Warszawa, Ochota

Zobacz również osiedla w Warszawa Ochota

Najnowsze artykuły z Warszawa

Answear otwiera w Warszawie pierwszy w Polsce stacjonarny concept store
Answear.com, wiodący e-commerce oferujący modę i design w regionie CEE, otwiera swój jedyny concept store w prestiżowej, warszawskiej Fabryce Norblina. Na 2000 mkw. przestrzeni klienci, oprócz najlepszych kolekcji marek premium, będą mogli znaleźć m.in. nowoczesne i inteligentne przymierzalnie VIP, kawiarnię, punkt krawiecki, a także pickup point do odbioru i zwrotu zamówień internetowych. Dzięki nowej przestrzeni Answear.com kontynuuje budowę mocnej pozycji w segmencie premium fashion brands.
Globalna firma Mercer pozostaje w biurowcu myhive Nimbus
Globalna firma Mercer, cześć grupy Marsh McLennan renegocjuje umowę najmu w budynku myhive Nimbus i pozostaje na 7 300 mkw. Najemcę w negocjacjach reprezentował zespół REINA Company.
Ponad 277 mln euro zielonego finansowania dla CPIPG na trzy biurowce w Warszawie
Firma CPI Property Group Poland (CPIPG) przeprowadziła z Aareal Bankiem transakcję zielonego refinansowania trzech warszawskich nieruchomości biurowych na łączną kwotę ponad 277 mln euro.
W Warszawie powstaje Plac Centralny [FILM+WIZUALIZACJE]
W Warszawie trwa budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki będzie mniej betonu i asfaltu, pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz niska sadzawka. Powstanie w ten sposób kolejne miejsce Nowego Centrum Warszawy.
Warszawski biurowiec Batory I w pełni skomercjalizowany
Kolejny biurowiec w Warszawie został w pełni skomercjalizowany. Tym razem jest to Batory Building I, sześciopiętrowy biurowiec położony przy Alejach Jerozolimskich, jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy.
SGH zrealizuje nową inwestycję w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Szkoła Głowna Handlowa zamierza zrealizować nową inwestycję w stolicy. Powstanie na Mokotowie. W miejscu gdzie kiedyś działał Klub Studencki "Park” powstanie pawilon z salami warsztatowymi, foyer wystawienniczym, studiem filmowym i ogólnodostępną kawiarnią. SGH ma już prawomocne pozwolenie na budowę.
Kolejny najemca zostaje na dłużej w warszawskim biurowcu Bolero Office Point 1
Konsorcjum doradczo-szkoleniowe, właściciel marek House of Skills oraz e-learning.pl, jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych, przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim Bolero Office Point 1. Umowa najmu, na mocy której cała organizacja wynajmuje przestrzeń 900 mkw., została podpisana do 2030 roku.
W kolejce po miejskie magazyny (SBU) w Warszawie i aglomeracji
Stolica jest świetnym miejscem na lokowanie obiektów typu small business units (SBU). I chociaż od wielu lat – małe, dające się elastycznie łączyć powierzchnie magazynowe są trendem, o którym się dużo mówi, to w Warszawie na atrakcyjną powierzchnię typu SBU trzeba czekać nawet kilka miesięcy – twierdzą Janusz Dudek i Norbert Kowalczyk, doradcy w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.
Marki przedłużają umowy z Galerią Północną w Warszawie
Galeria Północna umacnia swoją pozycję na warszawskim rynku centrów handlowych. Tylko od początku tego roku aż 9-ciu wieloletnich najemców tego obiektu przedłużyło z nim umowy najmu. Łącznie podpisane aneksy opiewają na 1627 kw. GLA.
Instytut Głuchoniemych przy placu Trzech Krzyży przejdzie modernizację [WIZUALIZACJE]
Znajdujący się przy placu Trzech Krzyży budynek Instytutu Głuchoniemych przejdzie modernizację. Inwestycja pozwoli zapewnić dzieciom i wychowankom ośrodka nowoczesne, dostosowane do ich potrzeb warunki do nauki i mieszkania. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił przetarg na remont obiektu i czeka na oferty.
REKLAMA