REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Novum Developer Sp.j.firma
Pokaż firmę
Novum Developer Sp.j.
Warszawa, Sokołowska 11/U1
Pekabex Development Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
Pekabex Development Sp. z o.o.
Poznań, Szarych Szeregów 27
[śląskie] 300 milionów dla Rybnikaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] 300 milionów dla Rybnika
Budowa rybnickiego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz-Pszczyna znalazła się wśród największych inwes...
[śląskie] Ścieżki spacerowo-rowerowe w północnej Jurze. Janów, Niegowa, Żarki walczą o dotacjeartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Ścieżki spacerowo-rowerowe w północnej Jurze. Janów, Niegowa, Żarki walczą o dotacje
Gmina Żarki w partnerstwie z sąsiadami: Janowem i Niegową szykuje wniosek do konkursu w zakresie śro...
[śląskie] Otwarcie nowego Orlika w Tychachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Otwarcie nowego Orlika w Tychach
W środę (21 marca) o godzinie 13 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego Orlika w Tychach. Nowy Orli...
[śląskie] 27 mln zł od UE na sieć szerokopasmową w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] 27 mln zł od UE na sieć szerokopasmową w Gliwicach
Kamery monitorujące miasto, miejskie hot-spoty z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi, bezpłatna telefo...
Ministerstwo Kultury przekaże prawie 6 mln zł na Muzeum Śląskieartykuł
Pokaż artykuł
Ministerstwo Kultury przekaże prawie 6 mln zł na Muzeum Śląskie
5,7 mln zł, które Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało Muzeum Śląskiemu, zostanie...
[Olsztyn] Mazurskie lotnisko z dodatkowymi środkami i nowym połączeniemartykuł
Pokaż artykuł
[Olsztyn] Mazurskie lotnisko z dodatkowymi środkami i nowym połączeniem
Lotnisko w podolsztyńskich Szymanach w tym roku dostanie potężny zastrzyk gotówki. Pieniądze pozwolą...
[Dolny Śląsk] W gminie Świdnica ruszyła budowa dużego kompleksu sportowo-rekreacyjnego z krytym basenem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] W gminie Świdnica ruszyła budowa dużego kompleksu sportowo-rekreacyjnego z krytym basenem [WIZUALIZACJE]
17 listopada na terenie hali sportowej w Witoszowie Dolnym wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek otrzym...
Bytom: Główna ulica Śródmieścia doczeka się renowacjiartykuł
Pokaż artykuł
Bytom: Główna ulica Śródmieścia doczeka się renowacji
Licząca niespełna 450 metrów długości i 15 szerokości ulica Dworcowa w Bytomiu po trzydziestu latach...
Łódź: Kolejne famuły przejdą gruntowny remontartykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Kolejne famuły przejdą gruntowny remont
Rewitalizacja Księżego Młyna nie zwalnia tempa. Cztery budynki mieszkalne pójdą do rewitalizacji, cz...
Złożono dwie oferty w przetargu na dostawę autobusów elektrycznych dla MPK Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
Złożono dwie oferty w przetargu na dostawę autobusów elektrycznych dla MPK Wrocław
Coraz bliżej pojawienia się pierwszych autobusów elektrycznych w barwach MPK Wrocław. Na przetarg na...
Prawie 15 milionów złotych dla Oleśnicy na nowe inwestycje infrastrukturalne w mieścieartykuł
Pokaż artykuł
Prawie 15 milionów złotych dla Oleśnicy na nowe inwestycje infrastrukturalne w mieście
Bardzo dobre informacje dla Oleśnicy. Miasto otrzyma z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład dotację do dwóch dużych inwestycji. Właśnie poinformowano oficjalnie o wynikach drugiego naboru w ramach tego rządowego programu.
Ponad 30 mln zł z funduszy unijnych POIiŚ na inwestycje drogowe w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 30 mln zł z funduszy unijnych POIiŚ na inwestycje drogowe w Warszawie
Rozbudowa ul. Lazurowej i budowa części ul. Gandhi to inwestycja, na którą Warszawa otrzyma ok. 30,8 mln zł z funduszy unijnych Programu Infrastruktura i Środowisko. Umowa o dofinansowanie została już podpisana.
Ponad pół miliarda zł ze środków UE na nowe pociągi na Pomorzuartykuł
Pokaż artykuł
Ponad pół miliarda zł ze środków UE na nowe pociągi na Pomorzu
Ponad pól miliarda zł z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 samorząd województwa przeznaczy na zakup pociągów do obsługi wojewódzkich przewozów pasażerskich. Z nowego taboru będzie korzystało rocznie 15,6 mln osób.
Trwa zazielenianie placu Wolności w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa zazielenianie placu Wolności w Łodzi [ZDJĘCIA]
Trwa zazielenianie placu Wolności w Łodzi. Układana jest tam trawa w... rolkach! Podobnej używa się na piłkarskich boiskach. W czasie ciepłych, majowych dni łodzianie będą mogli już na niej odpoczywać i piknikować!
Ulica Wojska Polskiego w Łodzi już po remoncie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Ulica Wojska Polskiego w Łodzi już po remoncie [ZDJĘCIA]
Zakończyła się wielka przebudowa ul. Wojska Polskiego. Od soboty (1 czerwca) po wyremontowanej ulicy jeżdżą już nie tylko tramwaje, ale też samochody i autobusy MPK Łódź. Nowa ulica to wiele istotnych zmian. Zobaczcie te najważniejsze!
Co słychać na budowie terminala gazowego FSRU na Zatoce Gdańskiej?artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie terminala gazowego FSRU na Zatoce Gdańskiej?
Powstający w Gdańsku nowy terminal gazowy FSRU (ang. Floating Storage Regasification Unit) w Zatoce Gdańskiej jest jednym ze strategicznych projektów energetycznych Polski. Celem inwestycji jest stworzenie nowej infrastruktury, która umożliwi odbiór skroplonego gazu ziemnego (ang. liquefied natural gas – LNG) dostarczanego drogą morską z różnych rejonów świata. Realizacja projektu zwiększy bezpieczeństwo energetyczne kraju oraz państw regionu Europy Środkowo-Wschodniej.
We Wrocławiu powstanie największa w Polsce instalacja do pozyskiwania energii ze ściekówartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstanie największa w Polsce instalacja do pozyskiwania energii ze ścieków
We Wrocławiu powstanie największa w Polsce instalacja do pozyskiwania energii ze ścieków. Po uruchomieniu w 2024 roku będzie stanowić pierwszy element nowoczesnego systemu ciepłowniczego we Wrocławiu dostarczając do 5 proc. rocznego zapotrzebowania klientów ciepła sieciowego w mieście. Koszt inwestycji wraz z przyłączem to 82 mln złotych. Projekt realizuje Fortum we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu.
Niemiecka firma STEICO buduje trzecią fabrykę w Polsce. Tym razem na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma STEICO buduje trzecią fabrykę w Polsce. Tym razem na Dolnym Śląsku
Trwa rekrutacja do nowej fabryki STEICO w Gromadce (powiat bolesławiecki, województwo dolnośląskie), której budowa jest na ostatniej prostej. W 2023 r. zaplanowano uruchomienie trzech linii produkcyjnych, na których wytwarzane będą ekologiczne płyty i maty termoizolacyjne. Trzeci zakład w Polsce zwiększy moce produkcyjne europejskiego lidera materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych.
REKLAMA