Warszawa, Ochota

Zobacz również osiedla w Warszawa Ochota

Najnowsze artykuły z Warszawa

Warszawski biurowiec Batory I w pełni skomercjalizowany
Kolejny biurowiec w Warszawie został w pełni skomercjalizowany. Tym razem jest to Batory Building I, sześciopiętrowy biurowiec położony przy Alejach Jerozolimskich, jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy.
SGH zrealizuje nową inwestycję w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Szkoła Głowna Handlowa zamierza zrealizować nową inwestycję w stolicy. Powstanie na Mokotowie. W miejscu gdzie kiedyś działał Klub Studencki "Park” powstanie pawilon z salami warsztatowymi, foyer wystawienniczym, studiem filmowym i ogólnodostępną kawiarnią. SGH ma już prawomocne pozwolenie na budowę.
Kolejny najemca zostaje na dłużej w warszawskim biurowcu Bolero Office Point 1
Konsorcjum doradczo-szkoleniowe, właściciel marek House of Skills oraz e-learning.pl, jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych, przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim Bolero Office Point 1. Umowa najmu, na mocy której cała organizacja wynajmuje przestrzeń 900 mkw., została podpisana do 2030 roku.
W kolejce po miejskie magazyny (SBU) w Warszawie i aglomeracji
Stolica jest świetnym miejscem na lokowanie obiektów typu small business units (SBU). I chociaż od wielu lat – małe, dające się elastycznie łączyć powierzchnie magazynowe są trendem, o którym się dużo mówi, to w Warszawie na atrakcyjną powierzchnię typu SBU trzeba czekać nawet kilka miesięcy – twierdzą Janusz Dudek i Norbert Kowalczyk, doradcy w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.
Marki przedłużają umowy z Galerią Północną w Warszawie
Galeria Północna umacnia swoją pozycję na warszawskim rynku centrów handlowych. Tylko od początku tego roku aż 9-ciu wieloletnich najemców tego obiektu przedłużyło z nim umowy najmu. Łącznie podpisane aneksy opiewają na 1627 kw. GLA.
Instytut Głuchoniemych przy placu Trzech Krzyży przejdzie modernizację [WIZUALIZACJE]
Znajdujący się przy placu Trzech Krzyży budynek Instytutu Głuchoniemych przejdzie modernizację. Inwestycja pozwoli zapewnić dzieciom i wychowankom ośrodka nowoczesne, dostosowane do ich potrzeb warunki do nauki i mieszkania. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił przetarg na remont obiektu i czeka na oferty.
Pięć ofert na zaprojektowanie tramwaju na Zieloną Białołękę
Poznaliśmy oferty firm, które chciałyby zaprojektować tramwaj na Zieloną Białołękę. Budowa tej oczekiwanej przez mieszkańców dzielnicy inwestycji powinna rozpocząć się w 2028 roku.
Trzy ważne warszawskie place: Żelaznej Bramy, Bankowy i Teatralny przejdą rewitalizację
Warszawa konsekwentnie realizuje metamorfozę centrum. Kolejne na liście przemian są trzy place: Żelaznej Bramy, Bankowy i Teatralny. Miasto ma gotowe koncepcje ich rewitalizacji od MAU Mycielski Architecture & Urbanism, które wypracowano na warsztatach projektowych z ekspertami, mieszkańcami oraz mieszkankami miasta.
Nowe wieżowce w Warszawie V
Pierwszy to budowany u zbiegu Alei Jana Pawła Drugiego i ulicy Grzybowskiej Upper One.
Warszawskie budynki biurowe w budowie w I kwartale 2024 r. [RAPORT]
W Warszawie realizowanych jest obecnie kilkanaście projektów biurowych, które zmienią panoramę miasta i dostarczą nowych powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych. Bez wątpienia jednym z najbardziej dynamicznych obszarów inwestycyjnych jest Wola, szczególnie w otoczeniu Ronda Daszyńskiego. W tę pulsującą energią dzielnicę inwestują takie firmy jak Ghelamco, SKANSKA, Karimpol oraz Strabag, które nie tylko odmieniają krajobraz stolicy, lecz również definiują nowe standardy biurowej architektury.
REKLAMA