DODAJ

Savills będzie zarządzał Wratislavią Tower

Wrocław
Wratislavia Towers (Foto: mat. inwestora)
Orzech
2017-02-01 17:02:39
Savills przejął w zarządzanie obiekt biurowo-usługowy Wratislavia Tower we Wrocławiu. Właścicielem nieruchomości o powierzchni 20 tys. mkw. jest spółka Cinema Tower należąca do Cinema Holdings. Budynek dołączył do portfolio zarządzanych przez Savills nieruchomości z początkiem grudnia 2016 roku.

Wratislavia Tower to nieruchomość łącząca dwie funkcje: biurową (11 tys. mkw.) oraz usługową, w tym kino Nowe Horyzonty (8 tys. mkw.). 

Nasz portfel nieruchomości w miastach regionalnych dynamicznie się rozrasta. Cieszymy się, że dołączył do niego kolejny prestiżowy budynek,  jakim jest niewątpliwie Wratislavia Tower. Nieruchomość dysponuje licznymi atutami, w tym doskonałym położeniem w centrum Wrocławia, przy głównej ulicy miasta. Z radością podejmujemy się wyznaczonego zadania – komentuje Bartłomiej Łepkowski, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills.   

Wratislavia Towers położona jest kilkaset metrów od wrocławskiego Rynku, u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego oraz św. Antoniego. Budynek dysponuje parkingiem na 140 miejsc. Do najemców budynku należą m.in.: kino Nowe Horyzonty, klub fitness McFit, City Parking Group i T-System.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 700 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.