Niestety nie mamy żadnych ogłoszeń z podanych parametrów wyszukiwania

Zobacz również dzielnice w Warszawa

Najnowsze artykuły z Warszawa

Co dalej z przebudową placu Trzech Krzyży? Odkryto przedwojenny bruk i torowisko tramwajowe [ZDJĘCIA]
Zaplanowano remont jezdni samego placu i fragmentów ulic dochodzących do niego, a także ronda de Gaulle’a oraz krótkiego odcinka ulicy Nowy Świat łączącego te dwa punkty. To kolejny remont jezdni zaplanowany na ten rok, po ogłoszonych niedawno planach obejmujących m.in. ulice Sławka, Odyńca, Chodecką, Saską, Egipską czy Czecha. Tym razem jednak mowa o jednym z centralnych placów stolicy.
Galeria Młociny w Warszawie pozyskała nowych najemców
Należące do EPP i Echo Investment bielańskie centrum handlowe Galeria Młociny, zmienia się i nieustannie poszerza ofertę o nowych najemców. Klienci mogą już zrobić zakupy w nowych salonach TEDi i KODANO Optyk. Natomiast Bazar Miejski, który współpracuje z obiektem handlowym już od 2020 roku przeniósł się do nowego lokalu, wzmacniając tym samym propozycję pierwszego piętra. Łączny metraż wynajętych przestrzeni to niemal 1 000 mkw.
Luneos otworzy nowe biuro w wielofunkcyjnym kompleksie Moje Miejsce w Warszawie
Luneos, spólka realizująca projekty Transformacji Energetycznej 360 wśród przedsiębiorców, zmienia dotychczasową lokalizację. Firma otworzy nowe biuro na koniec tego roku w biurowej części inwestycji Moje Miejsce, którą Echo Investment zrealizowało na Dolnym Mokotowie.
Amerykańska firma Samsara otwiera nowe centrum technologiczne w Warszawie
Kolejna amerykańska firma technologiczna inwestuje w Polsce. Przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, na otwarcie swojego biura w Warszawie zdecydowała się firma Samsara, która utworzy liczne miejsca pracy dla wysoce wykwalifikowanych specjalistów z obszaru IT.
W Warszawie powstanie nowe, duże centrum wielofunkcyjne Wilanów Park [WIZUALIZACJE]
Firma Nhood Polska dopracowuje elementy architektoniczne obiektu oraz otaczających go przestrzeni, a także intensyfikuje rozmowy z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi obecnością swoich marek na terenie wyróżniającego się na mapie warszawskich inwestycji mixed-use projekcie. Wstępny harmonogram zakłada otwarcie projektu Wilanów Park w drugiej połowie 2026 roku.
Do grona najemców centrum handlowego Westfield Arkadia dołączył ukraiński koncept modowy Kapsula
Do grona najemców centrum handlowego Westfield Arkadia dołączyła marka Kapsula, zrzeszająca ukraińskich projektantów. W przestrzeni swojego pop-up store’u, który dla klientów Westfield Arkadia dostępny będzie do 1 października, Kapsula oferuje ubrania i dodatki. Większość kolekcji to edycje limitowane.
Na warszawskiej Białołęce powstanie Nova Viva Garden [WIZUALIZACJE]
Osiedle Nova Viva Garden to nowa inwestycja warszawskiego dewelopera, firmy Victoria Dom S.A., która powstanie przy ul. Włodkowica 9 na warszawskiej Białołęce.
O krok bliżej do rozpoczęcia budowy 170-metrowego biurowca Roma Tower w centrum Warszawy [WIZUALIZACJE]
Zrobiono właśnie kolejny duży krok ku rozpoczęciu budowy nowego biurowca w centrum Warszawy. Chodzi o biurowiec Roma Tower, który będzie miał wysokość 170-metrów. Ma powstać u zbiegu ulic E. Plater i Nowogrodzkiej. Nieruchomość jest objęta prawomocnym planem zagospodarowania przestrzennego. Kontrolowane przez firmę BBI Development S.A. spółki oraz podmioty z Grupy Kapitałowej Liebrecht&WooD oraz Fundacja Pro Bonum, powołana przez Archidiecezję Warszawską, wspólnie zawarły porozumienie do umowy inwestycyjnej podpisanej w dniu 10 listopada 2021 roku.
Najwyższy wieżowiec w Warszawie i Unii Europejskiej, 310-metrowy biurowiec Varso Tower gotowy [ZDJĘCIA]
HB Reavis zakończył przy ul. Chmielnej 73 budowę najwyższego wieżowca w Warszawie i Unii Europejskiej (pod względem wysokości architektonicznej) – Varso Tower. Wysokość tego wieżowca wraz z zamontowaną na jego dachu iglicą wynosi 310 metrów. Wkrótce do biurowca wprowadzą się pierwsi najemcy.
Atrium wybuduje nowe, wielkie osiedle obok centrum handlowego Promenada w Warszawie
W dzielnicy Praga Południe w Warszawie powstanie kolejne nowe, duże osiedle mieszkaniowe. Swoją inwestycję w tej części miasta zrealizuje Atrium European Real Estate (Atrium ERE). Osiedle budynków wielorodzinnych powstanie na nieruchomości przylegającej do centrum handlowego Promenada w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej.
REKLAMA