant motoryzacyjny, koncern Mercedes-Benz. Firma bardzo mocno stawia na Polskę i planuje realizację kolejnej inwestycji w południowo-zachodniej Polsce, w Jaworze i okolicy.
Globalna firma automotive otworzyła nową fabrykę pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Globalna firma automotive otworzyła nową fabrykę pod Wrocławiem
Firma JOYNEXT znacząco zwiększyła swoje europejskie możliwości produkcyjne, uruchamiając nowy zakład w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem. To odpowiedź na rosnące oczekiwania branży motoryzacyjnej dotyczące niezawodności dostaw, skracania cykli rozwoju i przenoszenia zaawansowanej elektroniki bliżej europejskich producentów samochodów. Nowa inwestycja niemal podwaja dotychczasową powierzchnię produkcyjną firmy, która teraz sięga około 26 tys. metrów kwadratowych.
Wiecha zawisła na budowie kompleksu biurowo-usługowego Tertio Ponte we Włocławkuartykuł
Pokaż artykuł
Wiecha zawisła na budowie kompleksu biurowo-usługowego Tertio Ponte we Włocławku
Blisko 50 osób wzięło udział w zawieszeniu wiechy na inwestycji Tertio Ponte we Włocławku. Wszyscy, którzy zabrali głos w czasie uroczystości podkreślali wyjątkowość tego projektu oraz jego istotność w przyszłym rozwoju miasta i najbliższej okolicy. „Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu gratuluję dotychczasowych sukcesów i przekazuję wyrazy uznania” – napisał w specjalnym liście Premier RP Mateusz Morawiecki.
REKLAMA