REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Orlikowe przyspieszenie. 377 Orlików do remontu z tegorocznego programuartykuł
Pokaż artykuł
Orlikowe przyspieszenie. 377 Orlików do remontu z tegorocznego programu
Ministerstwo Sportu i Turystyki zakończyło ocenę wszystkich wniosków w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych Moje Boisko ORLIK 2012 - Edycja 2025. Zmodernizowanych zostanie 377 Orlików, a 53 z nich powiększy się o dodatkowe obiekty.
Będzie wysoko! Rusza kolejny etap Promenad Wrocławskich, nad samą Odrą [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Będzie wysoko! Rusza kolejny etap Promenad Wrocławskich, nad samą Odrą [WIZUALIZACJE]
Wrocławska firma Vantage Development rusza z kolejnym etapem osiedla Promenady Wrocławskie. Nad samą...
[Wrocław] Lokum + – wyjątkowa oferta dla mieszkańców Lokum di Treviartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Lokum + – wyjątkowa oferta dla mieszkańców Lokum di Trevi
Lokum Deweloper wyjątkowo traktuje swoich Klientów, tym razem firma stworzyła dla nich specjalny pro...
[śląskie] Rusza przebudowa dworca w Porajuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Rusza przebudowa dworca w Poraju
Nowy wygląd, nowoczesne i przyjazne podróżnym wnętrze oraz poprawa bezpieczeństwa to główne założeni...
[warmińsko-mazurrskie] Nowy sklep GO Sport w Elblągu – wielkie otwarcie z udziałem Joanny Jabłczyńskiejartykuł
Pokaż artykuł
[warmińsko-mazurrskie] Nowy sklep GO Sport w Elblągu – wielkie otwarcie z udziałem Joanny Jabłczyńskiej
27 marca w Galerii Ogrody przy ul. Pułkownika Dąbka 152 odbędzie się otwarcie pierwszego sklepu GO S...
[Polska] Nadchodzą nowe zmiany w programie MdMartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Nadchodzą nowe zmiany w programie MdM
Założeniem programu Mieszkanie dla Młodych miało być ofiarowanie ludziom marzącym o własnych 4 kątac...
[Wrocław] W przejściu Świdnickim będą uczyć kodowania i projektowania gier planszowychartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W przejściu Świdnickim będą uczyć kodowania i projektowania gier planszowych
Z przebudowanego przejścia podziemnego na ulicy Świdnickiej wrocławianie mogą korzystać od ponad rok...
[Poznań] Rusza drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11artykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Rusza drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11
Agencja Inwestycyjna rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji przy ulicy Stróżyńskiego 11. Premie...
[Poznań] Osiedle Vilda Park w Poznaniu w budowieartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Osiedle Vilda Park w Poznaniu w budowie
Budowa osiedla Vilda Park, które realizowane jest w Poznaniu przez BPI Real Estate Poland we współpr...
[wielkopolskie] Ruszyła sprzedaż domów w Podolanach pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Ruszyła sprzedaż domów w Podolanach pod Poznaniem
Wystartowała sprzedaż nowego osiedla domów na poznańskich Podolanach. Przy ulicy Heleny Rzepeckiej z...
W Galerii Katowickiej powstało nietypowe miejsce, pierwsze tego typu w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W Galerii Katowickiej powstało nietypowe miejsce, pierwsze tego typu w Polsce
Z psem na zakupy czy do restauracji? Centra handlowe są coraz bardziej otwarte na klientów, którzy chcą odwiedzać sklepy w towarzystwie swoich zwierząt. Możliwość swobodnego wejścia z pupilem do centrum handlowego czy zapewnianie spragnionym zwierzętom misek z wodą to tylko przykłady przyjaznego podejścia do zwierząt. Galeria Katowicka poszła o krok dalej.
Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Grodzisku Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Grodzisku Wielkopolskim
Już 8 listopada o godzinie 9:00 rano w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Fabrycznej 3A otwarta zostanie pierwsza w mieście drogeria dm. Będzie to zarazem najdalej wysunięta na północ lokalizacja dm w Polsce. Z tej okazji dla klientów przygotowano powitalny 15% rabat na całe zakupy, zestaw mini produktów w prezencie, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin.
Globalna marka odzieżowa UNIQLO wchodzi do Polski. Pierwszy sklep otworzy w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Globalna marka odzieżowa UNIQLO wchodzi do Polski. Pierwszy sklep otworzy w Warszawie
Kolejna wielka, światowa marka odzieżowa zadebiutuje w Polsce. Tym razem jest to japońska marka odzieżowa UNIQLO, zakwalifikowana przez Brand Finance jako 10. najcenniejszy brand modowy na świecie w 2022 roku. Fani marki do tej pory mogli zapoznać się z produktami LifeWear za pośrednictwem europejskiego sklepu internetowego UNIQLO.
Modernizacja w Ustroniu nabiera rozpędu – ruszył remont kultowej piramidy "Narcyz"artykuł
Pokaż artykuł
Modernizacja w Ustroniu nabiera rozpędu – ruszył remont kultowej piramidy "Narcyz"
Rozpoczął się kolejny etap modernizacji i rozbudowy Uzdrowiska Ustroń należącego do Grupy American Heart of Poland. "Narcyz" to drugi po "Równicy" budynek sanatoryjny, który przejdzie gruntowny remont, by stać się jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Podmiotami zaangażowanymi w przebudowę obiektu są: Projekt Plus Architekci (projektant), G2J Consulting (zarządzający projektem), SPEC BAU Polska (generalny wykonawca robót).
W tym tygodniu zostanie otwarta Galeria Bawełnianka w Bełchatowie [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W tym tygodniu zostanie otwarta Galeria Bawełnianka w Bełchatowie [FILMY]
Po ponad 10 latach oczekiwań, największe centrum handlowe w tym mieście – Galeria Bawełnianka – zostanie w końcu otwarte. Zlokalizowany pomiędzy ulicami: Sienkiewicza, Krótką, Bawełnianą i Pabianicką obiekt powstał na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego.
Zieleń zamiast betonu w centrum Warszawy. Zmienia się wygląd placu przed WPA Zodiak artykuł
Pokaż artykuł
Zieleń zamiast betonu w centrum Warszawy. Zmienia się wygląd placu przed WPA Zodiak
Zieleń zamiast betonu na kolejnym placu w centrum stolicy. Zmienia się wygląd placu przed Warszawskim Pawilonem Architektury Zodiak przy pasażu Wiecha. Już wkrótce pojawią się na nim drzewa i krzewy oraz siedliska dla ptaków i owadów. Pod placem powstanie zbiornik do magazynowania wód opadowych.
W centrum Wrocławia powstanie wysoki, luksusowy apartamentowiec [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Wrocławia powstanie wysoki, luksusowy apartamentowiec [WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Dolnego Śląska, na terenie tzw. "Centrum Południowego", przy ulicy Powstańców Śląskich 7D powstanie nowy budynek apartamentowy premium. To najnowsza inwestycja jednego z największych deweloperów w Polsce, Grupy Archicom. Projekt będzie wrocławskim debiutem nowej marki premium Archicom Collection powołanej do życia przez dewelopera wywodzącego się ze stolicy Dolnego Śląska.
[Gdynia] Centrum Nauki dziewięć razy większeartykuł
Pokaż artykuł
[Gdynia] Centrum Nauki dziewięć razy większe
Centrum Nauki Experyment powstałe w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w ciągu najbli...
[Wrocław] Dziś oficjalne otwarcie deptaka na Kuźniczej. Warto przyjśćartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Dziś oficjalne otwarcie deptaka na Kuźniczej. Warto przyjść
"Kuźnia na deptaku" - tak nazywa się impreza, która w środę zostanie zorganizowana na świeżo przebud...
Wrocław: Przebudowa skweru na Gajowicach może ruszaćartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Przebudowa skweru na Gajowicach może ruszać
Głównym założeniem inwestycji jest doświetlenie, uporządkowanie przestrzeni i wprowadzenie funkcji r...
REKLAMA