REKLAMA
Znaleziono 3914 wyników
Igepa Polska stawia na Łódźartykuł
Pokaż artykuł
Igepa Polska stawia na Łódź
Dystrybutor papieru oraz mediów dla reklamy wizualnej rozszerza współpracę z MLP Group. W ramach nowej umowy Igepa Polska wynajęła około 7650 mkw. powierzchni w centrum logistycznym MLP Łódź, z nowoczesnymi biurami, showroomem i tarasem. W zawarciu transakcji najemcę wspierała firma doradcza Newmark Polska.
Docelowo 2500 nowych miejsc pracy! Niemiecka Otto Group otworzyła olbrzymie centrum logistyczne w woj. lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Docelowo 2500 nowych miejsc pracy! Niemiecka Otto Group otworzyła olbrzymie centrum logistyczne w woj. lubuskim
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna w zachodniej części Polski. W czwartek 24 października niemiecka Otto Group, właściciel m.in. marki Bonprix, otworzyła centrum logistyczne w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie). To jeden z największych hubów logistycznych w Polsce. Koszt tej wielkiej inwestycji to ponad 1,5 mld zł. Docelowo firma chce zatrudnić 2,5 tys. osób.
[zachodniopomorskie] Apartamenty wypoczynkowe: decyzja o zakupie zapada po obejrzeniu kilku inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Apartamenty wypoczynkowe: decyzja o zakupie zapada po obejrzeniu kilku inwestycji
Klienci rynku apartamentów wypoczynkowych zanim kupią lokal robią dokładne rozeznanie rynku, włączni...
[Warszawa] Nowy obiekt szkoleniowy na mapie warszawy. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room już działają!artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowy obiekt szkoleniowy na mapie warszawy. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room już działają!
630 m kw. powierzchni na szkolenia, konferencje oraz prezentacje produktów w kompleksie biurowym Adg...
[Warszawa] Wykonawca stanu surowego w ramach rozbudowy Wola Parku wybranyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Wykonawca stanu surowego w ramach rozbudowy Wola Parku wybrany
Spółka Inter IKEA Centre Group Poland podpisała umowę z wykonawcą stanu surowego w ramach rozbudowy...
Niemiecka firma Wirthwein po raz kolejny inwestuje w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Wirthwein po raz kolejny inwestuje w Łodzi
Spółka Wirthwein Polska należąca do działającej globalnie grupy Wirthwein dołączyła do grona najemcó...
Rozpoczęła się budowa kolejnej hali magazynowej na terenie kompleksu MLP Pruszków IIartykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczęła się budowa kolejnej hali magazynowej na terenie kompleksu MLP Pruszków II
MLP Group rozpoczęło budowę kolejnej hali magazynowej na terenie kompleksu MLP Pruszków II w Brwinowie, w powiecie pruszkowskim pod Warszawą. Nowy obiekt budowany jest na zasadach spekulacyjnych.
2012 – czas trudnych inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
2012 – czas trudnych inwestycji
Dla inwestujących swoje środki na rynku kapitałowym rok 2011 obfitował w wiele burzliwych momentów s...
GlivClinic i Ringier Axel Springer nowymi najemcami kompleksu biurowego DL Piano w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
GlivClinic i Ringier Axel Springer nowymi najemcami kompleksu biurowego DL Piano w Katowicach
Kompleks biurowy DL Piano zlokalizowany w Katowicach przy ul. Wrocławskiej 54 pozyskał dwóch dużych najemców: Centrum Medyczne GlivClinic oraz Ringier Axel Springer Polska.
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskim
Kolejna wielka, zagraniczna firma zdecydowała się na inwestycję w województwie lubuskim. Tym razem miejscowości Wiechlice pod Szprotawą, na terenie tamtejszej strefy gospodarczej. Nowym inwestorem jest globalny koncern SANHUA Holding Group Co., Ltd. Firma jest światowym liderem w produkcji komponentów do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.
23 tys. mkw. dla nowego najemcy w MLP Pruszków IIartykuł
Pokaż artykuł
23 tys. mkw. dla nowego najemcy w MLP Pruszków II
Firma dystrybucyjna wynajęła około 23 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków II. Najemca wprowadzi się do nowego obiektu z początkiem września przyszłego roku.
W Ustroniu Morskim powstanie kolejny ekskluzywny hotel [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Ustroniu Morskim powstanie kolejny ekskluzywny hotel [WIZUALIZACJE]
W województwie zachodniopomorskim powstanie kolejny ekskluzywny hotel. Tym razem w Ustroniu Morskim. Obiekt będzie działał pod marką Radisson Resort & Suites. To nowoczesny projekt w pierwszej linii brzegowej, zaledwie 58 metrów od piaszczystej plaży.
W Katowicach planowany jest nowy hotel marki premiumartykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach planowany jest nowy hotel marki premium
W Katowicach planowane jest otwarcie nowego hotelu marki premium. Miałby powstać w budynku DL Craft, który po zakupie w grudniu 2024 roku przez DL Invest Group od Ghelamco, ma się stać obiektem wielofunkcyjnym.
W Krakowie powstanie nowy park handlowy. Będzie w nim więcej usług [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstanie nowy park handlowy. Będzie w nim więcej usług [WIZUALIZACJE]
Nowoczesny park handlowy z licznymi punktami usługowymi – taki ma być Atut Kocmyrzowska, obiekt planowany przez KG Group na krakowskich Wzgórzach Krzesławickich. – Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów i mocniej stawiamy na usługi – podkreśla inwestor.
W Krakowie trwa budowa nowego parku handlowego [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie trwa budowa nowego parku handlowego [FILM+WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski trwa budowa nowego, dużego obiektu handlowego. Nowoczesny park handlowy z licznymi punktami usługowymi – taki ma być Atut Kocmyrzowska, obiekt realizowany przez KG Group na krakowskich Wzgórzach Krzesławickich. – Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów i mocniej stawiamy na usługi – podkreśla inwestor.
We Wrocławiu został otwarty pierwszy butik Luisa Spagnoli, włoskiej marki odzieżowej premium dla pańartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu został otwarty pierwszy butik Luisa Spagnoli, włoskiej marki odzieżowej premium dla pań
Renoma, należąca do portfela nieruchomości Globalworth, przyciąga kolejnych najemców. W lutym jej oferta powiększyła się o salon odzieżowy Luisa Spagnoli. Butik włoskiej marki w Renomie jest pierwszym i jedynym na Dolnym Śląsku.
Nowa inwestycja premium na Księżym Młynie w Łodzi [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nowa inwestycja premium na Księżym Młynie w Łodzi [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Tymienieckiego 17 w Łodzi, w sercu cieszącej się rosnącą popularnością zabytkowej dzielnicy Księży Młyn, powstanie wyjątkowa inwestycja o nazwie "T17". To reprezentacyjny budynek, o łącznej powierzchni ok. 5500 mkw., położony naprzeciwko parku im. Jana Kilińskiego, w najbliższym sąsiedztwie takich skarbów architektury jak willa Ludwika Grohmana, przędzalnia Karola Scheiblera czy pałac Herbsta.
Tak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy w Gdańsku. Stary zostanie wyburzony [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Tak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy w Gdańsku. Stary zostanie wyburzony [WIZUALIZACJE]
Stary dworzec PKS przy ul. 3 Maja w Gdańsku od lat popada w ruinę. Inwestor – firma PB Górski – planuje w jego miejscu nowoczesny kompleks z podziemnym terminalem autobusowym. O losie budynku przesądzi jednak decyzja konserwatora zabytków, który rozpatruje dwa wnioski: o rozbiórkę i o wpis do rejestru zabytków.
Taka będzie nowa fontanna na Rynku Głównym w Krakowie [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Taka będzie nowa fontanna na Rynku Głównym w Krakowie [FILM+WIZUALIZACJE]
Zwycięzcą konkursu na projekt nowej fontanny na Rynku Głównym został architekt Michał Gdak z Kielc, który pokonał dwie krakowskie pracownie. Zwycięski projekt to zupełnie nowe podejście do formy fontanny w przestrzeni miejskiej. To nie tylko przykład wysokiej jakości architektury, ale przede wszystkim propozycja osadzona w przyrodniczym myśleniu o Krakowie.
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarówartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarów
Nowy rozdział dla kolejnego terenu pofabrycznego w województwie śląskim. Pod koniec 2024 roku DL Invest Group sfinalizowała zakup blisko 53‑hektarowego kompleksu przemysłowego w Bielsku‑Białej od koncernu Stellantis. Transakcja opiewała na około 27 mln euro, a początkowe zapowiedzi mówiły głównie o przekształceniu terenu w nowoczesną strefę logistyczno‑produkcyjną. Dziś wiadomo już, że plany są znacznie bardziej ambitne – na terenie dawnej fabryki silników Fiata ma powstać jedno z największych w Polsce centrów danych.
REKLAMA