Poznań, Grunwald
Niestety nie mamy żadnych ogłoszeń z podanych parametrów wyszukiwania

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Powstające w Poznaniu mosty Berdychowskie mają już fundamenty [ZDJĘCIA+FILM+WIZUALIZACJE]
Postępuje budowa pieszo-rowerowej przeprawy łączącej Berdychowo, Ostrów Tumski i Chwaliszewo. Na przełomie stycznia i lutego zakończyły się prace fundamentowe. Zapadła również decyzja o docelowej separacji ruchu.
W Poznaniu powstało Regionalne Centrum Kompetencyjne czołgów Abrams
Na terenie Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych S.A. w Poznaniu 20 lutego br. uroczyście zainaugurowano działalność Regionalnego Centrum Kompetencyjnego do obsługi czołgów Abrams. To efekt udanej współpracy wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych i producenta czołgów amerykańskiego koncernu General Dynamics Land Systems.
Co dalej z budową nowej siedziby Teatru Muzycznego w Poznaniu? [WIZUALIZACJE]
Co dalej z realizacją jednej ze sztandarowych, nowych inwestycji w centrum stolicy Wielkopolski – nowej siedziby Teatru Muzycznego? Pierwotnie budynek miał być gotowy w 2023 roku, niedawno mówiło się o roku 2027. Teraz czekają ją kolejne opóźnienia.
W Poznaniu rusza budowa Muzeum Powstania Wielkopolskiego [WIZUALIZACJE]
W piątek 16 lutego wmurowano kamień węgielny pod budowę Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu. Placówka pomieści przestrzenie ekspozycyjne poświęcone pamięci o patriotycznym zrywie oraz zwycięstwie Wielkopolan. Za projektem stoi znana polska pracownia architektoniczna WXCA.
Trwa renowacja pręgierza ze Starego Rynku w Poznaniu [FILM]
Figura kata w stroju rycerza na wysokiej kolumnie jest bardzo dobrze znana poznaniakom i turystom. Obecnie popularny pręgierz przechodzi renowację, po której wróci na swoje miejsce przy Ratuszu.
Powstające w Poznaniu Mosty Berdychowskie mają już fundamenty [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Postępuje budowa pieszo-rowerowej przeprawy łączącej Berdychowo, Ostrów Tumski i Chwaliszewo. Na przełomie stycznia i lutego zakończyły się prace fundamentowe. Zapadła również decyzja o docelowej separacji ruchu.
Poznań przystępuje do prac nad projektem planu dla obszarów wokół Jeziora Maltańskiego
We wtorek 6 lutego Rada Miasta Poznania przyjęła uchwałę umożliwiającą Miejskiej Pracowni Urbanistycznej (MPU) przystąpienie do prac nad planem. Teren opracowania będzie wynosił 512 ha. W jego granicach znajdą się tereny bezpośrednio przylegające do jeziora, a także obszary wokół - Nowe Zoo, Termy Maltańskie, tzw. osiedle Maltańskie, tereny usługowe przy ulicy Krańcowej oraz obszary cenne przyrodniczo, w tym dawny użytek ekologiczny Olszak I.
W Poznaniu powstanie nowe wielofunkcyjne lodowisko
W stolicy Wielkopolski planowana jest budowa nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowego. Pozwoli on na trenowanie nie tylko łyżwiarstwa, ale też innych dyscyplin.
Firma Revalize Inc. otworzy Centrum Doskonałości (CoE) w Poznaniu
Nowy, zagraniczny inwestor w Poznaniu. Amerykańska firma Revalize Inc. wybrała Poznań, stolicę województwa wielkopolskiego na lokalizację swojego nowego Centrum Doskonałości (CoE).
W Poznaniu powstaje największy park City Logistics w Polsce
Trwają prace przy budowie City Logistics Poznań III dla najemcy Grupy Raben, będącej pierwszą inwestycją Harden Construction w stolicy Wielkopolski. Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Obodrzyckiej w Poznaniu. Prace budowlane mają zostać zakończone w drugim kwartale 2024 r. City Logistics Poznań III to największy tego typu obiekt w Polsce.
REKLAMA