Niestety nie mamy żadnych ogłoszeń z podanych parametrów wyszukiwania

Zobacz również dzielnice w Warszawa

Najnowsze artykuły z Warszawa

W Homepark Targówek rozpoczął działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki Monster Bounce
Park handlowy Homepark Targówek przy ul. Malborskiej 41 w Warszawie wzbogacił się o nową atrakcję. Rozpoczął w nim działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki Monster Bounce. Pod namiotem o powierzchni 2,25 tys. mkw. znajdują się platformy o różnych stopniach trudności, rozlokowane w kilku strefach tematycznych.
LPP otworzy trzy sklepy w Forcie Wola w Warszawie
Grupa LPP otworzy trzy sklepy w zmodernizowanym Forcie Wola. Klienci tego jednego z największych centrów handlowych w Warszawie będą mieli możliwość skorzystania z oferty marek Sinsay, House oraz Cropp.
Ruszyła przebudowa centrum handlowego Fort Wola w Warszawie
Inwestor, Mayland Real Estate wybrał generalnego wykonawcę przebudowy centrum handlowego Fort Wola w Warszawie. Została nim firma CBRE GWS, która gwarantuje, że pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym centrum jeszcze w tym roku. Prace ruszyły w połowie czerwca i będą trwały kilka najbliższych miesięcy.
Na warszawskiej Woli powstaje 174-metrowy wieżowiec The Bridge [FILM + ZDJĘCIA]
Wieżowiec, którego inwestorem jest firma Ghelamco Poland, powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
JYSK wybiera centrum handlowe Blue City
Oferta Blue City wzbogaca się o nowego najemcę. Centrum handlowe podpisało umowę najmu z JYSK. Nowy sklep zajmie powierzchnię prawie 2 tys. mkw.
Jest pozwolenie na budowę metra na warszawskim Bemowie
Jest szansa, że w końcu ruszy budowa kolejnego odcinka warszawskiego metra. Wojewoda mazowiecki wydał właśnie pozwolenie na budowę odcinka na Bemowie. W ramach III etapu przewidziano realizację odcinka zachodniego, który obejmie realizację stacji C01: ul. Sochaczewska / ul. Połczyńska. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności.
Marvipol startuje z nową inwestycją mieszkaniową na warszawskiej Białołęce [WIZUALIZACJE]
Osiedle Gardenia Lagom powstanie przy ul. Głębockiej w spokojnej części warszawskiej dzielnicy Białołęka. Cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie obejmą łącznie 286 mieszkań. Deweloper oferuje mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 25 do 85 mkw. Na parterze budynku D przewidziano lokal usługowy.
Yareal zrealizuje swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową na warszawskim Bemowie [WIZUALIZACJE]
Pierwsza inwestycja Yareal na warszawskim Bemowie powstanie 300 m od planowanej stacji metra Chrzanów, przełamując dominującą w okolicy tzw. zabudowę łanową. Deweloper rozpoczął już sprzedaż 164 mieszkań w pierwszym z planowanych budynków, które utworzą w okolicy skrzyżowania ulic Człuchowskiej i Lazurowej dwa nowe kwartały miejskie. Inwestycja będzie w części zasilana przez własną elektrownię słoneczną, a na ogólnodostępnym skwerze obok niej, pojawią się meble wykonane z poddanych upcyklingowi śmigieł elektrowni wiatrowych.
Polska marka odzieżowa Carry otworzyła w Warszawie największy salon w Polsce
Znana polska marka odzieżowa Carry z casualową modą dla kobiet, mężczyzn i dzieci otworzyła w Warszawie swój największy salon w Polsce. Nowy salon powstał w centrum handlowym Blue City. Sklep ma powierzchnię 2,5 tys. mkw.
W Fabryce Norblina w Warszawie powstanie Centrum Mądrej Zabawy
Fabryka Norblina zyska dużą atrakcję dla najmłodszych. Jesienią do tego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Żelaznej 51/53 na warszawskiej Woli wprowadzi się Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy. Na 1,55 tys. mkw. powstanie osiem stref dla dzieci łączących zabawę i edukację.
REKLAMA