REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Park Handlowy Koszalin Power Center pozyskał kolejne znane markiartykuł
Pokaż artykuł
Park Handlowy Koszalin Power Center pozyskał kolejne znane marki
Wraz z podpisaniem najnowszych umów najmu, Acteeum dynamicznie zmierza do zakończenia komercjalizacji koszalińskiego Power Center. Do grona marek obecnych w projekcie dołączyły New Yorker, CCC i Martes Sport wzbogacając atrakcyjną ofertę zakupową tego centrum handlowego.
Jula otwiera nowy multimarket w Polsce. Tym razem w Częstochowieartykuł
Pokaż artykuł
Jula otwiera nowy multimarket w Polsce. Tym razem w Częstochowie
Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy 22 września swój siedemnasty sklep w Polsce, w częstochowskim Aniołów Park przy ul. Drogowców. Sklep o powierzchni 1829 mkw. uzupełni ofertę tego nowo powstałego parku handlowego.
Galeria Olimpia w Bełchatowie poszerzyła swoją ofertę o nowe markiartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Olimpia w Bełchatowie poszerzyła swoją ofertę o nowe marki
Zarządzana przez EPP Galeria Olimpia poszerzyła swoją ofertę o nowe marki. Mieszkańcy Bełchatowa i okolic mogą robić zakupy w Tatuum oraz Quiosque, a także skorzystać z oferty Crazy Bubble. Łączna powierzchnia zajęta przez nowych najemców to prawie 300 mkw. Centrum handlowe przedłużyło również umowy najmu ze sklepami Smyk (486 mkw.), Deichmann (445 mkw.), Diverse (157 mkw.), Loox Galeria Optyki (110 mkw.) oraz Cyfrowy Polsat (39 mkw.).
Centrum handlowe Forum Gliwice z nowymi sklepamiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowe Forum Gliwice z nowymi sklepami
W Forum Gliwice zadebiutowały nowe brandy, a część najemców zwiększyło powierzchnię swoich dotychczasowych sklepów. Jesienią to gliwickie centrum handlowe czekają kolejne zmiany.
Galeria Veneda w Łomży poszerza grono najemcówartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Veneda w Łomży poszerza grono najemców
Zarządzana przez EPP Galeria Veneda rozszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie łomżyńskie centrum handlowe powitało nowych najemców – marki Lee i Wrangler, Quiosque oraz Project Phoenix, Vezzi, Cloudshop i Bubu Bubble Tea.
Polska firma doradcza ALTO nowym najemcą kompleksu biurowego Gdański Business Centerartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma doradcza ALTO nowym najemcą kompleksu biurowego Gdański Business Center
Firma doradcza ALTO wynajęła 1280 mkw. powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym Gdański Business Center. Kompleks, wchodzący w skład portfolio Savills Investment Management, oferuje 101 000 mkw. Nowy najemca wprowadzi się do obiektu położonego przy ul. Inflanckiej w Warszawie w październiku 2023 roku i zaaranżuje swoje biura na IV piętrze Budynku C. Umowa będzie obowiązywała przez 8 lat.
Port Łódź pozyskał nowych najemcówartykuł
Pokaż artykuł
Port Łódź pozyskał nowych najemców
Początek nowego roku w Porcie Łódź upływa pod znakiem nowych konceptów, które dołączyły do portfolio łódzkiego centrum handlowego z grupy Ingka Centers. Pod koniec ubiegłego roku galeria powitała wśród swoich najemców drogerię Hebe, teraz do Portu Łódź sukcesywnie wprowadzają się kolejne marki: Regatta, Wakacje.pl, Marvel oraz Tous.
Galeria handlowa Amber w Kaliszu z 4 nowymi najemcami i odświeżoną strefą gastronomicznąartykuł
Pokaż artykuł
Galeria handlowa Amber w Kaliszu z 4 nowymi najemcami i odświeżoną strefą gastronomiczną
Ofertę zarządzanej przez EPP Galerii Amber wzmocniło czterech nowych najemców. Wśród nich znaleźli się debiutujący w Kaliszu iSpot, Burger King i Klockolandia. Do ich grona dołączyło również Monnari.
Wyjątkowe miejsce rozrywki, dołączy do grona najemców Unity Centre w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Wyjątkowe miejsce rozrywki, dołączy do grona najemców Unity Centre w Krakowie
Wyjątkowe miejsce rozrywki, dołączy do grona najemców Unity Centre. Salon gier Arcade Bee zajmie 1 437 mkw. przestrzeni w najbardziej rozpoznawalnym kompleksie biznesowym w Krakowie. Będzie to jednocześnie pierwszy punkt Arcade Bee zlokalizowany z stolicy Małopolski. W transakcji, najemcę reprezentowała firma JLL, która obecnie jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację kompleksu.
Park Handlowy Sekunda Włoszczowa niemal w całości skomercjalizowany [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Park Handlowy Sekunda Włoszczowa niemal w całości skomercjalizowany [WIZUALIZACJE]
W woj. świętokrzyskim, w liczącej ok. 9,5 tysiąca mieszkańców Włoszczowej, powstaje nowy, duży park handlowy. Już za kilka miesięcy mieszkańcy miasta i okolic będą mogli korzystać z nowoczesnej przestrzeni handlowo-usługowej, która ma stać się jednym z kluczowych miejsc zakupów w zachodniej części województwa świętokrzyskiego. Park Handlowy Sekunda – największa inwestycja handlowa ostatnich lat w tym rejonie – jest na finiszu budowy, a jego inauguracja planowana jest na maj 2026 roku. Skomercjalizowane jest już 98% powierzchni – do wynajęcia pozostał już tylko ostatni lokal.
Wrocław zbliża się wielkimi krokami do miliona metrów kwadratowychartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław zbliża się wielkimi krokami do miliona metrów kwadratowych
Obsługa firm logistycznych o zasięgu międzynarodowym – właśnie w tym kierunku buduje swoją specjaliz...
We Wrocławiu trwa rewitalizacja zabytkowego szpitala przy ulicy Pułaskiego [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu trwa rewitalizacja zabytkowego szpitala przy ulicy Pułaskiego [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Przy ul. Pułaskiego 2-6 we Wrocławiu trwa rewitalizacja i przebudowa zabytkowego kompleksu dawnego s...
[Wrocław] Za 4 tygodnie pierwszy mecz Śląska na nowym stadionieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Za 4 tygodnie pierwszy mecz Śląska na nowym stadionie
Drużyna Oresta Lenczyka po raz pierwszy od 25 lat jest liderem w najwyższej fazie rozgrywkowej i cor...
[Wrocław] Kolejna inwestycja 3M we Wrocławiu. Firma zatrudni 80 osóbartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kolejna inwestycja 3M we Wrocławiu. Firma zatrudni 80 osób
Pod koniec sierpnia firma 3M otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na tereni...
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej
Szwedzka firma Froche specjalizująca się w w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukuje pracowników...
Trwa modernizacja stacji Wrocław Muchobór [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa modernizacja stacji Wrocław Muchobór [FILM + ZDJĘCIA]
Trwają prace modernizacyjne stacji Wrocław Muchobór, zlokalizowanej przy ulicy Traktatowej w sąsiedz...
Wrocław dostanie ponad 107 mln zł dofinansowania na przebudowę ul. Pomorskiej i rewitalizację  Wzgórza Partyzantówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław dostanie ponad 107 mln zł dofinansowania na przebudowę ul. Pomorskiej i rewitalizację Wzgórza Partyzantów
Gmina Wrocław w ramach pierwszej edycji rządowego Programu Inwestycji Strategicznych – Polski Ład dl...
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowy
W stolicy Dolnego Śląska, w ramach projektu Grow Green powstanie kolejny park kieszonkowy. Miasto Wrocław ogłosiło przetarg na realizację drugiego etapu zielonego podwórka zlokalizowanego na Ołbinie, pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego, Orzeszkowej i Wyszyńskiego.
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycje
KGHM Polska Miedź S.A., jedna z największych polskich spółek skarbu państwa, konsekwentnie stawia na rozwój Huty Miedzi w Legnicy, jednego z największych pracodawców w tym mieście. Miedziowa spółka planuje kolejne, duże inwestycje na terenie tego kompleksu przemysłowego.
Niemiecka firma technologiczna IAV działająca w branży motoryzacyjnej otworzy we Wrocławiu centrum badawczo-rozwojoweartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma technologiczna IAV działająca w branży motoryzacyjnej otworzy we Wrocławiu centrum badawczo-rozwojowe
Berlińska firma technologiczna IAV pracuje m.in. dla Porsche, Audi i Bugatti. Teraz będą rozwijać technologie automotive we Wrocławskim Parku Technologicznym i zamierza docelowo zatrudnić nawet tysiąc osób.
REKLAMA