NOWE MIESZKANIA POZNAŃ ŁACINA

Znaleziono inwestycji: 3
Pokaż inwestycję
Lune de Malta
Poznań, Łacina, Milczańska
metraże
25 - 117 m2
zakres cen
od 314 000 zł
Pokaż inwestycję
Malta Point
Poznań, Łacina, Brneńska
metraże
62 - 66 m2
zakres cen
od 602 000 zł
Pokaż inwestycję
Art Malta
Poznań, Łacina, Katowicka
metraże
48 - 110 m2
zakres cen
od 491 001 zł

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Nowe inwestycje deweloperskie coraz częściej idą w parze z rewitalizacjami
Deweloperzy coraz częściej podejmują się rewitalizacji zabytkowych budynków. To efekt ograniczonej dostępności wolnych gruntów w centrach polskich miast, jak i preferencji klientów. Ci chętnie wybierają się do centrów handlowych z industrialnym rodowodem czy spędzają czas w strefach gastronomicznych zaaranżowanych w pofabrycznych przestrzeniach. Odnowiony w Poznaniu Stary Browar od niemal 20 lat jest tego najlepszym przykładem.
Fundusz inwestycyjny DWS kupił park magazynowy 7R Park Poznań East II
7R S.A., deweloper wysokiej jakości magazynów oraz fundusz inwestycyjny DWS sfinalizowali transakcję dotyczącą projektu 7R Park Poznań East II. Park magazynowy posiadający liczne proekologiczne rozwiązania liczy ponad 51 000 mkw.
Vastint otrzymał pozwolenie na renowację pierwszych trzech budynków Starej Rzeźni w Poznaniu [ZDJĘCIA]
Vastint otrzymał pozwolenie na remont wraz ze zmianą funkcji trzech pierwszych budynków historycznych w kompleksie Stara Rzeźnia w Poznaniu. W ramach prac zostaną one odrestaurowane i przekształcone w obiekty biurowe.
Duńska firma ROCKWOOL zwiększa zatrudnienie w Poznaniu
ROCKWOOL, producent szerokiej gamy wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego, powiększa swoją siedzibę w poznańskim biurowcu Nowy Rynek D, zrealizowanym przez Skanska. Dodatkowe 900 mkw. zrównoważonej i nowoczesnej powierzchni, stworzonej zgodnie z zasadami ESG, pozwoli firmie na rekrutację kolejnych 70 pracowników.
Od początku roku w Poznaniu nie ukończono żadnego projektu biurowego
Od początku roku w Poznaniu nie ukończono żadnego projektu biurowego, chociaż deweloperzy wciąż pozostają dość aktywni. Zgodnie z terminarzem realizowanych obecnie inwestycji, będą one sukcesywnie oddawane do użytku w latach 2023-2025. Brak nowej podaży i stosunkowo wysoki popyt wpłynął na obniżenie współczynnika pustostanów do drugiego najniższego wyniku wśród miast regionalnych, zaraz za Szczecinem.
Międzynarodowa firma Wunderman Thompson Technology otworzy biuro w kompleksie Nowy Rynek w Poznaniu
Budynek E należący do kompleksu Nowy Rynek realizowanego przez Skanska, choć nadal w budowie, już teraz pozyskuje swoich przyszłych lokatorów. Na ok. 2 000 mkw. swoje biuro otworzy tu międzynarodowa firma Wunderman Thompson Technology. Do dyspozycji pracowników będą nie tylko wygodne i nowoczesne przestrzenie biurowe, ale również taras na trzecim piętrze budynku. Z nową siedzibą wiążą się też plany rozwojowe WTT – spółka chce powiększyć zespół specjalistów Sitecore oraz rozwijać projekty, między innymi dla nowego klienta Greene King. Otwarcie biura zaplanowane jest na lipiec 2023 roku.
Poznaj premierowe mieszkania Eiffage w Poznaniu i jako pierwszy zobacz Marcelińską 18
Nowe mieszkania na styku Jeżyc i Grunwaldu z klimatycznym miejscem spotkań dla mieszkańców i starodrzewem na terenie inwestycji. Przyjdź na premierowy Dzień otwarty Eiffage Immobilier Polska i poznaj jako pierwszy nowość mieszkaniową w topowej lokalizacji Poznania.
LCube wybuduje wielkie centrum logistyczne w Poznaniu
Deweloper magazynowy LCube zapowiedział realizację kolejnej inwestycji. Nowy park magazynowy powstanie na ponad 50-hektarowej działce, zlokalizowanej w zachodniej części Poznania. W pięciu nowoczesnych halach klasy A, powstanie prawie 265 tys. mkw. powierzchni. Pierwszy i największy magazyn o powierzchni prawie 134 tys. mkw. ma zostać oddany do użytku w III kw. 2024 roku, a rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na lipiec przyszłego roku.
Panattoni wynajęło 82 000 mkw. dla e-commerce w Poznaniu. Zatrudnienie znajdzie ok. 3000 pracowników
Panattoni z kolejną gigantyczną realizacją dla sektora odzieżowego. Wiodąca na globalnym rynku firma wynajęła 82 000 mkw. w Poznaniu. Zatrudnienie znajdzie ok. 3000 pracowników.
Biurowiec Nowy Rynek E w Poznaniu coraz bliżej finału. Na budynku zawisła symboliczna wiecha
Realizacja budynku E w ramach poznańskiego kompleksu Nowy Rynek rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. Teraz na biurowcu zawisła symboliczna wiecha, która oznacza zakończenie prac konstrukcyjnych. Budynek zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci dostarczy na poznański rynek 28 500 mkw. zrównoważonej, innowacyjnej i zaprojektowanej zgodnie ze standardami ESG powierzchni biurowej. Oddanie do użytku zaplanowane jest na drugi kwartał 2023 roku.
REKLAMA