REKLAMA

Wiadomości o handel

Trei Real Estate Poland otworzył w Lubinie trzeci Vendo Park na Dolnym Śląsku
Trei Real Estate Poland otworzył w Lubinie swój trzydziesty siódmy Vendo Park w Polsce. To trzecia tego typu inwestycja dewelopera w województwie dolnośląskim, po Jaworze i Świdnicy. Na ponad 3 tys. mkw. zlokalizowane zostały sklepy m.in. z asortymentem odzieżowym, artykułami gospodarstwa domowego oraz sprzętem RTV, w tym między innymi debiutujący w 2023 roku w Polsce dyskont Woolworth. Tym samym portfolio parków handlowych w Polsce wzbogaciło się o kolejny obiekt typu convenience spod szyldu Vendo Park.
Nowy park handlowy pod Warszawą już otwarty
29 listopada mapa handlowa Pruszkowa wzbogaciła się o nowy park handlowy. W obiekcie o powierzchni 2550 mkw. zlokalizowanym w Nowej Wsi obok Pruszkowa swoje podwoje dla klientów otworzą supermarket Biedronka, największa w Polsce sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo oraz popularny dyskont Pepco.
Duża transakcja na rynku obiektów handlowych. Galeria Tarnovia zmienia właściciela
W dniu 29 listopada sfinalizowano transakcję zakupu Galerii Tarnovia. Jest to jedna z największych transakcji na rynku nieruchomości handlowych w Polsce w tym roku.
W Niemodlinie powstaje nowy park handlowy [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
RWS Investment Group, polska spółka inwestycyjna specjalizująca się w budowie obiektów komercyjnych, buduje nowy park handlowy w miejscowości Niemodlin, w województwie opolskim. Będzie to kolejny obiekt spółki w zachodniej części kraju, który powstanie w wyniku realizowanej strategii ekspansji.
RWS Investment Group planuje budowę II etapu Parku Handlowego Olsztyn Dajtki
W stolicy województwa warmińsko-mazurskiego trwa budowa nowego Parku Handlowego, który będzie jednym z większych projektów komercyjnych w portfolio Grupy RWS. W ramach pierwszego etapu inwestycji na działce o powierzchni ok. 4,6 ha powstaje Park Handlowy o całkowitej kubaturze wynoszącej ok. 52 tys. m³.
Castorama otworzyła pod Warszawą 100. sklep w Polsce
Castorama od lat rozszerza działalność na polskim rynku, by móc być bliżej swoich klientów i zapewniać im kompleksowe wsparcie od projektu do realizacji. Sieć właśnie otworzyła swój 100. sklep – Castorama Piaseczno w gminie Lesznowola. Nowy obiekt mieści się w parku handlowym w podwarszawskim Mysiadle, a jego koncept wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju spółki.
W Gorzowie Wielkopolskim powstanie Silwana, największy park handlowy w mieście [WIZUALIZACJE]
Silwana – taką nazwę będzie miał największy w lubuskiem park handlowy, który powstaje w północno-wschodniej części Gorzowa Wielkopolskiego. Inwestorzy – Acteeum Group i Equilis wraz z władzami miasta dokonali uroczystego wmurowania kamienia węgielnego.
W województwie podkarpackim zostanie otwarty nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie podkarpackim, w południowo-wschodniej części Polski zostanie otwarty kolejny nowy park handlowy. Od 5 grudnia mieszkańcy Strzyżowa oraz okolicznych miejscowości będą mogli zrobić zakupy w nowo otwartym parku handlowym.
Niemiecka sieć Woolworth otwiera trzeci sklep na Dolnym Śląsku
Już 30 listopada niemiecka sieć Woolworth otworzy kolejny sklep w Polsce. Tym razem w województwie dolnośląskim, w Lubinie. Będzie to trzeci sklep tej sieci w tym regionie Polski. Dwa poprzednie funkcjonuję w Dzierżoniowie oraz w Głogowie.
Rusza Park handlowy Pruszków [WIZUALIZACJE]
Już 29 listopada mapa handlowa Pruszkowa wzbogaci się o nowy park handlowy. W obiekcie o powierzchni 2550 mkw. zlokalizowanym w Nowej Wsi obok Pruszkowa swoje podwoje dla klientów otworzą supermarket Biedronka, największa w Polsce sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo oraz popularny dyskont Pepco.
We Wrocławiu został otwarty pierwszy w Polsce park handlowy nowej sieci SKWER
Mapa handlowa stolicy Dolnego Śląska wzbogaciła się o kolejny park handlowy. Przy ulicy Awicenny 53, na wrocławskim osiedlu Oporów został otwarty pierwszy w Polsce park handlowy nowej sieci SKWER.
Pod Wrocławiem powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy park handlowy SHOPP.CITY. Zlokalizowany zostanie przy ul. Wrocławskiej, obok istniejącego obiektu sieci Selgros oraz restauracji McDonald’s.
Do końca roku zostaną otwarte jeszcze dwie nowe restauracje Popeyes w Warszawie
Trzy roczne vouchery na kultową kanapkę Chicken Sandwich, bass brand grający muzykę na żywo, fotobudka i darmowy poczęstunek dla pierwszych 50 gości, tak Popeyes będzie świętował otwarcie swojej drugiej warszawskiej restauracji. Już 27 listopada o 10:00 w Galerii Młociny kolejny Popeyes w stolicy odsłoni swoją pomarańczową kotarę.
Rozbudowa podwarszawskiej Galerii Wołomin wkracza w finalną fazę
Trwa rozbudowa podwarszawskiej Galerii Wołomin. W listopadzie miały miejsce otwarcia Reserved, Cropp i House, które powiększyły swoje salony o ponad 550 mkw. Na początku grudnia otworzy się marka Douglas.
Polska sieć Dino otworzy nowy sklep w Legnicy
Należąca do Tomasza Biernackiego, jednego z najbogatszych Polaków, jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce – Dino, wybuduje kolejny obiekt handlowy w liczącej blisko 100-tysięcy mieszkańców Legnicy.
Jedenasty N-Park polskiej firmy Napollo otwiera się w Olkuszu
Polska firma Napollo otwiera kolejny nowy park handlowy w Polsce. Tym razem w województwie małopolskim, w ponad 35-tysięcznym Olkuszu. To jeden z największych parków handlowych w portfolio tej spółki.
Najstarsze wrocławskie centrum handlowe Marino przechodzi dużą przebudowę [WIZUALIZACJE]
Najstarsze działające we Wrocławiu centrum handlowe Marino znajdujące się przy ul. Paprotnej 7 czeka gruntowna przebudowa powiązana również z z rewitalizacją wnętrza tego obiektu.
Haribo otworzyło we Wrocławiu drugi sklep w Polsce [ZDJĘCIA]
Marka Haribo będąca światowym liderem żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła swój drugi sklep w Polsce. Sklep zlokalizowany jest we Wrocławiu.
W Olsztynie trwa budowa nowego, dużego parku handlowego [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Olsztynie trwa budowa nowego, dużego parku handlowego. Kompleks powstaje przy ulicy Sielskiej, drodze wylotowej na Ostródę, obok lotniska Dajtki.
Zakończyła się przebudowa katowickiego Supersamu [ZDJĘCIA]
Nieruchomości mixed-use to już nie tylko moda. To prawdziwy symbol nowego czasu sektora nieruchomości w Polsce. Supersam w Katowicach to jeden z najbardziej znanych obiektów wielofunkcyjnych w regionie, a dzięki zakończonej przebudowie zyskał kolejne nowoczesne powierzchnie biurowe, strefę restauracyjną oraz jeszcze większe portfolio usług – wszystko pod jednym dachem.
REKLAMA